Zaznacz stronę

Działalność charytatywna

Mojeszklo Dzialalnosc Charytatywna

Wspieramy!

Chęć niesienia pomocy jest dla nas ważna, dlatego jako firma Mojeszklo.pl staramy się wspierać akcje charytatywne i fundacje. Wrażliwość na potrzeby innych i empatia to dla nas istotne elementy tworzące odpowiednią kulturę organizacyjną. Chcemy wierzyć, że „dobro wraca” i chociaż to może oklepane stwierdzenie i tak z pewnością warto pomagać! Trzeba pamiętać, że nawet najmniejsza cegiełka może być początkiem wielkiej zmiany, dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli nasze działania staną się dla kogoś inspiracją do wsparcia jakiejś akcji.

Poniżej przedstawiamy kilka akcji charytatywnych i organizacji, które mieliśmy przyjemność wesprzeć.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOŚP to akcja, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat angażuje ludzi by w radosnej, zimowej atmosferze wspierali zbiórkę na rzecz ratowania życia i zdrowia chorych, a w szczególności dzieci. My także staramy się wspierać to wyjątkowe przedsięwzięcie. W 2020r. zorganizowaliśmy akcję w której cały zysk ze sprzedaży luster w ramie został przeznaczony na WOŚP.

W tym roku na aukcje Allegro wspierające WOŚP przeznaczyliśmy nasze lustra w ramie. Całkowita kwota, którą udało się w ten sposób zebrać wynosi 1918,72 zł i wesprze tegoroczne cele zbiórki.
Wszystkim biorącym udział w licytacjach dziękujemy!

Wosp Zbiorka Charytatywna Mojeszklo
Wosp Potwierdzenie Przelewu

Szlachetna Paczka

Firma oraz nasi pracownicy zaangażowali się w wsparcie Szlachetnej Paczki. Jest to projekt społeczny w którym zostając Darczyńca można wesprzeć konkretne potrzeby konkretnej osoby lub rodziny.

Udało nam się pomóc trzem rodzinom. Dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy możemy otrzymać relacje z wręczenia paczki. Oto fragment jednego z podziękowań, które otrzymała nasza firma:

Szlachetna Paczka Mojeszklo Podziekowania
Mojeszklo Szlachetna Paczka XIX

Fundacja Stawiamy na Łapy

Oczywiście los naszych futrzastych przyjaciół też nie jest nam obojętny. Warto pamiętać, że zwierzęta czekające na dom, nieposiadające swoich stałych opiekunów często polegają tylko na pomocy różnych fundacji i dobrym sercu Wolontariuszy. Niestety takie organizacje zwykle mają ograniczone fundusze. Dlatego z przyjemnością wsparliśmy krakowską Fundacje Stawiamy na Łapy zakupem karmy i żwirku dla kotów.

Fundacja Stawiamy Na Lapy Karma
Fundacja Stawiamy Na Lapy Mojeszklo

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy dzięki swoim zakupom i korzystaniu z usług Mojeszklo.pl pozwalają nam wspierać powyższe akcje.