Szyba do kuchni z motywem kwiatów i roślin

Właściwie dobrane panele kuchenne mogą sprawić, że wnętrze stanie się wyjątkowo stylowe i niepowtarzalne. Szkło na ścianę z nadrukiem przedstawiającym kwiaty wprowadza zwykle wiosenną atmosferę oraz radość.

Najważniejsze informacje

Panele szklane z grafiką dają wręcz nieograniczone możliwości kreowania charakteru wnętrza. Poniżej kilka odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu z nami! 

Szklo Ozdobne Orchidea 1 - Szyba do kuchni z motywem kwiatów

Na jakim szkle wykonywane są grafiki?
Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

Czy w szklany panel może posiadać wycięcia?
W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.
 
Jakie są zalety szkła z grafiką?
Pierwszą i oczywistą zaletą jest aspekt wizualny – szyba do kuchni nadaje jej nowoczesny i stylowy wygląd. Ponadto dużym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości, a także funkcjonalność i odporność na uszkodzenia. 
 

Proces zakupu

Szyba do kuchni może mieć dowolny motyw, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia naszych Klientów. Cały proces zakupu jest bardzo prosty i można opisać w trzech krokach:

1. Wycena. W celu otrzymania wyceny, prześlij wymiary szkła.

2. Wykonanie. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).
3. Projekt graficzny i zdjęcie. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia z banku fotolia.
4. Odbiór lub montaż. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najpopularniejsze motywy

Panele z kwiatami, podobnie jak doniczki lub wazony z żywymi roślinami, mogą być ważnym dodatkiem, który dopełnia, uzupełnia, przełamuje schemat, pełni rolę ozdoby czy nawet poprawia nastrój. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej rozmaitym propozycjom.

Motyw kwiatów daje nieograniczone możliwości, aby Twoja szyba do kuchni ożyła. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji, poniżej przedstawiamy kilka naszych sugestii.

Szyba Do Kuchni Na Wymiar - Szyba do kuchni z motywem kwiatów

Kwiaty

Tulipany, maki, mlecze czy chabry niemal wyrastające z blatu, kuchenki lub zlewu – to jest widok! Grafika do kuchni, na której przedstawione są tętniące kolorami i życiem kwiaty, pozwala uzyskać zdecydowanie optymistyczny efekt, nawet w przypadku monochromatycznych aranżacji. Tego typu płyty szklane są świetnym uzupełnieniem dla prostych, jednolitych mebli.

Szklo Ozdobne Do Kuchni Dmuchawce - Szyba do kuchni z motywem kwiatów

Dmuchawce

Niezwykle wymowne jest także szkło z grafiką przedstawiającą dmuchawce. Widok odrywających się od główki nasion lecących na wyjątkowych spadochronach skłania do refleksji. Tego rodzaju panele są idealne do współczesnej kuchni, która ma pozostać prosta i nowoczesna, a jednocześnie intrygować swoim indywidualnym charakterem.

Szklany Panel Kuchenny Krokusy - Szyba do kuchni z motywem kwiatów

Rysunki

Szkło kuchenne ozdobione motywami kwiatowymi nie zawsze kojarzy się z łąką, sadem czy ogrodem. Z pewnością interesujące są też nieco bardziej symboliczne propozycje.  Szklane panele ze szkicem, rysunkiem lub dość abstrakcyjnym zdjęciem kwiatów to  niebanalny pomysł, który nada kuchni unikalny charakter.

Szklo Ozdobne Grafika Kaktusy 1 - Szyba do kuchni z motywem kwiatów

Kaktusy

Kaktusy kojarzą się ze specyficznym wyglądem oraz ograniczonymi wymaganiami, jeśli chodzi o pielęgnację. Dlatego szkło ozdobne z ich wizerunkiem również powinno być osobliwe. Może mieć postać płyty z pozornie nieskomplikowanym, a jednak przyciągającym uwagę nadrukiem.

Nasze realizacje

Bez wątpienia dekoracyjna szyba do kuchni powinna być zamówiona dopiero wtedy, kiedy powstanie już kompletna koncepcja obejmująca zarówno wystrój, jak i klimat, jaki chce się wytworzyć w tym pomieszczeniu. Być może galeria naszych realizacji pozowoli Ci się zainspirować i wybrać motyw pasujący do Twojego wnętrza.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kliknij aby przejść do kontaktuKliknij aby przejść do wyceny

Pin It on Pinterest

Share This