Lustro LED. Wybór lustra z oświetleniem.

Oświetlenie w łazience to niezwykle istotna kwestia. Stawiając na lustro LED nie ma już konieczności montowania dodatkowych kinkietów. Co więcej duża liczba dostępnych rozwiązań, pozwala wybrać takie, które spełni wymagania wizualne i stanie się prawdziwą ozdobą łazienki.

Lustro na wymiar z oświetleniem

Lustro może stać się praktyczną dekoracją. Zwłaszcza w wnętrzach minimalistycznych, oszczędnych w zbędne ozdoby warto postawić na jeden wyróżniający się element. Lustro z oświetleniem jest nie tylko funkcjonalne, ale pozwoli też ożywić nieco taką przestrzeń.
W naszej ofercie znajdą Państwo różne rozwiązania wykorzystujące lustro z oświetleniem.

Gotowe lustra LED

W naszej ofercie posiadamy gotowe lustra z oświetleniem. Warto zwrócić uwagę, że lustro LED niekoniecznie musi być kwadratowe bądź prostokątne. Można też wybierać spośród modeli okrągłych, owalnych lub o innych nieregularnych kształtach. Co więcej lustra też różnią się w kwestii wykorzystania oświetlenia (np. poświata, matowe pola podświetlane diodami). Poniżej kilka najpopularniejszych modeli.

Lustro W Ozdobnej Ramie Aladyn - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Aladyn

1 629 – 1 819 zł

Lustro Aladyn wyróżnia nowoczesna, nietypowa rama. Efekt dekoracyjny tworzą wymatowane i podświetlone diodami LED pola, które znajdują się wzdłuż obu boków lustra. za pomocą pilota można zmieniać barwę podświetlenia. 

Dostępne rozmiary: 62×80 cm, 62×102 cm, 77×102 cm.

Lustro Led Allegro - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Allegro

670 zł

To stylowy i nowoczesny model stworzony z lustra oraz podkładu ze szkła satynowego, które zostało podświetlone od spodu diodami LED (11W, zimna barwa światła).  Dzięki specjalnie wykonanym fazą krawędzie szkła również wyglądają tak, jakby się świeciły. 

Dostępne rozmiary: 72×81 cm
 

Lustro Do Lazienki Lumineo Alfa - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Lumineo Alfa

789 – 859 zł

Lustro do łazienki Lumineo Alf jest proste i minimalistyczne, a tym samym wytwarza wyjątkowy klimat. Za lustrem zamontowano diody LED i dzięki temu faza świeci modnym, rozproszonym światłem. Pasuje przede wszystkim do nowoczesnych łazienek. 

Dostępne rozmiary: 80×90 cm, 60×80 cm
 

Lumineo Beta Lustro Do Lazienki - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Lumineo Beta

860 – 1 040 zł

Lumineo Beta charakteryzuje się nowoczesną, prostą elegancją. Lustro zostało zamocowane na odbarwionym szkle o takim samym kształcie. Dzięki zastosowaniu diod LED faza świeci się mocnym, rozproszonym światłem.

Dostępne rozmiary: 60×60 cm, 80×80 cm, 90×90 cm

Lustro Led Astra - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Astra

1 549 zł

To oryginalne lustro łazienkowe o nietypowym kształcie. Astra przypomina prostokąt, którego boczne krawędzie zostały wygięte w łuk. Posiada wymatowany obwodowo pas, który został podświetlony od spodu diodami LED. 

Dostępne rozmiary: 72×81 cm
 

Okragle Lustro Lazienkowe Sun - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Sun

829 – 999 zł

Model Sun to lustro dekoracyjne, ale jest też bardzo współczesne. Za lustrem umieszczone zostały diody LED, które podświetlają pierścienie, a ich kolor może być zmieniany za pomocą pilota.

Dostępne rozmiary: 60×60 cm, 80×80 cm, 90×90 cm

Zamów bezpośrenio na stronie Mojelustro.pl

Lustro na wymiar z poświatą

Lustro Z Oswietleniem Poswiata - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Jednym z najpopularniejszych dekoracyjnych oświetleń lustra jest stworzenie dookoła poświaty. Zazwyczaj w takim przypadku my wykonujemy samo lustro, a osoba na miejscu przygotowuje oświetlenie. Aby je wykonać do ściany wystarczy zamontować płytę gipsowo-kartonową, otoczyć ją po bocznej krawędzi paskiem ledowym i podpiąć oświetlenie pod włącznik. Następnie pozostaje już montaż lustra szerszego z każdej strony o około 3-4cm.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Lustra 3D

Lustro 3D to chyba najbardziej oryginalna odsłona lustra z oświetleniem. Odpowiednia konstrukcja, która wykorzystuje diody LED tworzy niesamowity efekt głębi. Należy pamiętać, że jego rola jest przede wszystkim dekoracyjna, gdyż diody nie zapewniają silnego światła, a tafla lustra jest wykonana z przyciemnianego szkła.

Świetnie sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. Futurystyczny wygląd tego rozwiązania pozwala w ciekawy sposób wkomponować lustro w wystrój wnętrza klubu, dyskoteki czy pubu. 

Nowoczesne Lustra Ozdobne Lustro LED 3D Wygląd - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem
Nowoczesne Lustra Ozdobne Lustro 3D Aranzacja - Lustro LED. Lustra na wymiar z oświetleniem

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This