Drzwi wewnętrzne szklane w futrynie

Drzwi wewnętrzne szklane wahadłowe są najczęściej mocowane w ościeżnicach aluminiowych lub drewnianych. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością. Łatwo dopasują się do każdego stylu, dzięki czemu można je wykorzystać w różnego typu aranżacjach.

Najważniejsze informacje

Drzwi wewnętrzne szklane w futrynie działają na zasadzie standardowych drzwi przymykowych. Jednak wyróżnia je wykorzystanie skrzydła wykonanego z wysokiej jakości szkła hartowanego. Może być ono przezroczyste, barwione lub matowe. Ta dowolność pozwala dopasować odpowienie rozwiązanie do każdej aranżacji. 

Szkło przezroczyste wygląda bardzo efektownie, optycznie powiększa przestrzeń i wpuszcza dużo światła. Jednak w przypadku, gdy zależy nam na zachowaniu większej dyskrecji można postawić na szkło matowe. Ciekawą opcją jest także wykorzystanie szkła z grafiką.  Takie drzwi przy zachowaniu swojej funkcjonalności staną się prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

Rodzaj ościeżnicy

Drzwi wewnętrzne szklane są montowane w futrynie drewnianej lub aluminiowej. Niezależnie od wersji skrzydło mocowane jest na dwóch lub trzech zawiasach. Do otwierania służy klamka, która może być wyposażona w zamek. Ościeżnica posiada dookoła uszczelkę.

Ościeżnica aluminiowa

Ze względu na swój prosty, nowoczesny wygląd są często montowane w miejscach użyteczności publicznej i biurach.

Ościeżnica drewniana

To połączenie tradycji z nowoczesnością. Szklane skrzydło jest mocowane za pomocą specjalnych zawiasów.

Realizacja zamówienia

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych klientów. Cały proces odbywa się w 3 etapach.

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. typ szklanych drzwi  oraz ich wymiary. 

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gdy drzwi będą gotowe można odebrać  je w siedzibie naszej firmy, lub wybrać usługę dostawy. Zapewniamy również montaż.

Nasze realizacje

Drzwi szklane wewnętrzne, zwłaszcza te wykorzystujące zdecydowane aluminiowe elementy są chętnie wykorzystywane w aranżacjach biurowych. Jednak wybór odpowiedniego szkła i detali może trochę zbalansować ich surową naturę, przez co równie dobrze będą wyglądać w prywatnym mieszkaniu. Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych realizacji, być może takie rozwiązanie pasuje do Państwa wnętrza.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This