Zaznacz stronę

Panele szklane kuchenne

Kuchenne szklane panele ściśle nawiązujące do tematów kulinarnych i przygotowywania posiłków są bardzo chętnie wybierane jako wypełnienie przestrzeni nad blatem. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „co na ścianę w kuchni zamiast płytek?”, z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiedź poniżej.

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Popularne wzory do kuchni

Panele szklane kuchenne cieszą się dużą popularnością. Ich wyjątkową zaletą jest to, że może znaleźć się na nich dowolne zdjęcie, co pozwala ożywić aranżację i dodać jej trochę koloru.

Grafika na szklanym panelu może swoją tematyką nawiązywać do miejsca w którym się znajduje. Dlatego w łazience, chętnie wykorzystuje się motyw morza, wodospadu czy plaży. Natomiast w kuchni można postawić na wzory związane z jedzeniem lub jego przygotowaniem.

Popularnym wśród naszych klientów motywem są zioła i przyprawy. W zależności od tego jaki efekt chce się uzyskać, można wybrać grafikę bardziej stonowaną na jasnym tle, lub taką, która będzie przyciągać wzrok intensywnymi kolorami.

p

Jeśli masz trudność z wyborem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu.

Poznaj nasze realizacje!

By zobaczyć nasze typowo kuchenne realizacje, gdzie prym wiodą intensywnie zielone zioła i kolorowe przyprawy, zapraszamy do galerii. Alternatywą dla takich wzorów, mogą być grafiki przedstawiające owoce lub napoje, które równie dobrze sprawdzą się w kuchni.

Warzywa i owoce

Panele szklane kuchenne przedstawiające warzywa i owoce to z pewnością dobry wybór dla fanów intensywnych, soczystych kolorów. Nie tylko pozytywnie wpływają na wyobraźnię i apetyt, ale również sprawiają, że nawet najbardziej minimalistyczna kuchnia zyskuje nowy wymiar.

Napoje

Wiele osób nie wyobraża sobie zacząć dnia bez filiżanki kawy. W takim razie umieszczenie jej na szklanym panelu wydaje się być świetnym pomysłem. Zdjęcia z tym motywem zwykle wykorzystują dużo brązu i bieli, dzięki czemu z łatwością wpasują się nawet w klasyczne aranżacje.

Jesteś zainteresowany zakupem? Dowiedz się więcej!

Istotne informacje

Panele szklane kuchenne są przez nas wykonywane wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Dzięki temu szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

l

Chcąc sprawdzić cenę szkła zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dla naszych realizacji istnieje możliwość bezpłatnego wyboru grafiki z banku zdjęć Adobe Stock.

Aby dokonać zamówienia należy zaakceptować warunki cenowe. Wtedy w przypadku wersji z montażem umawiamy termin pomiaru. Gotowe szkło można również odebrać w siedzibie naszej firmy, lub może zostać dostarczone pod wskazany adres.

Wybierz motyw dla siebie!

Nasze realizacje

Kuchnia to miejsce do przygotowania posiłków i tworzenia nowych smaków, a odpowiedni szklany panel może dodatkowo podkreślić tą atmosferę. Stawiając na zdjęcie przedstawiające kolorowe przyprawy i zioła, możemy wzbogacić nasz apetyt i kulinarną kreatywność.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.