Lacobel na wymiar - czerwień i róż

Wnętrza można ożywić na wiele sposobów, a jednym z nich jest wykorzystanie intensywnych, energetycznych kolorów. Zdecydowanie należą do nich czerwień i róż, dlatego warto postawić na lacobel na wymiar w tych odcieniach!

 

Dostępne odcienie

Kolory takie jak czerwień czy róż potrafią wbrew pozorom tworzyć bardzo drapieżne, przykuwające wzrok aranżacje. Dlatego warto dobrze przemyśleć dobór pozostałych elementów, tak by całość nie była zbyt przytłaczająca. Można dla balansu pomyśleć o wykorzystaniu bieli lub innego jasnego koloru.

Lśniąca czerwień (1586) to kolor, który przykuwa uwagę swoim intensywnym blaskiem. Pasuje do nowoczesnych wnętrz z charakterem. Dla fanów intensywnego różu polecamy odcień o numerze 4006 – fuksja. Alternatywą dla tych dwóch bardzo energetycznych kolorów jest lilia (1202), która przez swój subtelny urok pozwoli stworzyć eleganckie i miłe dla oka aranżacje.

 

Lacobel na wymiar- realizacje

Jeżeli zastawiają się Państwo czy lacobel na wymiar w tej gamie kolorystycznej to dobry wybór zachęcamy do przejrzenia galerii realizacji. Dają przybliżony obraz tego jak dany odcień wygląda w rzeczywistości.

Lacobel Kolory 1586 Lsniaca Czerwien - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

1586

Lśniąca czerwień

Lacobel Kolory Lsniaca Czerwien 1586 - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

LŚNIĄCA CZERWIEŃ

Trudno jest się nie zgodzić, że czerwony szklany panel wygląda efektownie. Z jednej strony wykorzystanie czerwonego w aranżacji jest dość wymagające, gdyż trzeba odpowiednio dopasować pozostałe kolory i faktury. Z drugiej strony efekt tych starań wynagradza wszystko, gdyż aranżacja wygląda drapieżnie i energetycznie. Dla osób szukających sposobu na przełamanie klasyki w kuchni, polecamy lacobel na wymiar w kolorze lśniąca czerwień.

 

Lacobel Kolory 4006 Fuksja - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

4006

Fuksja

Lacobel Kolory Fuksja 4006 - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

FUKSJA

Odcień 4006 – fuksja – to kolor wobec, którego nie można przejść obojętnie. Panel szklany o tym kolorze sprawia, że przestrzeń wygląda niebanalnie i zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Najlepiej jednak łączyć go z bardziej stonowanymi odcieniami, jak biel, szarość lub czerń. Gdy będą stanowić one tło, lacobel o numerze 4006 nie przytłoczy, ale pięknie ożywi daną przestrzeń.

Lacobel Kolory 1202 Lila - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

1202

Lilia

Lacobel Kolory 1202 Lila - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

LILIA

To idealna opcja dla osób, które chcą ożywić wnętrze kolorem, ale nie tak intensywnym jak czerwień, czy fuksja. Ten delikatny odcień fioletu warto zestawić z białymi lub beżowymi szafkami. Całość będzie wyglądać nie tyko estetycznie, ale też bardzo przytulnie.

Szkło z grafiką zamiast lacobelu

Mimo, że lacobel na wymiar sprawdza się w wielu aranżacjach, to czasem można nie znaleźć dla siebie odpowiedniego koloru. Warto rozważyć wtedy zastosowanie szklanych paneli z grafiką, które potrafią w ciekawy sposób ożywić wnętrze.

Szyba Do Kuchni Lawenda Slonce - Lacobel na wymiar - odcienie czerwieni i różu

Czerwień i róż to energetyczne kolory, które potrafią nadać ton danej aranżacji. Jednak jeżeli obawiają się Państwo, że taki panel będzie zbyt drapieżny, można postawić na szkło z grafiką np. z motywem kwiatów, gdzie z łatwością będzie można odnaleźć odcienie z tej gamy kolorystycznej. Maki, hiacynty lub tulipany potrafią pięknie ozdobić szklany panel nad blatem.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This