Szyba hartowana z nadrukiem trawy

Zieleń uspakaja, pomaga się odprężyć, a zarazem przywraca energię do działania. W związku z tym warto się nią otaczać, zwłaszcza jeśli nawiązuje do widoków występujących w naturze. Szyba hartowana i z nadrukiem w postaci kępek trawy czy murawy, może skutecznie poprawiać humor wszystkim domownikom.

Grafika na szkle

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może pochodzić z własnych zasobów lub ze strony Fotolia.pl. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

1.Wycena

2.Wykonanie

3. Projekt

3. Dostawa

1. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

3. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia z banku fotolia.

4. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najważniejsze informacje

Nasze realizacje tworzymy na szkle hartowanym, które jest cięte i szlifowane maszynowo. Dla najlepszej reprodukcji barw stosujemy podwójny nadruk i dodatkowe lakierowanie zabezpieczające.

Zalety szkła z grafiką:

Z

Szklana powierzchnia jest odporna na wysokie temperatury

Z

Szyba hartowana jest przygotowywana na wymiar co pozwala wyciąć dowolne otwory, m.in. na gniazdka

Z

Taka powierzchnia w utrzymaniu czystości.

Z

Szyba hartowana jest niezwykle uniwersalna. Nadaje się nie tylko do kuchni, równie świetnie sprawdzi się w łazienkach czy biurach. Do tego warto wspomnieć, że istnieje możliwość wykonania nadruku na drzwiach.

Możliwy wybór dowolnej grafiki

Dowiedz się więcej o szklanych panelach

Motyw trawy

Grafika to nie to samo, co prawdziwe rośliny, ale gdy wybierze się panel z bardzo realistycznym zdjęciem, można poczuć tę swobodę, która wiąże się z wypoczynkiem na łące albo w ogrodzie. Jaka jest główna zaleta szyby hartowanej z motywem trawy? To, że cechuje ją duża trwałość i rewelacyjnie się prezentuje? Na pewno, lecz co najważniejsze pozwala na oglądanie soczystej zieleni przez cały rok, a nie tylko wiosną.

Jeżeli kogoś interesuje szkło z grafiką, na której zieleń przedstawiona jest w nieco bardziej schematyczny sposób, co sprawdza się doskonale w nowoczesnych wnętrzach, z pewnością przypadnie mu do gustu panel z kępkami trawy i czarnymi kamieniami – w sam raz do kuchni urządzonej w bieli oraz czerni.

Spontanicznie rosnąca trwa – właśnie tak może prezentować się szkło na ścianę, nawiązujące do obrazu łąki. Istnieją także propozycje, gdzie źdźbła są prawie równe, jak to bywa w przypadku trawnika. Szkło ozdobne z trawą pasuje głównie do białych mebli, ale można je łączyć z wieloma kolorami i wplatać w rozmaite aranżacje.

Nasze realizacje

Odpowiednia grafika na szkle, pozwala cieszyć się zielenią przez cały rok. Dzięki temu łatwiej poradzić sobie z jesienną chandrą, pojawiającymi się co jakiś czas zmartwieniami, a także ze stresem, który towarzyszy na co dzień każdemu z nas. Szyba hartowana zamiast tradycyjnych płytek – czy to dobre rozwiązanie? Bez wątpienia wiele osób, które zapoznają się z przykładami paneli szklanych z trawą powie, że tak.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This