W Moje szkło wykonamy dla Ciebie każdy rodzaj lustra na wymiar. Jeśli remontujesz dom czy mieszkanie możesz zamówić samo przygotowanie lustra, ale również jego transport, a także pełną usługę z pomiarem i montażem. Wykonujemy lustra małe i duże, prostokątne i okrągłe, z wycięciami i otworami. Służymy pomocą w wyborze grubości i sposobu obróbki krawędzi. Sądząc po sporej liczbie naszych klientów cena lustra na wymiar jest u nas bardzo dobra.

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje. Jak widać są to realne zdjęcia z wykonanych przez nas prac. Mamy nadzieje, że zainspirują one Państwa do stworzenia własnego wnętrza z lustrami na wymiar.

 

Przykładowe realizacje luster na wymiar w łazienkach

W łazience lustro na wymiar to obowiązkowy element wystroju wnętrza. Może to być małe lustro nad umywalką, które pełni rolę wyłącznie funkcjonalną, może być to również lustro większe na całą szerokość ściany czy nawet na kilka ścian. Takie rozwiązanie jest szczególnie krzystne w małych łazienkach gdzie optycznie powiększa przestrzeń. Na lustrze mogą znajdować się gniazdka, włączniki i kinkiety, w takim przypadku wiercimy odpowiednie otwory. Poniżej przykłady różnego typu realizacji.

Lustra na wymiar w przedpokoju

Przedpokój to drugie obowiązkowe miejsce gdzie nie może zabraknąć lustra. Lustra do przedpokoju są zazwyczaj większe i pionowe. Najczęstszym wymiarem, który wybierają nasi klienci to rozmiar 80x180. Tego typu wielkość jest wystarczająca do przeglądnięcia się nawet dla wysokiej osoby (lustro montuje się zazwyczaj  minimum 20 cm od ziemi).

Bardzo często zamiast klasycznego szlifu maszynowego w lustrach do przedpokoju krawędzie są tzw. fazowane. Jest to maszynowe ścięcie krawędzi na szerokości 0,5-3 cm do daje wrażenie ramy dla lustra.

Lustro w przedpokoju jest najczęściej klejone do ściany, ale również często bywa wieszane na hakach.

Poniżej kilka przykładowych realizacji luster w przedpokojach.

Lustra na wymiar salach gimnastycznych

Sale gimnastyczne i siłownie to jedno z najczęstszych miejsc gdzie można spotkać całe ściany pokryte lustrami. Zaufały nam szkoły, domy kultury, salony fitness i siłownie. Poniżej kilka wybranych realizacji.

Pin It on Pinterest

Share This