Zaznacz stronę

Panel szklany do kuchni z grafiką i rysunkiem

Panel szklany do kuchni przyciąga wzrok głównie w związku z ciekawą tematyką grafiki. Wybór dostępnych motywów, które mogą znaleźć się na tego typu szkle ozdobnym jest ogromny. Mogą to być na przykład wzory folkowe, koła zębate, komiksy, czy dzieła znanych artystów.

Zalety szklanych paneli

Proces realizacji

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Grafika na szkle – jaki motyw?

Panele do kuchni powinny sprawiać, że każdy, kto wchodzi do tego pomieszczenia od razu czuje, iż poprawia mu się humor.
Wiele osób szczególnie pozytywnie reaguje na kolorowe grafiki na szkle. Właśnie dlatego wybierają nadruk na szybie, który przedstawia wesołe wzory czy zabawny rysunek.

Panel Szklany Jaki Wzor

Dlaczego grafika zamiast zdjęcia?

Kolorowe zdjęcie na szklanym panelu może zbyt się wyróżniać lub zwracać uwagę. Chcąc uzyskać bardziej neutralny, uniwersalny efekt można zdecydować się np. na jakiś graficzny wzór.

Sposób na nowczesną kuchnię.

Odpowiedni wzór grafiki może podkreślić styl wnętrza. Do tego szklane panele są łatwe w utrzymaniu czystości, więc jest to świetna opcja, którą można wykorzystać w hotelach lub mieszkaniach na wynajem.

Warto wiedzieć

Nasze realizacje tworzymy na szkle hartowanym, które jest cięte i szlifowane maszynowo. Dla najlepszej reprodukcji barw stosujemy podwójny nadruk i dodatkowe lakierowanie zabezpieczające.

Zalety szkła z grafiką:

Szklo Latwosc Czyszczenia

Łatwość czyszczenia

Panel szklany wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką. W przypadku bardziej uporczywych plam, można wykorzystać roztwór wody z octem.
Szklo Wyciecia

Szkło hartowane

Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne. Szyba jest przygotowywana na wymiar co pozwala wyciąć dowolne otwory, m.in. na gniazdka.

Mojeszklo Wybor Grafiki

Dowolna grafika

Możliwy wybór dowolnej grafiki dostępnych na Adobe Stock (Fotolii). Zachęcamy też do sprawdzenia naszego konfiguratora do wizualizacji online.

Szklo Zastosowania

Mnogość zastosowań

Panel szklany może mieć różne zastosowania. Będzie dobrze wyglądać nie tylko w kuchni, ale z powodzeniem można go wykorzystać w łazience, salonie lub jako skrzydło drzwi. 

Logo lub herb na szkle

Grafika Na Szkle Orzel

Szkło z grafiką może znaleźć również zastosowanie w takich miejscach jak urzędy, uczelnie oraz inne poważne instytucje. W końcu logo lub godło umieszczone na hartowanej szybie nie tylko dobrze wygląda, ale jest też naprawdę trwałe. Często też, grafiki ozdabiają sekretariat firmy, salę konferencyjną czy gabinety.

Rozważasz zakup szkła? Dowiedz się więcej!

Wycięcia i otwory

Panel szklany do kuchni to rozwiązanie nie tylko efektowne wizualnie, ale także niezwykle funkcjonalne.

Szkło jest wykonywane na wymiar, dlatego zrobimy wszystkie potrzebne otwory na gniazdka czy włączniki światła. Nie musisz też obawiać się o inne wycięcia, np. skosy. W przypadku opcji z montażem, przed finalną realizacją, nasza profesjonalna ekipa przyjeżdża na pomiar.

Proces realizacji jest prosty!

 

1. Zacznij od wyceny

Wypełnij formularz z zaznaczając potrzebne informacje m.in. czy szkło ma wycięcia, sposób realizacji.

Panele Szklane Cena

2. Akceptacja warunków

Po wypełnieniu formularza na maila otrzymasz kompletną wycenę. Nie jest ona zobowiązująca jednak jeśli chcesz przejść do realizacji uzupełnij formilarz z linku lub odpowiedz na wiadomość.

Dla opcji z montażem: uwzględniając preferowaną datę umówimy pomiar.

3. Projekt graficzny

Możesz wybrać dowolne zdjęcie z bazy Adobe Stock lub przesłać zdjęcie z własnych zasobów. Uwzględniając odpowiednie wymiary przygotwujemy projekt. W razie potrzeby możemy wykonać drobne korekty grafiki, jak np. dorobienie fragmentu tła. 

4. Szklany panel w Twojej kuchni

Ten etap zależy od wybranego sposobu realizacji. Jedna z naszych doświadczonych ekip zadba o profesjonalne zamontowanie panelu. Szkło może też zostać wysłane przesyłką kurierską lub przygotowane do samodzielnego odbioru w siedzibie naszej firmy w Krakowie.

Wycena

Projekt

Wykonanie

Dostawa

Nasze realizacje

Jaki jest idealny sposób na to, aby ożywić monochromatyczną kuchnię? Można zastosować kolorowe dodatki, ale jeszcze lepszy efekt osiągnie się montując na ścianie szkło z ciekawą grafiką. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, bo panel szklany może stać się wyjątkowym elementem każdego wnętrza – trzeba tylko porządnie się zastanowić, co ma się na nim znaleźć.