Zaznacz stronę

Szyba prysznicowa z powłoką ochronną

Szyba prysznicowa pokryta powłoką ochronną jest zdecydowanie łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Taka powłoka trwale łączy się z powierzchnią szkła.

Szkło z natury nie jest idealnie gładkie. Posiada mikropory i drobne nierówności powstałe w procesie produkcji, które chociaż nie są widoczne dla ludzkiego oka mogą stać się miejscem osadzania nieczystości i tworzenia wapiennych osadów. To z kolei może doprowadzić do korozji szkła.
Powłoka ochronna po naniesieniu staje się integralną częścią powierzchni szkła.
Dzięki temu nawet w okresie dłuższego użytkowania nie ulega matowieniu, wysodowieniu i skorodowaniu.

Z

ZALETY STOSOWANIA POWŁOKI OCHRONNEJ:

  • Szybkie i bezproblemowe czyszczenie
    Dla zachowania czystości szyby prysznicowej wystarczy regularnie przecierać ją ściereczką z mikrofibry z użyciem łagodnego detergentu. Aby pozbyć się brudu nie ma potrzeby szorowania.
  • Niezawodna ochrona
    Powierzchnia szkła chroniona jest przed korozją spowodowaną brudem, osadami z mydła, kamienia oraz twardą wodą. Posiada funkcje: hydrofobową, czyli skłonność do odpychania cząsteczek wody oraz oleofobową, która odpowiada za odpychanie cząsteczek tłuszczu.
  • Oszczędność czasu
    Wykorzystanie powłoki ochronnej pozwala zdecydowanie zaoszczędzić czas potrzebny na czyszczenie szyby.
Sprawdź cenę kabiny z powłoką z montażem: Kraków lub Warszawa. Dostępna jest też opcja wysyłki.

NASZA OFERTA

Szyba prysznicowa walk-in, kabina przesuwna lub wnękowa? Niezależnie jakiego rozwiązania szukają Państwo do swojej łazienki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy szeroki asortyment kabin prysznicowych na wymiar. Zapewniamy też usługę profesjonalnego montażu.

EnduroShield Pro

Nasza firma korzysta z powłoki EnduroShield Pro, która posiada certyfikat niemieckiego instytutu TÜV Rheinland, potwierdzający jej trwałość oraz łatwość czyszczenia.

Amerykański instytut budowlany „Architektural Testing Inc.” Przeprowadzając badania porównawcze na powłokach dostępnych na rynku, dowiódł, że zdolność do odpychania wody i substancji oleistych przy jednoczesnym zachowaniu trwałości w długim okresie czasu są elementami, które zdecydowanie wyróżniają powłokę EnduroShield na tle konkurencji.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.