Zaznacz stronę

Parsol / Antisol – barwione szkło przeźroczyste

Jeżeli szukacie Państwo odmiany do klasycznego szkła przezroczystego (float) możecie zastosować szkło barwione w masie. Zależnie od huty będzie ono miało nazwę Antisol, Parsol, Sunguard i jego podstawowym zastosowaniem jest ochrona przed słońcem w szybach zespolonych (możesz je u nas zamówić).

Szklo Antisol Grafit Braz Dark

Szkło barwione jest też wdzięcznym materiałem do wykorzystania w formie dekoracyjnej.
Podobnie jak szkło float występuje w grubościach od 4 do 10 mm i może zostać poddane obróbce hartowania, dzięki temu można je zastosować do wykonania elementów takich jak:

Poznaj kolory szkła antisol

Dwoma najczęściej wykorzystywanymi kolorami szkła Antisol są brąz i grafit.

Szkło barwione antisol grafit

Szklo Barwione Antisol Grafit

Grafit

Antisol szary będzie idealnie sprawdzał się w nowoczesnych wnętrzach. Chłodny odcień z łatwością wpasuje się w surowe aranżacje i podkreśli ich charakter. Mimo, że zachowuje dobrą przezierność, to w porównaniu ze szkłem float pozwoli zapewnić większe poczucie intymności.

Szklo Antisol Grafit

Przykłady realizacji z wykorzystaniem grafitowego szkła:

Szkło barwione antisol brąz

Szklo Barwione Antisol Braz

Brąz

Szkło barwione w masie brąz przez swój ciepły odcień będzie fantastycznie współgrać z drewnem. Zestawienie go odpowiednimi materiałami, kolorami oraz oświetleniem może zaprocentować naprawdę przytulnym efektem. Dlatego jest to dobra opcja dla osób, które chcą stworzyć nowoczesną aranżacje, nie tracąc przy tym domowego charakteru.

Szklo Antisol Braz

Przykłady naszych realizacji z wykorzystaniem brązowego szkła:

Antisol dark

Szkło Antisol Dark Czarne

Czarny

Szkło w tym odcieniu w przeciwieństwie do dwóch poprzednich propozycji zapewnia większą prywatność. Z drugiej strony będzie przepuszczać mniej światła. Czerń w połączeniu ze szklaną taflą doda aranżacji elegancji i charakteru.

Szklo Antisol Dark

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.