Zaznacz stronę

Lustra do przedpokoju

Przedpokój to poza łazienką drugie niemal pewne miejsce gdzie możemy znaleźć lustro. Pozwala ono szybko przejrzeć się przed wyjściem z domu, ale pełni też funkcję dekoracyjną. Sprawdź nasze realizacje prezentujące lustra do przedpokoju!
Jeśli chcesz szybko sprawdzić jaka jest cena lustra do przedpokoju na wymiar kliknij aby przejść do wyceny!

Lustro do przedpokoju

Lustro w przedpokoju może pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Zwłaszcza, że takie wykonane na wymiar można bardzo dobrze dopasować do wnętrza. Zwykle w przedpokojach spotykamy się z wąskimi, wysokimi lustrami, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by lustrzana tafla pokryła całą ścianę.

Istotne informacje:

  • Najczęstszym wymiarem, który wybierają nasi klienci to rozmiar 80×180. Tego typu wielkość jest wystarczająca do przeglądnięcia się nawet dla wysokiej osoby (lustro montuje się zazwyczaj minimum 20 cm od ziemi).
  • Lustro w przedpokoju jest najczęściej klejone do ściany, ale również często bywa wieszane na hakach.
  • Do wyboru są różne opcje obróbki krawędzi: faza, szlif.
  • W razie potrzeby wykonujemy otwory np. na gniazdka lub kinkiety.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Lustro po przedpokoju – aranżacje

Z jednej strony lustro to na tyle uniwersalny element, że z łatwością wpasuje się do każdej aranżacji, z drugiej można zadbać by jeszcze bardziej wpisywało się w styl danego pomieszczenia. Można postawić na minimalistyczne lustro fazowane, które pasuje do nowoczesnych wnętrz lub np. lustro w czarnej ramie w stylu loftowym.

Lustro z fazą

Bardzo często zamiast klasycznego szlifu maszynowego w lustrach do przedpokoju krawędzie są tzw. fazowane. Jest to maszynowe ścięcie krawędzi na szerokości 0,5-3 cm, co daje wrażenie ramy dla lustra.

Lustro w ramie

Lustro w ramie jest zwykle kojarzone ze stylem klasycznym. Jednak możliwość wyboru rodzaju ramy i jej szerokości pozwala je dopasować do każdej aranżacji. Rama może być wykonana, np. z aluminium lub drewna.

Nasze realizacje

Poniższa galeria pokazuje, że lustro w przedpokoju może mieć różne wymiary i kształty. Od takich na wysokość ściany po niewielkie, umieszczone nad szafką na buty. Wybór własnych wymiarów pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń i wybrać najlepsze rozwiązanie.