Zaznacz stronę

Panele szklane do kuchni - wzory i tekstury

Panele szklane do kuchni z motywem wzorów i tekstur to prosty sposób, by cieszyć się na co dzień widokiem surowych cegieł, uroczej tapety czy metalowych płyt bez konieczności wykonywania czasochłonnych prac wykończeniowych.

Szklane panele cegły, marmur czy 3D? Wybierz swoj wzór!

Najważniejsze informacje

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Najpopularniejsze motywy

Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji, sprawdź jakie motywy cieszą się dużą popularnością. Poniżej przedstawiamy szklane panele do kuchni z wzorami i teksturami, które nasi Klienci wybierają najczęściej.

Tapety

Zastosowanie tapety nad kuchenką czy zlewem to kiepski pomysł. Zamiast tego wybierz szybę dekoracyjną z tym wzorem. Będzie stanowić niezawodną ochronę dla ściany, a jednocześnie uczyni kuchnię bardziej elegancką i stylową.

Galeria. Zobacz

Czerwone cegły

Czerwone cegły pasują doskonale do wnętrz w stylu industrialnym.  Żeby cieszyć się ich widokiem nie trzeba zatrudniać murarza – należy kupić wyjątkowe panele szklane do kuchni. Wzór na szybie w postaci cegieł to propozycja dla wszystkich osób, które lubią surowe materiały oraz sprytne rozwiązania.

Galeria. Zobacz →
Panele Szklane Kuchnia Cegly Biale

Białe cegły

Panele szklane przedstawiające cegły białe będą dobrze pasować do aranżacji rustykalnych, retro i nowoczesnych. Imitacja cegły na szkle odda jej charakter, a będzie przy tym zdecydowanie łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Możesz wybrać spośród róznych wzorów i układów cegieł.

Galeria. Zobacz →

Beton

Wykańczanie kuchni betonem czy metalem wymaga sporo zachodu i wiąże się z niemałymi wydatkami. Dlatego lepiej zamówić grafikę na szkle, która dobrze oddaje zarówno wygląd tych materiałów, jak i tworzoną przez nią atmosferę.

Galeria. Zobacz →
Panele Kuchenne Szklane Marmur

Marmur

Dla osób lubiących klasyczne rozwiązania możemy zaproponować wzór marmuru. To łatwy sposób by wprowadzić trochę elegancji do swojej kuchni. Najpopularniejszy jest biały marmur, który świetnie prezentuję się z frontami  w tym samym kolorze.

Galeria. Zobacz →

Wzory 3D

Zamiast subtelnej grafiki, szkło może zdobić też wzór geometryczny. Szczególnie ciekawie wyglądają propozycje 3D – chociażby sześciany lub heksagony (heksy). Udowadniają, że płyty szklane do kuchni mogą być naprawdę niestandardowe.

Galeria. Zobacz →

Wybierz motyw dla siebie!

Warto wiedzieć

  • Panele szklane do kuchni wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Dzięki temu szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.
  • Nadruk może być wykonany na szkle zwykłym lub Optiwhite. Ten drugi rodzaj będziemy sugerowali tam gdzie grafika ma dużo bieli lub jasnych odcieni. Różnica wynika z faktu, że na zwykłym szkle nadrukowanym jasnym kolorem lub bielą widoczna jest lekko zielonkawa barwa szkła. Optiwhite ma ten efekt znacząco zredukowany.
  • W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np. parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

Jesteś zainteresowany zakupem? Dowiedz się więcej!

Nasze realizacje

Wykańczanie kuchni drewnem, betonem czy metalem wymaga sporo zachodu i wiąże się z niemałymi wydatkami. Dlatego lepiej sprawdzają się panele szklane do kuchni, które dobrze oddają zarówno wygląd tych materiałów, jak i tworzoną przez nią atmosferę. Sprawdź przykłady naszych realizacji.

Panele szklane – czerwone cegły

Panele szklane – białe cegiełki

Panele szklane do kuchni – beton

Panele szklane kuchenne – wzory 3d

Marmur na szkle

Szkło na ścianę – tapety

Pozostałe wzory i tekstury

Wszystkie szkła wykonujemy na wymiar

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może być własne lub ze zbiorów Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.
Proces realizacji zamówienia odbywa się w 4 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.