Zaznacz stronę

Szyba hartowana z nadrukiem trawy

Zieleń uspakaja, pomaga się odprężyć, a zarazem przywraca energię do działania. W związku z tym warto się nią otaczać, zwłaszcza jeśli nawiązuje do widoków występujących w naturze. Szyba hartowana i z nadrukiem w postaci kępek trawy czy murawy, skutecznie poprawi humor wszystkim domownikom.

Najważniejsze informacje.

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Motyw trawy

Grafika to nie to samo co prawdziwe rośliny, ale gdy wybierze się panel z bardzo realistycznym zdjęciem, można poczuć tę swobodę, która wiąże się z wypoczynkiem na łące lub w ogrodzie. Jaka jest główna zaleta szyby hartowanej z motywem trawy? To, że cechuje ją duża trwałość i rewelacyjnie się prezentuje? Na pewno, lecz co najważniejsze pozwala na oglądanie soczystej zieleni przez cały rok, a nie tylko wiosną.

Trawa z kamieniami

Jeżeli interesuje Cię szkło z grafiką, na której zieleń przedstawiona jest w nieco bardziej schematyczny sposób, co sprawdza się doskonale w nowoczesnych wnętrzach, to z pewnością przypadnie Ci do gustu panel z kępkami trawy i czarnymi kamieniami – w sam raz do kuchni urządzonej w bieli oraz czerni.

Szyba Hartowana Do Kuchni Trawa

Gęsta trawa

Zielona szyba nad kuchennym blatem z widocznymi źdźbłami trawy pozwala wprowadzić trochę koloru do wnętrza. Ten subtelny motyw nawiązujący do natury działa uspokajająco, a do tego świetnie wygląda.

Trawa z białym tłem

Spontanicznie rosnąca trwa na białym tle – tak może prezentować się szkło na ścianę, nawiązujące do obrazu łąki. Istnieją także propozycje, gdzie źdźbła są prawie równe, jak to bywa w przypadku trawnika. Szkło ozdobne z trawą pasuje głównie do białych mebli, ale można je łączyć z wieloma kolorami i wplatać w rozmaite aranżacje.

Grafika na szkle

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może pochodzić z własnych zasobów lub ze strony Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

1.Wycena

2.Wykonanie

3. Projekt

3. Dostawa

1. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje korzystając z naszego formularza.

2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

3. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.

4. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Jaki wzór wybrać?

Stwórz najlepszą konfigurację!

Motyw trawy na szybie jest bardzo uniwersalny i będzie pasował do większości aranżacji. Mimo, to możesz się upewnić sprawdzając to przy pomocy wizualizacji online.

Do wyboru jest aż 11 kategorii, dlatego możesz upewnić się,  czy ten roślinny motyw jest najlepszą opcją, czy jednak wybrać inną propozycję, np. abstrakcję lub krajobraz.

Najważniejsze informacje

Nasze realizacje tworzymy na szkle hartowanym, które jest cięte i szlifowane maszynowo. Dla najlepszej reprodukcji barw stosujemy podwójny nadruk i dodatkowe lakierowanie zabezpieczające.

Zalety szkła z grafiką:

Z

Szklana powierzchnia jest odporna na wysokie temperatury

Z

Szyba hartowana jest przygotowywana na wymiar co pozwala wyciąć dowolne otwory, m.in. na gniazdka

Z

Powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Z

Szyba hartowana jest niezwykle uniwersalna. Nadaje się nie tylko do kuchni, równie świetnie sprawdzi się w łazienkach czy biurach. Do tego warto wspomnieć, że istnieje możliwość wykonania nadruku na drzwiach.

Możliwy wybór dowolnej grafiki

Dowiedz się więcej o szklanych panelach

Nasze realizacje

Odpowiednia grafika na szkle pozwala cieszyć się zielenią przez cały rok. Dzięki temu łatwiej poradzić sobie z jesienną chandrą, pojawiającymi się co jakiś czas zmartwieniami, a także ze stresem, który towarzyszy na co dzień każdemu z nas. Szyba hartowana zamiast tradycyjnych płytek – czy to dobre rozwiązanie? Bez wątpienia wiele osób, które zapoznają się z przykładami paneli szklanych z trawą powie, że tak.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.