Balustrady szklane

Balustrady szklane bardzo dobrze sprawdzają się w aranżacji domowej jak i w przestrzeniach biurowych. Przepuszczając światło sprawiają, że wnętrze jest bardziej przestronne.

Balustrady szklane w aranżacji wnętrz

Balustrada szklana łączy w sobie estetykę i nowoczesność. Wykorzystując przezroczyste szkło staje się niemal niewidoczna. Matowe szkło przepuszcza większość światła, ale sprawia, że niczego po drugiej stronie nie widać. Balustrada może być całoszklana montowana na uchwytach punktowych lub listwach. Szkło może stanowić też wypełnienie dla balustrad drewnianych lub stalowych.

Balustrada Szklana W Drewnianej Ramie - Balustrady szklane, balustrady ze szkła

Z szklanym wypełnieniem

Balustrada ma zapewniać bezpieczne schodzenie po schodach, jednak stanowi też swoisty element dekoracyjny. Szkłem może zostać wypełniona balustrada drewniana, ale także wykonana na słupkach stalowych. Do wypełnienia można wykorzystać szkło transparentne, z folią matową matowe lub barwione. Grubość szkła to zazwyczaj 2x4 lub 2x6 mm.

Balustrady szklane

Balustrada samonośna montowana jest zazwyczaj uchwytach punktowych tzw. rotulach. Charakteryzują ją minimalistyczny wygląd i uniwersalność zastosowań. Balustrada może być wyposażona w pochwyty, które ją usztywniają i zwiększają komfort jej użytkowania.

 

Balustrady Szklane Malopolska - Balustrady szklane, balustrady ze szkła

Jak dokonać zamówienia?

Aby zamówić balustradę szklaną wystarczy postępować według 3 prostych kroków.
W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

1 ikona - Balustrady szklane, balustrady ze szkła

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij wszystkie potrzebne informacje. Czas oczekiwania na odpowiedź zwykle nie przekracza 48h.

2 ikona - Balustrady szklane, balustrady ze szkła

Wykonanie

Gdy warunki cenowe zostaną zaakceptowane – w przypadku wersji z montażem – umówimy termin pomiaru lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

3 ikona - Balustrady szklane, balustrady ze szkła

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło można będzie odebrać w siedzibie naszej firmy lub może zostać dostarczone pod wskazany adres. Wykonujemy również kompleksową usługę z pomiarem i montażem.

Najważniejsze informacje

  • Rodzaj szkła – zazwyczaj szkło laminowane – dwuwarstwowe. 
  • Kolor – może być bezbarwne, matowe lub kolorowe.
  • Grubość to 2x4 mm lub 2x6 mm dla wypełnień lub 2x6 2x8 mm dla balustrad samonośnych.
  • Mocowanie wypełnień wykonuje się na specjalnych uchwytach lub we frezie w słupku drewnianym. Samonośne balustrady są mocowane na uchwytach punktowych lub w listwie przy posadzce.
  • Do balustrad można stosować poręcze także nakładane bezpośrednio na szkło.
  • Czas realizacji to około 4-5 tygodni.

Nasze realizacje

Balustrada szklane są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale stanowią też efektowną ozdobę. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniu, jak i w biurze. Są na tyle uniwersalne, że z łatwością można je wkomponować w niemal każde wnętrze, niezależnie od jego stylu.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This