Zaznacz stronę

Lacobel wzory. Różne motywy grafiki na szkle

Lacobel wzory to tylko potoczne określenie. Tak naprawdę lacobel to szkło wyłącznie jednobarwne. Jednak tym mianem nazywa się często również grafikę na szkle. Jest to niezwykle uniwersalna propozycja, bo z pewnością każdy, odkryje coś w sam raz dla siebie. Czy na szkle znajdą się kolorowe smugi, koła, sześciany, kostki lodu, kamienie, czy jeszcze inne obiekty, zależy tylko i wyłącznie od osoby zamawiającej panele do kuchni lub do łazienki.

Alternatywa dla lacobel.

Najważniejsze informacje.

Galeria.

Alternatywa dla szkła Lacobel – wzory na szkle

Szklane panele do kuchni, łazienki czy innych pomieszczeń mogą być bardzo różnorodne pod względem przedstawionej na nich tematyki, kolorystyki oraz klimatu. Ten sam motyw bywa ujmowany na wiele różnych sposobów. Właściwie nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o pomysły na nadruki na szybę. Nie warto też dokonywać ścisłego podziału na grafiki, które powinny zdobić płyty szklane do kuchni, panele do łazienki, szkło do salonu.

Szyba W Kuchni Zwierzeta Psy

Szkło lacobel a szkło z grafiką

Często wszystkie szklane panele są mylnie określane jako lacobel. W przeciwieństwie do paneli z grafiką nie jest on wykonany ze szkła hartowanego i występuje tylko w konkretnych kolorach.

Lacobel Wzory Paleta Mojeszklo

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Podstawowe informacje

Panele do kuchni powinny sprawiać, że każdy, kto wchodzi do tego pomieszczenia od razu czuje, że poprawia mu się humor. Wiele osób szczególnie pozytywnie reaguje na kolorowe grafiki na szkle. Właśnie dlatego wybierają nadruk na szybie, który przedstawia wesołe wzory czy zabawny rysunek.

W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np. parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

p

Dowiedz się więcej i sprawdź informacje przed zakupem.

Grafika na szkle nadaje pomieszczeniu nowoczesny charakter. Możliwość wyboru dowolnego zdjęcia sprawia, że szklany panel dobrze będzie komponował się w minimalistycznych wnętrzach jak i tych bardziej klasycznych.
Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

Panele szklane do kuchni montowane są przede wszystkim nad blatem. O ile cel ich zastosowania jest zawsze taki sam – chronią ścianę przed wodą czy tłuszczem i nadają pomieszczeniu estetyczny charakter, to ich wygląd bywa różny. Niektórzy decydują się na szkło dekoracyjne nawiązujące do zjawisk występujących w przyrodzie. Wówczas nadruk może przedstawiać grad, rosę czy kępki trawy i kamienie.

Znajdź więcej inspiracji

Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładowych realizacji dla najpopularniejszych motywów wykorzystywanych w panelach do kuchni. Możesz też stworzyć własną wizualizację wybierając kolory frontów i blatu, by sprawdzić jak takie zestawienie wygląda z dana grafiką.

Wizualizacje Online Mojeszklo

Nasze realizacje

Szklany panel daje ogromne możliwości w kwestii wyboru grafiki. Mogą na nim znajdować się zdjęcia typowo kojarzone z danym pomieszczeniem, np. w kuchni – z jedzeniem lub napojami. Jednak mogą też nawiązywać do naszych zainteresowań, lub rzeczy nam bliskich. Zachęcamy także do zapoznania się z przykładami realizacji z bardziej konkretnych kategorii, natomiast poniższa galeria prezentuje jak bardzo zróżnicowana może być tematyka nadruku.

Zobacz też

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.