Zaznacz stronę

Szyba lacobel w kolorze żółtym i pomarańczowym

Kolory takie jak żółty i pomarańczowy uchodzą za ciepłe i bardzo energetyczne, dlatego szyba lacobel w takich odcieniach potrafi zdecydowanie ożywić wnętrze. Zwłaszcza, gdy padają na nią promienie świetlne, które dodatkowo dodają pomieszczeniu głębi.

Dostępne odcienie


W pewnym uproszczeniu ta grupa kolorów obejmuje ciepłe barwy, które są bliskie kolorowi żółtemu i pomarańczowemu – stąd obecność miedzi i złota. Te barwy łączy też to, że dzięki swojej intensywności potrafią budować niebanalne i ciekawe wnętrza.

Pierwszy kolor, który od razu przykuwa uwagę to kryjący się pod numerem 1023, intensywny żółty. W całej palecie lacobel to z pewnością jeden z najbardziej intensywnych i energetycznych odcieni. Klasyczny pomarańcz (2001) również potrafi zdecydowanie ocieplić wnętrze, a intensywna miedź (0128) to jego bardziej stonowany odpowiednik. Ostatnią propozycją jest intensywne złoto (0327), które swoim połyskiem doda wnętrzu nutkę elegancji i luksusu.

Szyba lacobel- realizacje

Na poniższych galeriach można przekonać się jak szyba lacobel z grupy kolorów żółtego i pomarańczowego prezentuje się w gotowych realizacjach. Zapraszamy do oglądania, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu!

1023

Intensywny żółty

INTENSYWNY ŻÓŁTY

Kolor żółty zdecydowanie przykuwa uwagę, wprowadzając do wnętrza słoneczną, energetyczną atmosferę. Zdecydowaną zaletą szkła lacobel o numerze 1023, że rozjaśnia i ociepla przestrzeń. Warto łączyć go z bielą, co pozwala stworzyć łagodną kompozycje, która dodatkowo podkreśli jego optymistyczny charakter.

 

2001

Klasyczny pomarańcz

KLASYCZNY POMARAŃCZ

Lacobel znany pod nazwą klasyczny pomarańcz z pewnością przypadnie do gustu osobą lubiącym energetyczne, zdecydowane kolory. Pozwala w ciekawy sposób tworzyć nowoczesne aranżacje. Taki szklany panel będzie bardzo dobrze współgrał z kolorami takimi jak biel, czerń, szarość, brąz lub beż. Warto też zaznaczyć, że klasyczny pomarańcz z pewnością wprowadzi do wnętrza pozytywną atmosferę.

 

0128

Intensywna miedź

INTENSYWNA MIEDŹ

Mimo, że w nazwie ma określenie „intensywny” nie jest to kolor tak energetyczny jak np. klasyczny pomarańcz. To może stanowić zaletę, gdyż lacobel o numerze 0128 potrafi w nienachlany sposób ożywić wnętrze. Dobrze sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, jak i tych bardziej klasycznych.

 

0327

Złoto intensywne

ZŁOTO INTENSYWNE

Odrobinę luksusu do kuchni może wprowadzić szyba lacobel o numerze 0327. Złota, szklana tafla umieszczona nad blatem może stanowić punkt wyjściowy to stworzenia pięknej i niepotarzanej aranżacji. Warto też pamiętać, że szkło lacobel można też zastosować w innych pomieszczeniach, jak np. łazienka.

 

Alternatywa dla lacobelu

Ciekawą alternatywą dla lacobelu jest szkło z grafiką, które wykorzystuje zdjęcie z dowolnym motywie, co daje duże możliwości w zakresie kreowania wnętrza, również pod kątem kolorystyki.

Energetyczne kolory takie jak żółty czy pomarańczowy wnoszą do wnętrza powiew świeżości i optymizmu. Podobny efekt można uzyskać stawiając na szkło z grafiką z motywem owoców i warzyw. Intensywne odcienie takiej kompozycji, często z wykorzystaniem motywu kostek lodu lub kropel wody zdecydowanie wpływają na wyobraźnie i pobudzają apetyt.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.