Zaznacz stronę

Balustrady szklane

Balustrady szklane bardzo dobrze sprawdzają się w aranżacji domowej jak i w przestrzeniach biurowych. Przepuszczając światło sprawiają, że wnętrze jest bardziej przestronne.

Typy balustrady szklanej

Szkło do balustrady szklanej

Galeria realizacji

Rodzaje balustrady szklanej

Balustrada szklana łączy w sobie estetykę i nowoczesność. Wykorzystując przezroczyste szkło staje się niemal niewidoczna. Matowe szkło przepuszcza większość światła, ale sprawia, że niczego po drugiej stronie nie widać. Balustrada może być całoszklana montowana na uchwytach punktowych lub listwach. Szkło może stanowić też wypełnienie dla balustrad drewnianych lub stalowych.

Balustrady Zewnetrzne Mojeszklo

BALUSTRADY ZEWNĘTRZNE

Balustrady Wewnetrzne Mojeszklo

BALUSTRADY WEWNĘTRZNE

Nasza oferta

Wszechstronna oferta pozwala nam dostosować balustrady szklane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Oferta podstawowa:

Balustrada szklana na rotulach

Balustrada samonośna montowana jest zazwyczaj uchwytach punktowych tzw. rotulach. Charakteryzują ją minimalistyczny wygląd i uniwersalność zastosowań. Balustrada może być wyposażona w pochwyty, które ją usztywniają i zwiększają komfort jej użytkowania.

Galeria. Zobacz
Balustrady Szklane Wewnetrzne Na Wymiar

Balustrada w profilach

Balustrada samonośna montowana jest zazwyczaj uchwytach punktowych tzw. rotulach. Charakteryzują ją minimalistyczny wygląd i uniwersalność zastosowań. Balustrada może być wyposażona w pochwyty, które ją usztywniają i zwiększają komfort jej użytkowania.

Galeria. Zobacz

Balustrady Balkonowe Szklane

Oferta dodatkowa:

Z szklanym wypełnieniem

Balustrada ma zapewniać bezpieczne schodzenie po schodach, jednak stanowi też swoisty element dekoracyjny. Szkło jako materiał wypełnienia balustrady daje nie tylko poczucie przestronności i lekkości, ale także pozwala wprowadzić do wnętrza nowoczesny akcent, który  nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Balustrada szklana wpuszczana w stopnie

Szklana szyba ze szkła hartowanego wpuszczana w stopnie tworzy minimalistyczną konstrukcję. To rozwiązanie wykorzystywane jest najczęściej w przypadku schodów dywanowych.

Zabudowa szklana klatki schodowej

Jeśli chcesz zamknąć klatkę schodową, równocześnie nie blokując dostępu naturalnego światła, rozważ wykorzystanie zabudowy szklanej. To rozwiązanie nie tylko zapewnia bezpieczne korzystanie ze schodów, ale nadaje im nowoczesny charakter.
Dowiedz się więcej o zabudowach szklanych do domu.

Balustrada szklana gięta

Możliwe jest wykonanie balustrady ze szkła giętego o dowolnym promieniu gięcia. Takie rozwiązanie jest często wykorzystywane do schodów kręconych i spiralnych. Pomimo swojej zakrzywionej struktury, szkło gięte pozostaje wytrzymałe i bezpieczne. Jego unikalny, luksusowy design sprawia, że jest chętnie wybierane do przestronnych holów i recepcji.

Wybór szkła do balustrady

Poznaj naszą ofertę certyfikowanych szkieł, które można wybrać do projektu balustrady szklanej.

ESG VSG 66.4 

Szło hartowane laminowane

Szkło ESG VSG 66.4 jest produkowane poprzez połączenie dwóch warstw szkła float o grubości 6 mm każda, oddzielonych folią PVB o grubości 0,4 mm.

Zastosowanie: Szkło ESG VSG 66.4 jest często stosowane do tworzenia standardowych balustrad szklanych, które wymagają podstawowego poziomu bezpieczeństwa. Jest odpowiednie dla większości zastosowań wewnętrznych i niektórych zastosowań zewnętrznych.

Polski Produkt Ms

Produkt polski

Certyfikat Ms

Zgodne z normą EN-12600

ESG VSG 88.4 

Szło hartowane laminowane

Szkło ESG VSG 88.4 składa się z dwóch warstw szkła float o grubości 8 mm każda, oddzielonych folią PVB o grubości 0,4 mm.

Zastosowanie: Szkło ESG VSG 88.4 jest często stosowane w przypadkach, gdy wymagane jest zwiększone bezpieczeństwo lub większa wytrzymałość, na przykład w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub w miejscach publicznych. Jest bardziej odpowiednie dla zastosowań zewnętrznych, gdzie istnieje większe ryzyko wystąpienia silniejszych obciążeń.

Polski Produkt Ms

Produkt polski

Certyfikat Ms

Zgodne z normą EN-12600

Szkło i kolor niestandardowe

Oprócz standardowego szkła przezroczystego float, istnieje wiele innych możliwości wykorzystania szkła o różnych kolorach i strukturach do tworzenia balustrad szklanych.

Inne opcje szkła:

 • Szkło VSG ESG Optiwhite
 • Szkło VSG ESG Antisol grafit / brąz / dark
 • Ornament Visosun
Balustrada Szklana Szklo Ornamentowe

Szkło ryflowane Visiosun

Szklana Balustrada Antisol Dark

Szkło Antisol Dark

Profesjonalny montaż – Kraków i okolice

Skorzystaj z naszego doświadczenia  w bezpiecznym transporcie i solidnym montażu szkła. Wykonujemy realizacje prywatne i komercyjne.
Zapraszamy do współpracy!

Montaż Małopolska

Tysiące realizacji

Mojeszklo Samochod Dostawa

Elementy mocowań balustray szklanej

Profile do balustrady

Nowoczesne profile do balustrad szklanych są odpowiednie do biur i budynków użyteczności publicznej. Dzięki czterem rodzajom profilu bazowego, możliwe jest uniwersalne montowanie. Zapewniają one stabilność i trwałość, gwarantując mocowanie szkła za pomocą specjalnych klinów i podkładek.

Certyfikat Ms

wytrzymałość kl B wg normy DIN 18008-4

Profile Do Balustrady Szklanej

Rotule do balustrady

Rotule to specjalny element montażowy używany do mocowania balustrad szklanych. Jest to rodzaj łącznika, który umożliwia stabilne i bezpieczne połączenie pomiędzy panelem szklanym a konstrukcją balustrady. W standardowej ofecie dostępne są kolorze srebrnym i czarnym, ale możemy wykonach rotule lakierowane

Rotule Srebrne

Rotule srebrne

Biale Rotule

Rotule lakierowane

Rotule Czarne

Czarne

Jak dokonać zamówienia?

Aby zamówić balustradę szklaną wystarczy postępować według 3 prostych kroków.
W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Wycena Szkla Cennik

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij wszystkie potrzebne informacje. Jeśli to możliwe zalecamy przesłanie projektu.

Kompletna wycena ~do 48h

Sprawdzone Szklo

Przygotowanie szkła

Gdy warunki cenowe zostaną zaakceptowane – w przypadku wersji z montażem – umówimy termin pomiaru lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

.

Usługa pomiaru dla opcji z montażem

Usluga Montazu Szkla

Wykonanie

Gotowe szkło można będzie odebrać w siedzibie naszej firmy lub może zostać dostarczone pod wskazany adres. Wykonujemy również kompleksową usługę z pomiarem i montażem.

Usługa profesjonalnego montażu

Zapytaj o cenę

Ładowanie formularza...

Wymiary

Rodzaj szkła

Rodzaj mocowania

Sposób realizacji

Dodatkowe informacje

0% Complete

  Korzystasz z naszych usług z rekomendacji? Podaj mail polecającego.

  Podaj dane do przesłania jednorazowej wyceny

  Na maila wyślemy wycenę i chętnie odpowiemy na wszystkie ewentualne pytania.

  * Wymagane

  Nasze realizacje

  Balustrada szklane są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale stanowią też efektowną ozdobę. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniu, jak i w biurze. Są na tyle uniwersalne, że z łatwością można je wkomponować w niemal każde wnętrze, niezależnie od jego stylu.

  Balustra na rotulach

  Balustra w profilu

  Balustrady w ramie

  Zabudowa szklana schodów

  Wpuszczana w schody

  Balustra szklana gięta