Zaznacz stronę

Lacobel do kuchni zielony

Aranżacje  tworzą nie tylko przedmioty, ale też kolory.
Lacobel do kuchni w odcieniu zieleni wprowadza do wnętrza powiew świeżości, nawiązując przy tym do atmosfery odpoczynku i relaksu. Zachęcamy do sprawdzenia jak zieleń prezentuje się na szklanym panelu!

Dostępne odcienie

Zielony kolor działa relaksująco, pozwala się odprężyć i nabrać energii, dlatego coraz częściej jest wykorzystywany w różnego typu aranżacjach. Ciekawie wygląda zestawiony w różnych kombinacjach kolorystycznych. Dodatkowo warto zauważyć, że lacobel zielony może stanowić mocny element, który ożywi stonowane, minimalistyczne wnętrze.

Lśniąca zieleń (1164) to odcień bardzo intensywny i zwracający na siebie uwagę kolor. Jego połączenie ze szklaną taflą pozwala wprowadzić do pomieszczenia wiosenna atmosferę.

Lacobel do kuchni zielony- realizacje

Na przykładowych realizacjach można zobaczyć jak lacobel zielony prezentuje się w różnych zestawieniach kolorystycznych.

1164

Lśniąca zieleń

LŚNIĄCA ZIELEŃ

Paleta kolorów lacobel posiada nie tylko stonowane odcienie, ale także bardzo intensywne i lśniąca zieleń zdecydowanie do nich należy. To raczej opcja dla osób, które nie boją się odważnych, zdecydowanych kolorów. Jednak właśnie przez swoją intensywność lśniąca zieleń może stanowić ciekawy kontrapunkt dla pozostałych jasnych, np. białych elementów aranżacji.

 

0667

Zieleń dżungli

ZIELEŃ DŻUNGLI

Kolor 0667 to spokojny i stonowany odcień zielonego lacobel, który z pewnością przypadnie do gustu osobą ceniącym kontakt z przyrodą. Szklana tafla swą barwą przywodzi na myśl liście roślin i drzew. Wspaniale będzie komponować się z innymi naturalnymi kolorami oraz drewnem.

 

Alternatywa dla zielonego lacobelu

W przypadku, gdy żaden z odcieni zielni z palety lacobel nie spełnił Państwa oczekiwań zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkła z grafiką. Daje ono przede wszystkim ogromne możliwości w zakresie doboru tematyki i kolorów.

Bardzo popularnym motywem szkła z grafiką, który nawiązuje do palety zieleni są trawy. W zależności od wybranego zdjęcia taki panel może zawierać jaśniejsze lub ciemniejsze odcienie. Ponadto obraz z kategorii natury jeszcze bardziej ożywia wnętrze.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.