Zaznacz stronę

Działalność charytatywna

Wspieramy!

Chęć niesienia pomocy jest dla nas ważna, dlatego jako firma Mojeszklo.pl staramy się wspierać akcje charytatywne i fundacje. Wrażliwość na potrzeby innych i empatia to dla nas istotne elementy tworzące odpowiednią kulturę organizacyjną. Chcemy wierzyć, że „dobro wraca” i chociaż to może oklepane stwierdzenie i tak z pewnością warto pomagać! Trzeba pamiętać, że nawet najmniejsza cegiełka może być początkiem wielkiej zmiany, dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli nasze działania staną się dla kogoś inspiracją do wsparcia jakiejś akcji.

Szlachetna Paczka Logo
Logo WOSP
Siepomaga Logo
Logo Snl

Poniżej przedstawiamy kilka akcji charytatywnych i organizacji, które mieliśmy przyjemność wesprzeć.

Szlachetna Paczka

Firma oraz nasi pracownicy zaangażowali się w wsparcie Szlachetnej Paczki. Jest to projekt społeczny w którym zostając Darczyńca można wesprzeć konkretne potrzeby konkretnej osoby lub rodziny.

Pamiętaj, że paczka działa nie tylko w czasie finału w grudniu, ale także cały rok. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

2021 r.
W tym roku również zaangażowaliśmy się we wsparcie XXI edycji Szlachetnej Paczki. W te święta udało się przygotować paczki dla 4 rodzin. Zakupiliśmy jedzenie, środki czystości, ubrania, profesjonalne łóżko rehabilitacyjne, pralkę, lodówkę oraz czajnik na łączną kwotę 9350 zł. Niezmiernie cieszy nas, że te rzeczy będę mogły chociaż trochę poprawić trudną sytuację obdarowanych. Serdecznie też dziękujemy wszystkim Wolontariuszom z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Ich zaangażowanie jest tu nieocenione.

W liście jeden z Wolontariuszy przytoczył cytat Emile Zola „Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu, jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce, jedną godziną szczęścia rozpromieniłeś smutne, szare życie – spełniłeś zadanie anioła na ziemi.” I jest to wspaniała myśl na nadchodzący rok, bo warto dzielić się dobrem.

 

Sp Podziekowania
2019 r.
Udało nam się pomóc trzem rodzinom. Kwota wsparcia wyniosła 5700zł. Dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy możemy otrzymać relacje z wręczenia paczki. Oto fragment jednego z podziękowań, które otrzymała nasza firma:
Szlachetna Paczka Mojeszklo Podziekowania
Mojeszklo Szlachetna Paczka XIX

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOŚP to akcja, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat angażuje ludzi by w radosnej, zimowej atmosferze wspierali zbiórkę na rzecz ratowania życia i zdrowia chorych, a w szczególności dzieci. My także staramy się wspierać to wyjątkowe przedsięwzięcie.

2022r. - 30 Finał

Na aukcje przekazaliśmy 10 luster w ramie. Licytacje osiągnęły łączną kwotę 1961zł. Wszystkim biorącym udział w licytacjach dziękujemy!

2021r. - 29 Finał

W tym roku na aukcje Allegro wspierające WOŚP przeznaczyliśmy nasze lustra w ramie. Całkowita kwota, którą udało się w ten sposób zebrać wynosi 1906 zł i wesprze tegoroczne cele zbiórki.

2020r. - 28 Finał

W 2020r. zorganizowaliśmy akcję w której cały zysk ze sprzedaży luster w ramie został przeznaczony na WOŚP.

Wosp Zbiorka Charytatywna Mojeszklo
Wosp Potwierdzenie Przelewu

Siepomaga.pl

Na stronie Siepomaga.pl możemy znaleźć zweryfikowane zbiórki wspierające różne inicjatywy. Najczęściej dotyczące osób znajdujących się w trudnej sytuacji z powodów zdrowotnych. Pozwalają zebrać środki na często bardzo kosztowne specjalistyczne terapie i leczenia.

 Kliknij tutaj, i sprawdź wsparte przez nas zbiórki.

Fundacja Stawiamy na Łapy

Oczywiście los naszych futrzastych przyjaciół też nie jest nam obojętny. Warto pamiętać, że zwierzęta czekające na dom, nieposiadające swoich stałych opiekunów często polegają tylko na pomocy różnych fundacji i dobrym sercu Wolontariuszy. Niestety takie organizacje zwykle mają ograniczone fundusze. Dlatego z przyjemnością wsparliśmy krakowską Fundacje Stawiamy na Łapy zakupem karmy i żwirku dla kotów.

Fundacja Stawiamy Na Lapy Karma
Fundacja Stawiamy Na Lapy Mojeszklo
Mojeszklo Dzialalnosc Charytatywna

Dziękujemy!

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy dzięki swoim zakupom i korzystaniu z usług Mojeszklo.pl pozwalają nam wspierać powyższe akcje.