Zaznacz stronę

Lustra z montażem. Rodzaje luster.

Lustra z montażem ze względu na swoje walory estetyczne i praktyczne znajdują swoje zastosowanie w łazienkach, przedpokojach i salach gimnastycznych. Pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń i stanowią uzupełnienie wystroju wnętrza. Zobacz na przykładowych realizacjach jakie funkcje może pełnić lustro oraz jak sprawdza się w różnych realizacjach.

Projekty na wymiar

W Moje Szkło możemy wykonać dla Państwa każdy rodzaj lustra na wymiar. Remontując dom czy mieszkanie można zamówić samo przygotowanie lustra, ale również jego transport, a także pełną usługę z pomiarem i montażem. Wykonujemy lustra małe i duże, prostokątne i okrągłe, z wycięciami i otworami. Ponadto służymy pomocą w wyborze grubości i sposobu obróbki krawędzi.

Wybierając lustro z montażem można je dopasować do swoich potrzeb i upodobań. Przede wszystkim wybrać odpowiedni rodzaj wykończenia (szlif, faza, rama). Wymiary też są bardzo istotne, np. przestrzeń na której ma znaleźć się lustro jest bardzo wąska, lub wręcz przeciwnie bardzo szeroka. Tak zwane gotowe lustra nie zawsze mogą w 100% spełnić Państwa oczekiwania, natomiast te tworzone na wymiar dają większe możliwości w zakresie aranżacji.

Podział ze względu na miejsca:
5

Do łazienki

5

Do przedpokoju

5

W kuchni

5

Do sal ćwiczeń

5

Realizacje komercyjne

Podział ze względu na cechy:

5

Lustra stojące

5

Lustra okrągłe

5

Z ramą

5

Z oświetleniem

5

Na całą ścianę

Nie wiesz jakie lustro wybrać? Dowiedz się więcej!

Lustro z montażem

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje przedstawiające lustra na wymiar. Dla większej przejrzystości są podzielone na kategorie w zależności od miejsca w którym się znajdują lub charakterystycznych elementów. Mamy nadzieje, że zainspirują one Państwa do stworzenia własnego wnętrza z lustrami na wymiar. 

Lustra łazienkowe

W łazience lustro na ścianę to obowiązkowy element wystroju wnętrza. Może to być małe lustro nad umywalką, które pełni rolę wyłącznie funkcjonalną, może być to również lustro większe na całą szerokość ściany czy nawet na kilka ścian. Takie rozwiązanie jest szczególnie krzystne w małych łazienkach gdzie optycznie powiększa przestrzeń. Na lustrze mogą znajdować się gniazdka, włączniki i kinkiety, w takim przypadku wiercimy odpowiednie otwory. Poniżej przykłady różnego typu realizacji.

Lustra z montażem do przedpokoju

Przedpokój to drugie obowiązkowe miejsce gdzie nie może zabraknąć lustra. Lustra do przedpokoju są zazwyczaj większe i pionowe. Najczęstszym wymiarem, który wybierają nasi klienci to rozmiar 80×180. Tego typu wielkość jest wystarczająca do przeglądnięcia się nawet dla wysokiej osoby (lustro montuje się zazwyczaj minimum 20 cm od ziemi).

Lustra w salach gimnastycznych

Sale gimnastyczne i siłownie to jedno z najczęstszych miejsc gdzie można spotkać całe ściany pokryte lustrami. Do naszych klientów należą również szkoły, domy kultury, salony fitness i siłownie. Takie lustro pozwala śledzić swoje ruchy i je korygować. Możliwość obserwowania swoich postępów i innych wspomaga także pracę w grupie.

Lustra w kuchni

Chociaż kuchnia nie jest oczywistym miejscem w którym można znaleźć lustro, może to być dobry sposób by nieco ożywić tą przestrzeń i wprowadzić do niej więcej światła. Ciekawym sposobem by to zrobić jest wykorzystanie lustrzanych paneli nad blatem zamiast np. klasycznych płytek. Innym rozwiązaniem, które pozwoli optycznie powiększyć kuchenną przestrzeń jest montaż lustra na ścianie.

Lustra w realizacjach komercyjnych

Rożnego typu lustra z montażem są często wykorzystywane w branży HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie), jak również w sklepach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Jest to ważny element dekoracji, który wpływa na wystrój wnętrza. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pomiaru, transportu, montażu i wyboru wysokiej klasy materiałów. Duże doświadczenie w tej branży pozwoli nam doradzić Państwu najlepsze rozwiązania.

Lustra okrągłe

Lustro na ścianę w kształcie okręgu wprowadza do wnętrza nieco dynamiki. Bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Warto zauważyć, że to też ciekawy sposób na uzupełnienie ściennej galerii. W naszej ofercie mamy też wiele modeli o takim kształcie, które zostały wyposażone w oświetlenie LED.

Lustro z oświetleniem

W naszej ofercie mamy różne typy luster z oświetleniem: z poświatą, Lustra 3D oraz gotowe lustra LED. W zależności od wybranego rozwiązania mogą mieć funkcję bardziej dekoracyjną lub stać się wystarczającym źródłem światła by nie było konieczności montowania dodatkowych kinkietów.

Lustro w ramie

Lustro w ramie często można skojarzyć z klasycznym stylem, jednak szeroki wybór ram jaki mamy Państwu do zaoferowania pozwoli dopasować odpowiednie rozwiązanie do każdej aranżacji. Bardzo popularne są ramy aluminiowe, dla których można dobrać odpowiednią szerokość i kolor. Z tej kategorii można wyróżnić lustra w czarnej ramie, które nawiązują do modnego stylu loftowego.

Lustro stojące

Lustro stojące to altenatywa dla luster na ścianę. Jest chętnie wykorzystywane w garderobach i sypialniach. Odpowiednia wysokość i kąt nachylenia pozwalają objąć sylwetkę nawet wysokiej osoby. Dobór właściwej ramy pozwala dopasować je do wystroju wnętrza. Co więcej dużą zaletą takiego lustra jest to, że można je dowolnie przemieszczać.

Lustro na całą ścianę

Lustro z montażem na całą ścianę świetnie sprawdza się zwłaszcza w przedpokoju. To też dobre rozwiązanie do niewielkich wnętrz, gdyż optycznie powiększa przestrzeń i nadaje pomieszczeniu głębi. Szklaną taflą mogą zostać pokryte również drzwi, co pozwala uzyskać spójną efektowną całość.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.