Zaznacz stronę

Szyba do kuchni z motywem kwiatów i roślin

Właściwie dobrane panele kuchenne mogą sprawić, że wnętrze stanie się wyjątkowo stylowe i niepowtarzalne. Szkło na ścianę z nadrukiem przedstawiającym kwiaty wprowadza zwykle wiosenną atmosferę oraz radość.

Wybierz swój motyw kwiatowy

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Najważniejsze informacje

Panele szklane z grafiką dają wręcz nieograniczone możliwości kreowania charakteru wnętrza. Poniżej kilka odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami!

Na jakim szkle wykonywane są grafiki?
Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

Czy w szklany panel może posiadać wycięcia?
W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.
 
Jakie są zalety szkła z grafiką?
Pierwszą i oczywistą zaletą jest aspekt wizualny – szyba do kuchni nadaje jej nowoczesny i stylowy wygląd. Ponadto dużym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości, a także funkcjonalność i odporność na uszkodzenia.
 

Chcesz się dowiedzieć jaka jest cena szklanych paneli?

Proces zakupu

Szyba do kuchni może mieć dowolny motyw, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia naszych Klientów. Cały proces zakupu jest bardzo prosty i można go opisać w trzech krokach:

1. Wycena. W celu otrzymania wyceny, prześlij nam wymiary szkła.

2. Wykonanie. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).
3. Projekt graficzny i zdjęcie. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.
4. Odbiór lub montaż. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najpopularniejsze motywy

Panele z kwiatami, podobnie jak doniczki lub wazony z żywymi roślinami, mogą być ważnym dodatkiem, który dopełnia i przełamuje schemat, pełni rolę ozdoby czy poprawia nastrój. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej rozmaitym propozycjom.

Szklo Do Kuchni Orchidea Kwiaty

Storczyki

Storczyki uchodzą za jedne najpiękniejszych kwiatów donczkowych. Nie można się więc dziwić, że są chętnie wybierane jako ozoba szklanych paneli. Mają wiele różnych odmian, dlatego można dobrać zdjęcie w odpowiedniej kolorystyce, pasującej do aranżacji wnętrza.

Dmuchawce

Niezwykle wymowne jest także szkło z grafiką przedstawiającą dmuchawce. Widok odrywających się od główki nasion lecących na wyjątkowych spadochronach skłania do refleksji. Tego rodzaju panele są idealne do kuchni, która ma pozostać prosta i nowoczesna, a jednocześnie intrygować swoim indywidualnym charakterem.

Kaktusy

Kaktusy kojarzą się ze specyficznym wyglądem oraz ograniczonymi wymaganiami, jeśli chodzi o pielęgnację. Dlatego szkło ozdobne z ich wizerunkiem również powinno być osobliwe. Może mieć postać płyty z pozornie nieskomplikowanym, a jednak przyciągającym uwagę nadrukiem.

Rysunki

Szkło kuchenne ozdobione motywami kwiatowymi nie zawsze kojarzy się z łąką, sadem czy ogrodem. Z pewnością interesujące są też nieco bardziej symboliczne propozycje.  Szklane panele ze szkicem, rysunkiem lub dość abstrakcyjnym zdjęciem kwiatów to niebanalny pomysł, który nada kuchni unikalny charakter.

Szklo Ozdobne Kuchnia Tulipany 1

Tulipany

Szyba w kuchni przedstawiająca tulipany pozowli przemycić do wnętrza zdecydowany akcent kolorystyczny. Dla równowagi warto wybrać zdjęcie z białym tłem, które odpowiednio wyeksponuje kwiaty i sprawi, że całość będzie lekka i nowoczesna.

Inne kwiaty

Maki, mlecze czy chabry niemal wyrastające z blatu, kuchenki lub zlewu – to jest dopiero widok! Grafika do kuchni, na której przedstawione są tętniące kolorami i życiem kwiaty, pozwala uzyskać zdecydowanie optymistyczny efekt, nawet w przypadku monochromatycznych aranżacji. Tego typu płyty szklane są świetnym uzupełnieniem dla prostych, jednolitych mebli.

Nasze realizacje

Bez wątpienia dekoracyjna szyba do kuchni powinna być zamówiona dopiero wtedy, kiedy powstanie już kompletna koncepcja obejmująca zarówno wystrój, jak i klimat, jaki chce się wytworzyć w danym pomieszczeniu. Być może galeria naszych realizacji pozwoli Ci się zainspirować i wybrać motyw pasujący do Twojego wnętrza.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.