Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami

Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami jest coraz chętniej wykorzystywana w aranżacjach łazienki. Sprawia, że wnętrze nabiera wyrazu, a także stanowi ciekawy kontrast dla jasnych kolorów. Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii, by sprawdzić jak takie rozwiązanie sprawdza się w łazienkach.

Czarne kabiny jako element aranżacji

Najnowsze trendy coraz częściej wykorzystują czarny kolor do budowania nowoczesnych, niebanalnych aranżacji. Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami nawiązuje to stylu loftowego i będzie ciekawym, mocnym akcentem w łazience. Najlepiej prezentuje się w towarzystwie jasnych kolorów. Warto zauważyć, że wykorzystując ją nawet w małym wnętrzu w towarzystwie np. białego koloru można w łatwy sposób uzyskać piękną, nieszablonową aranżację.

Czarne elementy można wykorzystać na różne sposoby. Mogą być tylko subtelnym dodatkiem lub stanowić całą oprawę prysznica. Warto zauważyć, że kabina prysznicowa z czarnymi okuciami pięknie prezentuje się w towarzystwie lustra w czarnej ramie.

Możliwe jest wykonanie kabiny na zawiasach z ramką dookoła, ale w takiej wersji nie ma możliwości zastosowania uszczelek.

Czarne okucia

Czarne detale nadają kabinie nieszablonowy wygląd. Matowe i eleganckie elementy wbrew pozorom mogą mniej rzucać się w oczy niż te srebrne i połyskujące.

Czarna rama

Kabina prysznicowa w czarnej ramie to coś dla fanów industrialnego stylu. To nietuzinkowe rozwiązanie sprawia, że wnętrze nabiera charakteru.

Proces składania zamówienia

Staramy się aby nasze kabiny prysznicowe jak najlepiej odpowiadały Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Każdy projekt powstaje według indywidualnych wytycznych.

1. W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

2.  Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

3.  Gotową kabinę można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy ją dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Wycena

Wykonanie

Dostawa

Styl loftowy w Twojej łazience

Loft to mieszkanie urządzone w dawnych pomieszczeniach mających charakter przemysłowy, dlatego styl loftowy cechuje się m.in. surowymi materiałami i stonowanymi kolorami. Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami to jeden z elementów który pozwoli stworzyć aranżacje w takiej konwencji. 

Stawiając na kabinę w stylu loftowym warto też pomyśleć o innych elementach, które wpisują się w tą estetykę. Lustro w czarnej aluminiowej ramie sprawi, że aranżacja będzie nie tylko bardzo spójna, ale będzie wyglądać niezwykle efektownie.

Nasze realizacje

Poniższa galeria pokazuje jak ciekawie prezentuje się kabina z czarnymi okuciami. Warto zauważyć, ze wybór takiego modelu pozwala łatwo skontrastować jasna przestrzeń, przez co wnętrze wydaje się ciekawsze.
Zapraszamy do przejrzenia galerii naszych realizacji!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kliknij aby przejść do kontaktuKliknij aby przejść do wyceny

Pin It on Pinterest

Share This