Zaznacz stronę

Szklane panele - zastosowania komercyjne

Szklane panele z dowolną grafiką znajdują zastosowanie nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale także przy tworzeniu wyjątkowych biur, restauracji, sklepów i hoteli. Pracując w inwestorami, wykonawcami i architektami tworzymy niepowtarzalne wnętrza, które na długo zostają w pamięci.

Zalety szklanych paneli

Obiekty użyteczności publicznej, restauracje, biura hotele coraz częściej stawiają na minimalistyczny, oszczędny design. W miejscach gdzie świadczone są jakieś usługi nowoczesna aranżacja wywiera pozytywne wrażenie na klientach. Może w tym pomóc wykorzystanie szklanych paneli.

To praktyczna ozdoba, która jest wykorzystana na różne sposoby. Na szkle może znaleźć się tematyczna grafika, która kolorystycznie będzie pasować do całości wnętrza. Dla naszych klientów udostępniamy zdjęcia z serwisu Adobe Stock, który umożliwia błyskawiczne wyszukanie odpowiedniego obrazu.

Warto jednak zauważyć, że szkło z grafiką nie musi występować jedynie w kategorii ozdoby. Można na nim nadrukować logo firmy lub hasło reklamowe. To też sposób na stworzenie efektownej tabliczki informacyjnej.

Dobór odpowiedniego motywu

Szklane panele mogą być ozdobą pokoi hotelowych, poczekalni, recepcji. Pozwalają ożywić wnętrze i nadać im ciekawy charakter. Jednak wybór dostępnych motywów jest bardzo duży. W razie wątpliwości warto stawiać na bardziej uniwersalne obrazy jak abstrakcje lub tekstury.

Jeżeli szukają Państwo inspiracji zachęcamy do zapoznania się z przeglądem popularnych motywów i tematów, które mogą znaleźć się na szkle. Zdjęcia wykonanych realizacji pokazują jak takie panele prezentują się w rzeczywistości.

Zastosowanie komercyjne

Szklane panele dla branży HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie) mogą zdobić łazienki, recepcje czy kuchnie. Mogą też zostać praktycznie wykorzystane w biurach i firmach. Poniżej przykładowe zastosowania.

Logo / herb / tabliczka informacyjna

Szklany panel pozwala w reprezentacyjny sposób wyeksponować logo firmy. Można też stworzyć elegancką tabliczkę informacyjną. Warto zwrócić uwagę na przykładowe zdjęcia, gdzie godło, który zwykle w pomieszczeniach pojawia się w klasycznej drewnianej ramce, tu wygląda świeżo i nowocześnie. Dlatego warto postawić na szklane panele, które pozwalają istotne informacje i obrazy zaprezentować w elegancki i estetyczny sposób.

Szklane panele w łazience

Wygląd wnętrza to jeden z istotnych aspektów, który zachęca klientów do ponownego odwiedzenia danego miejsca. Jednym ze sposobów, który pozwala wyróżnić i ożywić aranżacje jest wykorzystanie paneli szklanych. Dobór ciekawej grafiki sprawia, że wnętrze zapada w pamięć. Nawet jeśli całość zaprojektowana jest w neutralny sposób, warto postawić na taki charakterystyczny element. Poniższe realizacje są wykonane w łazienkach hotelowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by szklanej panele pojawiły się w łazience biurowej lub w restauracji. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć więcej takich realizacji zachęcamy do zajrzenia na stronę ze szklanymi panelami do łazienki.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.