Lustra do przedpokoju.

Przedpokój to po za łazienką drugie niemal pewne miejsce gdzie możemy znaleźć lustro. Pozwala ono szybo przejrzeć się przed wyjściem z domu, ale pełni też funkcję dekoracyjną. Sprawdź nasze realizacje prezentujące lustra do przedpokoju!

Lustro do przedpokoju 

Lustro w przedpokoju może pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Zwłaszcza, że takie wykonane na wymiar można bardzo dobrze dopasować do wnętrza. Zwykle w przedpokojach spotykamy się z wąskimi, wysokimi lustrami, jednak nic nie stoi na przeszkodzie my lustrzana tafla pokryła całą ścianę.

Istotne informacje:

  • Najczęstszym wymiarem, który wybierają nasi klienci to rozmiar 80×180. Tego typu wielkość jest wystarczająca do przeglądnięcia się nawet dla wysokiej osoby (lustro montuje się zazwyczaj minimum 20 cm od ziemi).
  • Lustro w przedpokoju jest najczęściej klejone do ściany, ale również często bywa wieszane na hakach.
  • Do wyboru są różne opcje obróki krawędzi: faza, szlif.
  • W razie potrzeby wykonujemy otwory np. na gniazdka lub kinkiety.

Lustro po przedpokoju – aranżacje

Z jednej strony lustro to na tyle uniwersalny element, że z łatwością wpasuje się do każdej aranżacji, z drugiej można zadbać by jeszcze bardziej wpisywało się w styl danego pomieszczenia. Można postawić na minimalistyczne lustro fazowane, które pasuje do nowoczesnych wnętrz lub np. lustro w czarnej ramie w stylu loftowym.

Lustro z fazą

Bardzo często zamiast klasycznego szlifu maszynowego w lustrach do przedpokoju krawędzie są tzw. fazowane. Jest to maszynowe ścięcie krawędzi na szerokości 0,5-3 cm, co daje wrażenie ramy dla lustra.

Lustro w ramie

Lustro w ramie jest zwykle kojarzone ze stylem klasycznym. Jednak możliwość wyboru rodzaju ramy i jej szerokości pozwala je dopasować do każdej aranżacji. Rama może być wykonana, np. z aluminium lub drewna.

Nasze realizacje

Poniższa galeria pokazuje, że lustro w przedpokoju może mieć różne wymiary i kształty. Od takich na wysokość ściany po niewielkie, umieszczone nad szafką na buty. Wybór własnych wymiarów pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This