Zaznacz stronę

Szyba lacobel w kolorze żółtym i pomarańczowym

Kolory takie jak żółty i pomarańczowy uchodzą za ciepłe i bardzo energetyczne, dlatego szyba lacobel w takich odcieniach potrafi zdecydowanie ożywić wnętrze. Zwłaszcza, gdy padają na nią promienie świetlne, które dodatkowo dodają pomieszczeniu głębi.

Dostępne odcienie


Ta grupa kolorów obejmuje ciepłe barwy. Dzięki swojej intensywności potrafią budować niebanalne i ciekawe wnętrza.

Pierwszy kolor, który od razu przykuwa uwagę to kryjący się pod numerem 1023, intensywny żółty. W całej palecie lacobel to z pewnością jeden z najbardziej intensywnych i energetycznych odcieni. Klasyczny pomarańcz (2001) również potrafi zdecydowanie ocieplić wnętrze.

Szyba lacobel- realizacje

Na poniższych galeriach można przekonać się jak szyba lacobel z grupy kolorów żółtego i pomarańczowego prezentuje się w gotowych realizacjach. Zapraszamy do oglądania, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu!

1023

Intensywny żółty

INTENSYWNY ŻÓŁTY

Kolor żółty zdecydowanie przykuwa uwagę, wprowadzając do wnętrza słoneczną, energetyczną atmosferę. Zdecydowaną zaletą szkła lacobel o numerze 1023, że rozjaśnia i ociepla przestrzeń. Warto łączyć go z bielą, co pozwala stworzyć łagodną kompozycje, która dodatkowo podkreśli jego optymistyczny charakter.

 

2001

Klasyczny pomarańcz

KLASYCZNY POMARAŃCZ

Lacobel znany pod nazwą klasyczny pomarańcz z pewnością przypadnie do gustu osobą lubiącym energetyczne, zdecydowane kolory. Pozwala w ciekawy sposób tworzyć nowoczesne aranżacje. Taki szklany panel będzie bardzo dobrze współgrał z kolorami takimi jak biel, czerń, szarość, brąz lub beż. Warto też zaznaczyć, że klasyczny pomarańcz z pewnością wprowadzi do wnętrza pozytywną atmosferę.

 

Alternatywa dla lacobelu

Ciekawą alternatywą dla lacobelu jest szkło z grafiką, które wykorzystuje zdjęcie z dowolnym motywie, co daje duże możliwości w zakresie kreowania wnętrza, również pod kątem kolorystyki.

Energetyczne kolory takie jak żółty czy pomarańczowy wnoszą do wnętrza powiew świeżości i optymizmu. Podobny efekt można uzyskać stawiając na szkło z grafiką z motywem owoców i warzyw. Intensywne odcienie takiej kompozycji, często z wykorzystaniem motywu kostek lodu lub kropel wody zdecydowanie wpływają na wyobraźnie i pobudzają apetyt.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.