Zaznacz stronę

Szkło do kuchni warzywa i owoce

Limonki, pomarańcze, marchewki oraz inne warzywa i owoce to idealne motywy na szkło do kuchni. Energetyczne kolory nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Najpopularniejszy owoc.

Co warto wiedzieć.

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Wybierz swój projekt

A my przygotujemy szkło

Wybierając wzór na szklany panel możesz korzystać z szerokiej bazy zdjęć Adobe Stock (dawniej Fotolia).  Wybór jest duży, dlatego proponujemy inspirować się naszą galerią wykonanych realizacji. A aby sprawdzić jak niektóre wzory prezentują się z różnymi kolorami frontów wykonaj wizualizację online.

Fotolia Kuchnia Owoce

Szkło hartowane nadruk UV

Wszystkie grafiki domyślnie hartujemy, co kilkukrotnie podnosi ich odporność. Nadruk bezpośredni jest odporny na wilgoć i temperaturę a kolory pozostają żywe.

Dobra cena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
Podaj orientacyjne wymiary, ilość otworów na gniazdka oraz wybraną grafikę.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do projektu możesz wybrać bezpłatnie zdjęcie ze zbiorów Adobe Stock lub użyć własnego zdjęcia. Każde zdjęcie sprawdzamy od strony technicznej i przygotowujemy wizualizację

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż, który jest najpopularniejszym sposobem realizacji zlecenia.

Szklo Ozdobne Limonki

Szkło do kuchni limonka

Pośród wszystkich owoców zdecydowanie największą popularnością na szklanych panelach cieszą się limonki. Często w zestawieniu z kostkami lodu i kroplami wody.  Takie połączenie z jednej strony wprowadza trochę dynamiki do aranżacji, a z drugiej kolor zielony uspokaja i atrakcyjnie wygląda w różnych zestawieniach kolorystycznych.

Motyw warzyw i owoców

Eksplozja świeżości, kolorów, smakowitych zestawień – oto jak krótko oraz zwięźle można opisać szkło do kuchni, na którym przedstawione są warzywa i owoce. Takie obrazy kojarzą się ze zdrowiem, witalnością, a ponadto dodają energii, tym bardziej, jeśli mają intensywne barwy. Oczywiście patrząc na grafiki prezentujące owoce od razu nabiera się większej ochoty na coś chrupiącego albo soczystego do jedzenia. Można więc powiedzieć, że panele ozdobne, na których widnieją warzywa i owoce, działają nie tylko na zmysł wzroku. Poza tym szkło hartowane do kuchni doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, które urządzone są we współczesnym i monochromatycznym stylu, w subtelny sposób nadając im nieco weselszy oraz cieplejszy charakter. Bez względu na ostateczny klimat szklanego obrazu, jeśli znajdują się na nim warzywa i owoce, każdy określi go jako estetyczny.

Co warto wiedzieć

Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym zazwyczaj w grubości 4 mm. Dodatkowo oprócz samego nadruku UV grafikę powlekamy jeszcze dodatkową warstwą lakieru co oprócz zabezpieczenia umożliwia nam później bezpośrednie klejenie szkła do ściany.

Dużo bieli? Optiwhite!

W przypadku grafik z dużą ilością bieli sugerujemy zawsze szkło Optiwhite. To szkło ma znacznie zmniejszoną własną barwę i dzięki temu biele i jasne kolory wyglądają bardziej realnie.

Otwory w szkle

Na gniazdka w szkle wykonujemy otwory, a same gniazdka montujemy po instalacji szkła. W razie potrzeby w szkle możemy również wykonać wycięcia pod inne elementy np parapet.

otwory w szkle

Nasze realizacje

Jaka grafika na szkle zagwarantuje, że kuchnia będzie się kojarzyć z jedzeniem? Z pewnością ta z motywem owoców lub warzyw.  Szkło do kuchni ozdobione takim zdjęciem pasuje do wielu aranżacji.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.