Zaznacz stronę

Szklane drzwi z grafiką

Szklane drzwi z grafiką to niebanalne rozwiązanie, dzięki któremu wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. To świetna alternatywa dla tradycyjnych drzwi, bo chociaż zachowują ich funkcjonalność to równocześnie są miłą dla oka ozdobą.

Szklane drzwi 
– funkcjonalna dekoracja

 

Drzwi mogą być w futrynie aluminiowej, drewnianej lub bez futryny. Mogą to być drzwi do pokoju, sypialni czy łazienki.

Warto zwrócić uwagę, że liczba wzorów i motywów, które mogą znaleźć się na szklanym skrzydle jest wręcz nieograniczona. Dzięki temu można wybrać odpowiedni temat i kolorystykę pasującą wizualnie do danego wnętrza. Co więcej, można podkreślić funkcjonalny charakter danego pomieszczenia i np. w łazience wybrać zdjęcie z motywem morskim.

Jeżeli dane pomieszczenie jest utrzymane w stonowanej palecie barw, grafika znajdująca się na drzwiach może być w bardziej zdecydowanych kolorach, które ożywią i urozmaicą wnętrze.

Proces realizacji szklanych drzwi

Proces realizacji zamówienia odbywa się w 3 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie wszelkich potrzebnych informacji, takich jak typ drzwi i ich wymiary.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż..

Najważniejsze informacje

  • Drzwi są wykonywane na wymiar, dzięki czemu można je dopasować do Państwa indywidualnych wytycznych.
  • Szklane drzwi z grafiką mogą zostać wykonane w systemie przesuwnym lub wahadłowym.
  • Do wykonania drzwi wykorzystujemy wysokiej jakości szkło hartowane.
  • Drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe.
  • Szkło jest odporne na wilgoć, przez co takie drzwi bardzo dobrze sprawdzą się np. w łazience.
  • Dla ułatwienia wyboru najlepszego rozwiązania zachęcamy do kontaktu.

Wybór odpowiedniego motywu

Szklane drzwi z grafiką może zdobić zdjęcie plaży, krajobrazu górskiego lub jakaś abstrakcyjna kompozycja. Te ostatnie szczególnie sprawdzą się jako motyw do drzwi. Subtelna i ciekawa abstrakcyjna grafika będzie nie tylko piękna, ale i ponadczasowa.

Wachlarz tematów i motywów, które mogą się znaleźć na szklanym panelu jest na prawdę szeroki. Dlatego by nieco ułatwić ten wybór przygotowaliśmy przegląd tych najchętniej wybieranych. Być może odnajdą tam Państwo inspiracje do stworzenia swojej niepowtarzanej aranżacji. Do naszych realizacji bezpłatnie zapewniamy grafiki z serwisu Adobe Stock.

Nasze realizacje

Szklane drzwi z grafiką wyglądają niezwykle efektownie, a światło, które odbija się od nich odbija dodatkowo dodaje im uroku. Być może poniższa galeria przekona Państwa, że to interesujący sposób by ożywić wnętrze.