Zaznacz stronę

Drzwi wewnętrzne szklane w futrynie

Drzwi wewnętrzne szklane wahadłowe są najczęściej mocowane w ościeżnicach aluminiowych lub drewnianych. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością. Łatwo dopasują się do każdego stylu, dzięki czemu można je wykorzystać w różnego typu aranżacjach.

Rodzaje ościeżnicy

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Najważniejsze informacje

Drzwi wewnętrzne szklane w futrynie działają na zasadzie standardowych drzwi przymykowych. Jednak wyróżnia je wykorzystanie skrzydła wykonanego z wysokiej jakości szkła hartowanego. Może być ono przezroczyste, barwione lub matowe. Ta dowolność pozwala dopasować odpowiednie rozwiązanie do każdej aranżacji.

Szkło przezroczyste wygląda bardzo efektownie, optycznie powiększa przestrzeń i wpuszcza dużo światła. Jednak w przypadku, gdy zależy nam na zachowaniu większej dyskrecji można postawić na szkło matowe. Ciekawą opcją jest także wykorzystanie szkła z grafiką.  Takie drzwi przy zachowaniu swojej funkcjonalności staną się prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

Rodzaj ościeżnicy

Drzwi wewnętrzne szklane są montowane w futrynie drewnianej lub aluminiowej. Niezależnie od wersji skrzydło mocowane jest na dwóch lub trzech zawiasach. Do otwierania służy klamka, która może być wyposażona w zamek. Ościeżnica posiada dookoła uszczelkę.

Ościeżnica aluminiowa

Ze względu na swój prosty, nowoczesny wygląd są często montowane w miejscach użyteczności publicznej i biurach.

Szklane Drzwi W Oscieznicy Czarnej Krakow

Aluminiowa czarna

Czarna ościeżnica doskonale kontrastuje z przejrzystym szkłem, tworząc ciekawy efekt wizualny.

Ościeżnica drewniana

To połączenie tradycji z nowoczesnością. Szklane skrzydło jest mocowane za pomocą specjalnych zawiasów.

Realizacja zamówienia

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych klientów. Cały proces odbywa się w 3 etapach.

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. typ szklanych drzwi  oraz ich wymiary.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gdy drzwi będą gotowe można odebrać  je w siedzibie naszej firmy, lub wybrać usługę dostawy. Zapewniamy również montaż.

Nasze realizacje

Drzwi szklane wewnętrzne, zwłaszcza te wykorzystujące zdecydowane aluminiowe elementy są chętnie wykorzystywane w aranżacjach biurowych. Jednak wybór odpowiedniego szkła i detali może trochę zbalansować ich surową naturę, przez co równie dobrze będą wyglądać w prywatnym mieszkaniu. Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych realizacji, być może takie rozwiązanie pasuje do Państwa wnętrza.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.