Zaznacz stronę

Szkło matowe Satindeco

Szkło matowe Satindeco jest idealnym wyborem do tworzenia wyjątkowych wnętrz i znajduje zastosowanie w domach, sklepach, hotelach czy budynkach użyteczności publicznej.

Zastosowania szkła mogą być bardzo różne od ścianek działowych, poprzez schody, drzwi, kabiny prysznicowe i znacznie więcej. Sposób produkcji szkła sprawia że jest ono wyjątkowo odporne na zabrudzenia i odciski palców oraz wyjątkowo łatwe do czyszczenia.

Wraz z upływem czasu Satindeco zachowuje swoją elegancję. Szkło może zostać poddane dowolnej obróbce m.in. szlifowaniu, hartowaniu czy wierceniu otworów. 

/

Możesz u nas nabyć to szkło w grubościach 4, 6, 8 i 10 mm.

Zastosowania szkła matowego

Kabina

Kabiny prysznicowe

Kabina

Drzwi szklane

Kabina

Blat

Kabina

Zabudowy

Kabina

Półki

Szkło matowe do drzwi

Szkło matowe jest często wykorzystywane do przeszkleń drzwi. W ten sposób można zapewnić większą prywatność przy równoczesnym zachowaniu pewnej przepuszczalności światła. Sylwetki przedmiotów i osób będą wciąż nieco dostrzegalne, ale bez widocznych szczegółów. Jeśli obiekt nie znajduje się zaraz przy tafli szkła rozmycie jest w zasadzie całkowite. W naszej ofercie dostępne są drzwi przesuwne, w ościeżnicy lub bez.

Kabina prysznicowa szkło matowe

W przypadku kabin prysznicowych raczej odchodzi się od wykorzystywania szkła matowego. Stawiając na szkło przezroczyste float można uzyskać efekt bardziej lekki i nowoczesny, zwłaszcza w przypadku dużych kabin. Mat to jednak wciąż dobry wybór dla drzwi prysznicowych. Takie rozwiązanie nie będzie przytłaczające, a pozwoli zachować większą intymność.

Szyba matowa a mleczna

Określeń matowe i mleczne często używa się wymiennie. W dużej mierze może to zależeć od nazewnictwa jakie używa dana firma lub producent. Szkło matowe charakteryzuje ograniczona przezierność i duże rozmycie widoczności. Natomiast jeśli chodzi o szkło mleczne, zdarza się, że klienci określają tak też białe szkło lacobel.

Szkło Matowe 8mm

Jaka jest cena szkła matowego?

Na cenę szkła ma wpływ kilka czynników takich jak jego grubość, czy jest hartowane czy nie, metraż. Nasza cena uwzględnia też sposób realizacji – możesz wybrać spośród takich opcji jak odbiór osobisty, wysyłka, dostawa lub montaż.

Wybierz swoją opcję wyceny:

A. Wyceniam samo szkło

Możesz sprawdzić jaka jest cena szkła matowego za wybraną ilość m2. Wystraczy, że podasz wymiary i obróbkę krawędzi (szlifowanie lub fazowanie) oraz sposób realizacji.

Szklo Cena Za M

B. Wyceniam szkło jako element

Szkło mleczne jest szeroko wykorzystywane w elementach aranżacji domu, m.in. w kabinach prysznicowych, blatach, drzwiach, zabudowach i półkach. Możesz je u nas zamówić z usługą montażu lub opcja wysyłki/odbioru osobistego. Wyceń bezpośrednio w formularzu danego produktu by otrzymać kompletną wycenę.

Szklo Cena Krakow

Zobacz też

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.