Zaznacz stronę

Panele szklane lacobel - zastosowania komercyjne

Panele szklane lacobel znajdują coraz częściej zastosowanie jako dekoracja przestrzeni biurowej, jak i sanitarnej. Nadają aranżacji nowoczesny, nienachlany wygląd, a bogata paleta kolorów pozwala dopasować odpowiedni odcień do wnętrza.

Możliwości szkla lacobel

Panele szklane lacobel są powszechnie wykorzystywane w aranżacji kuchni. Stanowią praktyczną ozdobę przestrzeni między blatem a szafkami. Jednak ich zastosowanie wcale nie musi się ograniczać tylko do tego pomieszczenia. Ich nowoczesny design i aspekty praktyczne sprawiają, że coraz chętniej wykorzystuje się je wnętrzach komercyjnych.

Aby zobaczyć jakie możliwości w zakresie kreowania wyglądu wnętrza daje szkło lacobel, zachęcamy do zapoznania się z paletą dostępnych odcieni. Duży wybór pozwala dopasować odpowiedni kolor do aranżacji oraz charakteru działalności. Można też znaleźć odcień, który będzie stanowił ciekawy, kontrastujący element.

Zastosowanie komercyjne

Szkło lacobel może zostać wykorzystane na różne sposoby. Jest to materiał uniwersalny, który z łatwością wpasuje się do różnych aranżacji. Poniżej kilka przykładowych zastosowań.

Przestrzeń biurowa


W przestrzeni biurowej panele szklane lacobel można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest wyeksponowanie logo firmy. W przypadku gdy jego konstrukcja jest bardziej złożona, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkła z grafiką, które umożliwia nadruk dowolnego projektu na szklaną tafle.

Recepcja


Recepcja i to jak jest urządzona stanowi swoistą wizytówkę firmy, hotelu, czy biurowca. Odpowiednio urządzona przestrzeń daje obietnice tego, że usługi, które są oferowane będą wysokiej jakości. Dlatego warto postawić na ladę recepcyjną wykonaną ze szkła lacobel, która wygląda nowocześnie i elegancko. Chociaż połyskująca tafla szkła od razu sugeruje, że jest to istotny punkt pomieszczenia, to jej prosta konstrukcja nie przytłacza i wygląda bardzo estetycznie.

Łazienka


Łazienka w miejscach użyteczności publicznej lub biurze powinna być zaprojektowana estetycznie i gustownie.  To także dodatkowy aspekt, który wpływa na wizerunek firmy. Bardzo często w aranżacji takich miejsc stawia się na minimalizm i funkcjonalność, a lacobel to ciekawe rozwiązanie, które bardzo dobrze odnajduje się w takiej stylistyce. Bogata paleta kolorów pozwala wybrać odcień pasujący do bazowej kolorystyki lub taki, który będzie wprowadzał element kontrastowy.

Powierzchnia ściany


Panele szklane lacobel mogą też ozdobić większą powierzchnie ściany. Szeroka gama kolorystyczna pozwala w ciekawy sposób ożywić przestrzeń. Lacobel występuje zarówno w kolorach bardziej stonowanych i neutralnych, jak i tych intensywnych i energetycznych, jak żółty, czerwony czy fuksja. Co więcej szklana powierzchnia, odbijając światło, optycznie powiększa przestrzeń. Może stanowić element dekoracyjny w miejscach, gdzie zwykle nie wykorzystuje się wiele dodatków i ozdób, np. w holu bądź korytarzu.

Gabinet lekarski / dentystyczny


Aranżacja gabinetu lekarskiego w istotny sposób wpływa na poczucie komfortu pacjentów, a także jest dodatkowym czynnikiem, który odpowiada za ocenę wizyty. Czyste, sterylne, estetyczne wnętrza świadczą tu o profesjonalizmie i wykorzystanie paneli lacobel pomoże w uzyskaniu takiego efektu. Kolor biały, który często wykorzystywany jest w gabinetach lekarskich czy dentystycznych, dzięki szklanej tafli zyska dodatkowy wymiar i nieco ożywi wnętrze.

Blat szklany


Ze szkła lacobel można też wykonać nowoczesny blat. To idealne rozwiązanie do salonów kosmetycznych. Zastosowanie szkła ma istotny wpływ na higienę pracy i zachowanie wymogów sanitarnych, gdyż jest odporne na wilgoć, a co za tym idzie na rozwój grzybów i pleśni. Warto też zwrócić uwagę na aspekt estetyczny, gdyż taki blat wygląda bardzo efektownie.

Nasze realizacje

W poniżej galerii mogą Państwo zobaczyć więcej przykładów zastosowań szkła lacobel. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w hotelach, restauracjach, biurach i salach konferencyjnych, czyli wszędzie tam gdzie ceni się nowoczesny design. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.