Zaznacz stronę

Obudowy wind z wykorzystaniem szkła

Windy są integralną częścią obiektów użytkowych, dlatego warto zadbać o odpowiednie zaprojektowanie ich obudowy. Nowoczesny i funkcjonalny wygląd szybu windowego z pewnością można osiągnąć wykorzystaniem szkła.

Obudowy wind – rodzaje szkła.

Lustro do windy.

Galeria realizacji.

Obudowy wind – nasza oferta

Obudowy wind i wykończenie ich wnętrza stanowią spore wyzwanie aranżacyjne. Już wejście do budynku i hol stanowią swoistą wizytówkę danego obiektu, dlatego warto zadbać by cały projekt był spójny i robił dobre wrażenie. Można tego dokonać stawiając na nowoczesne i trwałe materiały. Naszą propzycją i równecześnie specjlanością jest wykorzystanie szkła. Oto nasze propozycje:

Szkło hartowane

Szkło hartowane to ponadczasowy i niezwykle uniwersalny materiał. W opcji lakierowanej lub z nadrukiem  może być z powodzeniem wykorzystane na ścianie holu i obudowy windy.

Obudowy Wind Szklo Hartowane

Lacobel

Użycie kolorowego szkła lacobel zamienia wejście do windy w element wystroju. Energetyczne odcień doda każdej aranżacji charakteru, jednocześnie zachowując estetyczny i funkcjonalny wygląd.

Lacobel Zolty Obudowa Windy

Lustro

Wykończenie szybu windowego taflą lustra można wykorzystać w ciemniejszych wnętrzach. Będzie dobry elementem przełamania we wnętrzach wykorzystujących drewno.

Obudowa Windy Z Luster

Obudowa szybu windowego

Oprócz obudów dekoracyjnych do wind jestesmy w stanie wykonać obudowę szybu windowego. 

Każdy klient to nowa okazja,
by stworzyć niepowtarzalną aranżację z wykorzystaniem szkła.

Wspolpraca Mojeszklo

Współpraca z architektami

Często współpracujemy z architekatami i dewloperami. Naszym współnym celem jest profesjonalna realizacja projektu, dlatego dbamy o dobrą komunikację i sprawny przepływ informacji.

Usluga Montazu Szkla

Doświadczenie

Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji komercyjnych (m.in Teatr Variette, Diamante Plaza, Galeria Bronowice) oraz tysiące realizacji prywatnych. Stale wykorzystujemy to doświadczenie by zapewniać najlpeszą usługę.

Sprawdzone Szklo

Sprawdzone rozwiązania

Pracujemy na szkle wyłącznie z europejskich hut, a jego szeroki asortyment pozwala oferować naszym klinetom różne możliwości. Chętnie pomgamy w dobrze najlpeszych rozwiązań.

Lustro do windy

Lustro w windzie spełnia kilka funkcji. Pozwala w trakcie jazdy przejrzeć się i poprawić wygląd. Optycznie powiększa przestrzeń, a tym samym pozwala poczuć się lepiej osobom, które nie czują się komfortowo w zamkniętych przestrzeniach. Ważny jest też aspekt bezpieczeństwa, lustro pozwala lepiej kontrolować sytuacje w tak małej przestrzeni  i uchronić się przed potencjalną kradzieżą.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto wykonać obudwę windy ze szkła?

Szkło to uniwersalny, ponadczasowy materiał, który łatwo można zestawić z innymi materiałami. Błyszcząca tafla podkreśli nowoczesny charakter wnętrza. Dużą zaletą szkła jest łatwość w utrzymaniu czystości. W obiektach, w których jest duży przepływ ludzi, warto projektować przestrzeń tak, by ograniczyć ryzyko powstania trudno usuwalnych zabrudzeń. W oczekiwaniu na windę ktoś może się podpierać o ścianę, a ewentualne odbicia ze szklanej obudowy będzie można łatwo wyczyścić.

Czy poza obudową windy można zamówić szkło do całego budynku?

Tak, jesteśmy w stanie wykonać kompleksową realizację dla całego budynku. Możemy pochwalić się współpracą z różnymi obiektami użyteczności publicznej. Przygotowywaliśmy szkło m.in. do galerii handlowych, sklepów, restauracji, hoteli i biur. Posiadamy duże doświadczenie, które potwierdzają setki zdjęć wykonanych przez nas realizacji, które można znaleźć na naszej stronie.

Nasze realizacje

Diamante Plaza

2021r., 2022r. Dostawa i montaż szkła hartowanego.

Praska Park 

2016r. etap1, 2018r. etap 2. Obudowa windy z wykorzystaniem szkła lacobel w odcieniach 1164 lśniąca zieleń i 1023 intensywny żółty.