Szklane drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to typowe rozwiązanie dla małych przestrzeni. Pozwalają zaoszczędzić znaczną powierzchnię, która jest wymagana do uchylenia tradycyjnych drzwi. Tym samym świetnie sprawdzą się w wąskich pomieszczeniach.

Szklane drzwi przesuwne są też często wykorzystywane w przestrzeniach biurowych. 

Sposób realizacji zamówienia

Proces realizacji zamówienia drzwi szklanych przesuwnych odbywa się w trzech prostych krokach:

 

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, przede wszystkim dotyczących wymiarów*.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gdy drzwi będą gotowe możliwy jest ich odbiór w siedzibie naszej firmy. Zachęcamy jednak do skorzystania z usługi dostawy z montażem.

*UWAGA: Dokonując pomiaru należy pamiętać, że wymagana jest odpowiednia szerokość ściany na którą będzie nachodzić szklane skrzydło. Ponadto ściana na której będzie montowana konstrukcja drzwi musi być wykonana z odpowiedniego materiału. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje

Zapraszamy do przeglądnięcia galerii realizacji z wykorzystaniem drzwi przesuwnych szklanych. Można zobaczyć jak prezentują się one w różnych aranżacjach, zarówno tych domowych, jak i biurowych. Co więcej można porównać jak wyglądają ich różnice konstrukcyjne oraz wykorzystane materiały (np. szkło matowe a szkło przezroczyste).

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This