Szkło hartowane do kuchni z nadrukiem miasta

Szkło hartowane do kuchni z motywem miejskim pasuje przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji, nadając im specyficzny klimat. Co więcej znane obiekty architektoniczne czy widok miasta nocą są po prostu miłe dla oka. Nic dziwnego, że wiele osób uważających, iż dobrze dobrana grafika na szkle ma wpływ na ogólny odbiór danego wnętrza i nastrój domowników. Wybierają oni wówczas propozycje z panoramą miasta czy znanymi zabytkami.

Miasto na szkle

Szkło hartowane do kuchni pełni głównie funkcję ozdobną. Jest też bardzo praktyczne, a ponadto można wyciąć w niej otwory na kontakty. Jaka grafika znajdzie się na zamówionych panelach? Ostatecznie zależy to od gustu osoby, która wykańcza dane pomieszczenie, jego stylu, a także koloru mebli, dodatków, sprzętu AGD itd.

Atmosfera jaka panuje w dużym mieście po zapadnięciu zmroku jest specyficzna i nieco magiczna, ale
okazuje się, że można ją poczuć przebywając we własnej kuchni. Umieszczone na panelach zdjęcia mogą nawiązywać do budynków i obrazów znanych z rodzinnego miasta, jak również do miłych chwil spędzonych za granicą.

Taka nocna panorama, która rozbłyskuje wieloma światłami to widok piękny i hipnotyzujący. Wieżowce, mosty, ulice – wszystko jest na tyle dobrze oświetlone, że pomimo panującego mroku detale są wyraźnie widoczne.

Szkło dekoracyjne z grafiką dotyczącą tematyki miejskiej montuje się również w łazience, pokoju, na korytarzu, a nawet jako drzwi szaf.

Jeśli szukasz ciekawej i minimalistycznej wersji, to grafika może zostać wykonana w wersji biało-czarnej lub z pozostawionym jednym kolorem (jak na zdjęciu powyżej).

Najważniejsze informacje

Nasze realizacje tworzymy na szkle hartowanym, które jest cięte i szlifowane maszynowo. Dla najlepszej reprodukcji barw stosujemy podwójny nadruk i dodatkowe lakierowanie zabezpieczające.

Zalety szkła z grafiką:

  • Szklana powierzchnia jest odporna na wysokie temperatury i łatwa w utrzymaniu czystości.
  • Możliwy wybór dowolnej grafiki.
  • Aranżacja z wykorzystaniem szkła pozwala optycznie powiększyć przestrzeń.
  • Szyba hartowana jest przygotowywana na wymiar co pozwala wyciąć dowolne otwory, m.in. na gniazdka.
  • Szyba hartowana jest niezwykle uniwersalna. Nadaje się nie tylko do kuchni, równie świetnie sprawdzi się w łazienkach czy biurach. Do tego warto wspomnieć, że istnieje możliwość wykonania nadruku na drzwiach.

Szklane panele – Kraków

Na szklanych panelach może pojawić się grafika z widokiem z ulubionego miasta. Oto przykładowe realizacje wykorzystujące panoramę Krakowa.

Grafika na szkle

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może pochodzić z własnych zasobów lub ze strony Adobe Stock (dawniej Fotolia). Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

1. W celu otrzymania wyceny, prześlij orientacyjne wymiary szkła oraz ilość otworów lub wycięć. Na tej podstawie przygotujemy wycenę.

2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

3. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki.

4. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Nasze realizacje

Dekoracyjne szkło w kuchni to trend, który od pewnego czasu wypiera tradycyjne płytki. To rozwiązanie dla osób marzących o tym, żeby nadać jednemu z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu indywidualny charakter. Motyw miasta jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się też w innych pomieszczeniach, a każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.