Zaznacz stronę

Szkło hartowane do kuchni z nadrukiem miasta

Szkło hartowane do kuchni z motywem miejskim pasuje przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji, nadając im specyficzny klimat. Co więcej znane obiekty architektoniczne czy widok miasta nocą są po prostu miłe dla oka. Nic dziwnego, że wiele osób uważających, iż dobrze dobrana grafika na szkle ma wpływ na ogólny odbiór danego wnętrza i nastrój domowników. Wybierają oni wówczas propozycje z panoramą miasta czy znanymi zabytkami.

Miasto na szkle

Szkło hartowane do kuchni pełni głównie funkcję ozdobną. Jest też bardzo praktyczne, a ponadto można wyciąć w niej otwory na kontakty. Jaka grafika znajdzie się na zamówionych panelach? Ostatecznie zależy to od gustu osoby, która wykańcza dane pomieszczenie, jego stylu, a także koloru mebli, dodatków, sprzętu AGD itd.. Szkło dekoracyjne z grafiką dotyczącą tematyki miejskiej montuje się również w łazience, pokoju, na korytarzu, a nawet jako drzwi szaf.

Miasto nocą

Atmosfera jaka panuje w dużym mieście po zapadnięciu zmroku jest specyficzna i nieco magiczna, ale okazuje się, że można ją poczuć przebywając we własnej kuchni. Taka nocna panorama, która rozbłyskuje wieloma światłami to widok piękny i hipnotyzujący.

Szklo Grafika Miasto Noc

Czarno-białe zdjęcie

Czarno-biały szklany panel przedtawiający miasto nada kuchni nowoczesny charakter. Połyskujace światełka budynków zachowane w monochromatycznej tonacji zdecydowanie robią wrażenie.

Grafika Na Szkle Statua Wolnosci

Ulubiony zabytek

Umieszczone na panelach zdjęcia mogą nawiązywać do budynków, zabytków i obrazów znanych z rodzinnego miasta, jak również do miłych chwil spędzonych za granicą. Nasz przykład do widok na Manhattan i Statuę Wolności.

Najważniejsze informacje

Nasze realizacje tworzymy na szkle hartowanym, które jest cięte i szlifowane maszynowo. Dla najlepszej reprodukcji barw stosujemy podwójny nadruk i dodatkowe lakierowanie zabezpieczające.

Zalety szkła z grafiką:

Szklo Latwosc Czyszczenia

Łatwość czyszczenia

Szklana powierzchnia jest odporna na wysokie temperatury i łatwa w utrzymaniu czystości.

Szklo Wyciecia

Bezpieczne szkło

Szyba hartowana jest przygotowywana na wymiar co pozwala wyciąć dowolne otwory, m.in. na gniazdka.

Mojeszklo Wybor Grafiki

Dowolna grafika

Możliwy wybór dowolnej grafiki. Wiele inspiracji znajdziesz na naszej stronie. Zachęcamy też do sprawdzenia naszego konfiguratora do wizualizacji online.

Szklo Zastosowania

Mnogość zastosowań

Szyba hartowana jest niezwykle uniwersalna. Nadaje się nie tylko do kuchni, równie świetnie sprawdzi się w łazienkach czy biurach. Do tego warto wspomnieć, że istnieje możliwość wykonania nadruku na drzwiach.

Szklane panele z Twoim miastem

Na szklanych panelach może pojawić się grafika z widokiem z ulubionego miasta. W związku z tym, że najczęsciej wykonujemy montaże na terenie Krakowa i okolic, nasi klienci często decydują się na panele z widokiem na krakowski rynek. Na szybie może znaleźć się też panorama innego miasta. Niezależnie czy będzie to Warszawa, Lublin, Poznań czy Wrocław, chętnie przygotujemy taki panel!

Szklo Do Kuchni Krakow

Szkło hartowane z widokiem Krakowa – galeria

Poznaj proces realizacji

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może pochodzić z własnych zasobów lub ze strony Adobe Stock (dawniej Fotolia). Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

Wycena

Przejdź do strony wyceny, wybierz miasto realizacji i uzupełnij formularz podając by na maila otrzymać kompletną wycenę

Wykonanie

Po akcepracji warunków umówimy się na pomiar  (opcja z montażem) lub od razu przejdziemy do przygotowania szkła.

Projekt graficzny

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbioru Adobe Stock.

Dostarczenie szkła

Gotową grafikę na szkle montujemy zazwyczaj sami, ale jeśli chcesz możesz odebrać szkło w naszej firmie lub możemy je dostarczyć.

Nasze realizacje

Dekoracyjne szkło w kuchni to trend, który od pewnego czasu wypiera tradycyjne płytki. To rozwiązanie dla osób marzących o tym, żeby nadać jednemu z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu indywidualny charakter. Motyw miasta jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się też w innych pomieszczeniach, a każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.