Panel szklany do kuchni z grafiką i rysunkiem

Panel szklany do kuchni przyciąga wzrok głównie w związku z ciekawą tematyką grafiki. Wybór dostępnych motywów, które mogą znaleźć się na tego typu szkle ozdobnym jest ogromny. Mogą to być na przykład wzory folkowe, koła zębate, komiksy, czy dzieła znanych artystów.

Grafika na szkle

Panele do kuchni powinny sprawiać, że każdy, kto wchodzi do tego pomieszczenia od razu czuje, iż poprawia mu się humor. Wiele osób szczególnie pozytywnie reaguje na kolorowe grafiki na szkle. Właśnie dlatego wybierają nadruk na szybie, który przedstawia wesołe wzory czy zabawny rysunek.

Płyty szklane do kuchni mogą sprawić, że pomieszczenie kojarzące się przede wszystkim z obowiązkami i praktycznymi czynnościami, nabierze innego wymiaru. Jeśli zamontuje się nad blatem szkło dekoracyjne, na którym znajduje się tęczowa grafika oraz motyle, wówczas łatwiej będzie się oderwać od schematów i zacząć myśleć oraz działać z większym polotem.

Szkło z grafiką może znaleźć również zastosowanie w takich miejscach jak urzędy, uczelnie oraz inne poważne instytucje. W końcu logo lub godło umieszczone na hartowanej szybie nie tylko dobrze wygląda, ale jest też naprawdę trwałe. Często też, grafiki ozdabiają sekretariat firmy, salę konferencyjną czy gabinety.

Rozważasz zakup szkła? Dowiedz się więcej!

Najważniejsze informacje

Nasze realizacje tworzymy na szkle hartowanym, które jest cięte i szlifowane maszynowo. Dla najlepszej reprodukcji barw stosujemy podwójny nadruk i dodatkowe lakierowanie zabezpieczające.

Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

Panel szklany do kuchni to rozwiązanie nie tylko efektowne wizualnie, ale także niezwykle funkcjonalne. Szklana powierzchnia jest odporna na wysokie temperatury, jak również łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowym atutem jest to, że aranżacja z wykorzystaniem szkła pozwala optycznie powiększyć przestrzeń.

Wszystkie szkła  wykonujemy na wymiar

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może pochodzić z własnych zasobów lub ze strony Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

1. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

3. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.

4. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Wycena

Projekt

Wykonanie

Dostawa

Nasze realizacje

Jaki jest idealny sposób na to, aby ożywić monochromatyczną kuchnię? Można zastosować kolorowe dodatki, ale jeszcze lepszy efekt osiągnie się montując na ścianie szkło z ciekawą grafiką. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, bo panel szklany może stać się wyjątkowym elementem każdego wnętrza – trzeba tylko porządnie się zastanowić, co ma się na nim znaleźć.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.