Zaznacz stronę

Biały Lacobel minimalizm i elegancja

Biały kolor jest niezwykle modny. Pozwala tworzyć jasne i minimalistyczne aranżacje, które świetnie wpisują się w aktualne trendy. Trudno jest więc się dziwić, że lacobel biały cieszy się dużą popularnością. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych odcieni!

Dostępne odcienie

Lacobel ma w swojej palecie kolorów aż trzy odcienie bieli. Mimo, że wyróżniają je tylko nieznaczne różnice, ale dzięki temu nasi Klienci mają wybór by dopasować kolor jak najbardziej odpowiadający ich aranżacji. Lacobel biały jest niesamowicie uniwersalny, gdyż świetnie współgra zarówno z jasnymi jak i ciemnymi barwami, a także różnymi typami materiałów, jak np. drewno. 

Numer 9003 to kolor znany pod nazwą ,,czysta biel” i jest najbielszy i najjaśniejszy z całej trójki. Wynika to z faktu, że do jego produkcji używa się szkła Optiwhite. Delikatna biel jest wykonywana na szkle zwykłym i posiada lekkie tony zieleni i szarości. Perłowa biel ma w sobie lekką domieszkę beżu, a bazę stanowi szkło Optiwhite.

Zastanawiasz się nad zakupem szkła lacobel? Dowiedz się więcej!

Lacobel biały- realizacje

Poniżej przedstawiamy zdjęcia realizacji z wykorzystaniem różnych odcieni bieli. Może to ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, gdyż różnią się one pod względem aranżacji. Dzięki temu można na przykład porównać jak dany kolor wygląda w zestawieniu z różnymi typami frontów.

9003

Czysta biel

CZYSTA BIEL
Odcień czysta biel zdecydowanie należy do tych najbardziej popularnych. Delikatny, mleczny kolor sprawia, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i optycznie większe. Jest to też idealny wybór, dla osób, które boją się eksperymentować z kolorami i raczej stawiają na klasykę. Pozwala stworzyć niepowtarzalne minimalistyczne wnętrza, co jest szczególną zaletą w przypadku małych pomieszczeń, wymagających rozjaśnienia.

 

9010

Delikatna biel

DELIKATNA BIEL

Warto zauważyć, że delikatna biel to ciekawa alternatywa dla koloru numer 9003. Nie jest to odcień tak „czysty”, ale to też może stanowić jego zaletę. Lekko zauważalne zimniejsze tony, mogą sprawić, że będzie bardzo dobrze komponował się z frontami w ciemnych kolorach, tworząc tym samym prostą, nowoczesną aranżacje.

 

1013

Perłowa biel

DELIKATNA BIEL

Lacobel biały numer 1013 znany pod nazwą perłowa biel to ciepły, jasny kolor, który może stworzyć bazę do aranżacji niezwykle przytulnych wnętrz. Dodatkowo sprawia, że kuchnia wyda się o wiele większa niż jest w rzeczywistości. Mimo, że ma w sobie odcienie beżu, wciąż dobrze współgra z zarówno jasnymi jak i ciemnymi kolorami. Perłowa biel szczególnie dobrze prezentuje się w towarzystwie drewnianego blatu.

 

Lacobel biały nie tylko do kuchni

 Lacobel dzięki walorom funkcjonalnym i estetycznym coraz częściej znajduje  zastosowanie w różnych wnętrzach, nie tylko w kuchni. Warto zauważyć, że biały kolor jest na tyle uniwersalny, że w połączeniu z szklaną taflą, która dodatkowo nadaje mu połysku stanowi element, który może ożywić każdą aranżacje. Poniżej nasze propozycje jak można w praktyczny sposób wykorzystać lacobel w bieli.

Podstopnice szklane

Schody zwykle są kojarzone jedynie ze swoją funkcją użytkową. Jednak mogą zdecydowanie upiększyć aranżację wnętrza jeśli wykorzystamy do nich podstopnice wykonane z hartowanego szkła. Lacobel biały sprawdza się w tej roli idealnie, gdyż wygląda niezwykle esetycznie, a schody zwracają na siebie uwagę delikatnym połyskiem.

Biały lacobel do łazienki

Lacobel biały to również ciekawa alternatywa dla płytek w łazience. Przez to, że nie posiada fug nie gromadzi brudu, a równocześnie jest łatwy w utrzymaniu czystości. Co więcej subtelna szklana tafla nada wnętrzu minimalistycznego charakteru. Bardzo dobrze sprawdzi się w również w gabinetach lekarskich, które cenią sobie nienachlany wystrój.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.