Zaznacz stronę

Szkło float (bezbarwne)

Szkło bezbarwne, znane również pod nazwę float, to szkło płaskie produkowane w grubościach od 2 do 19 mm. Charakteruje go wyjątkowa przezierność, gładka powierzchnia i delikatny zielony odcień. Często jest zestawiane ze szkłem Optiwhite, w którym zielonkawa barwa odbicia jest znacznie zredukowana (zobacz porównanie).

Szklo Float Mojeszklo

Float

To właśnie od niego zaczyna się proces produkcji wielu innych rodzajów szkieł m.in

/

Możesz u nas nabyć to szkło w grubościach 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 19 mm

Zastosowania szkła matowego

Kabina

Kabiny prysznicowe

Drzwi Float

Drzwi szklane

Kabina

Blat

Zabudowa Szklo Przezroczyste

Zabudowy

Polka Float

Półki

Balustrada Float

Balustrady

Szkło float w naszych realizacjach

Szkło float jest wykorzystywane do tworzenia szerokiej gamy produktów szklanych. Może zostać poddane obróbce szlifowania, fazowania, wiercenia otworów, piaskowania, laminowania. Dostępność różnych grubości i możliwość poddania procesowi hartowania wpływa na jego dużą uniwersalność. Szkło bezbarwne jest stosowane nie tylko w aranżacjach domowych, ale i komercyjnych.

Ile kosztuje szkło float?

Na cenę szkła ma wpływ kilka czynników takich jak jego grubość, czy jest hartowane czy nie, metraż. Nasza cena uwzględnia też sposób realizacji – możesz wybrać spośród takich opcji jak odbiór osobisty, wysyłka, dostawa lub montaż.

Wybierz swoją opcję wyceny:

A. Szkło float cena m2

Nie podajemy dokładnej ceny za metr szkła, bo na finalny koszt ma wpływ także wybrany sposób realizacji i obróbki krawędzi. Jednak podając wymiary szkła na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz kompletną wycenę.

Szklo Cena Za M

B. Wyceniam szkło jako element

Szkło mleczne jest szeroko wykorzystywane w elementach aranżacji domu, m.in. w kabinach prysznicowych, blatach, drzwiach, zabudowach i półkach. Możesz je u nas zamówić z usługą montażu lub opcja wysyłki/odbioru osobistego. Wyceń bezpośrednio w formularzu danego produktu by otrzymać spersonalizowaną wycenę.

Szklo Cena Krakow

Zobacz też

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.