Lustro w kuchni Panele lustrzane

Lustro to element wyposażenia, który można spotkać w niemal każdej łazience. Mało kto jednak spodziewa się odnaleźć je w kuchni. Tymczasem jest to ciekawa alternatywa dla klasycznych płytek nad blatem, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Zobacz jak lustro w kuchni wygląda na przykładowych realizacjach!

Panele lustrzane w kuchni

Lustro w kuchni wygląda niezwykle efektownie. Bardzo dobrze sprawdza się w niewielkich lub słabo doświetlanych wnętrzach. Nadaje pomieszczeniu głębi i optycznie je powiększa. Z pewnością robi też większe wrażenie niż klasyczne płytki.

W naszej firmie panele lustrzane są wykonywane na wymiar. Dzięki temu projekt można dostosowań do Państwa dokładnych wytycznych. Szklana tafla może wypełniać całą przestrzeń nad blatem lub może być jedynie dodatkowym elementem dekoracyjnym. W razie potrzeby przygotowujemy również otwory pod gniazdka, kinkiety, oświetlenie lustra.

Ponadto zachęcamy do skorzystanie z usługi profesjonalnego montażu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Lustro w kuchni

Lustro w kuchni niekoniecznie musi znajdować się w przestrzeni nad blatem roboczym. Są rożne sposoby by przy pomocy lustra optycznie powiększyć przestrzeń i uatrakcyjnić aranżacje wnętrza.

Jednym z nich jest montaż dużego lustra obok szafek. Takie rozwiązanie wprowadzi do pomieszczenia więcej światła i sprawi, że kuchnia wyda się większa niż jest jest w rzeczywistości.

Lustro można też stanowić element typowo dekoracyjny. Można np. postawić na lustro okrągłe bądź w ramie. 

Wyceń montaż: Kraków lub Warszawa.

Alternatywa dla lustra w kuchni

Mimo, że lustrzany panel jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, można mieć obawy czy zabrudzenia nie będą zbyt często widoczne. Lustro poniekąd wymusza utrzymanie czystości w wnętrzu, gdyż ewentualny nieporządek odbija w jego tafli. Dla osób, które mają takie wątpliwości, a jednocześnie szukają ciekawej alternatywy dla klasycznych płytek, zachęcamy do zapoznania się z nasza pozostałą ofertą. 

Szkło z grafiką

To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na szklanej tafli nadrukować dowolne zdjęcie. Przestrzeń nad blatem może zdobić krajobraz górski, kolorowa abstrakcja czy geometryczna tekstura. Ponadto panele szklane z grafiką cechuje duża wytrzymałość. 

Lacobel

Lacobel to szkło lakierowane, które posiada szeroką paletę kolorów, od tych bardziej subtelnych i neutralnych, do bardziej intensywnych i energetycznych. Dzięki temu można z łatwością dopasować coś do każdej aranżacji. Szkło Lacobel również efektowniej odbija światła.

Nasze realizacje

Zachęcamy do przeglądnięcia galerii realizacji, gdzie można sprawdzić jak lustro w kuchni prezentuje się w rzeczywistości. Warto zwrócić uwagę, jak w efektowny sposób odbija się w nim oświetlenie podszafkowe.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.