Zaznacz stronę

Drzwi szklane dwuskrzydłowe

Drzwi szklane dwuskrzydłowe są zwykle wykorzystywane w większych wnętrzach. Mimo sporej szerokości, dzięki szklanym skrzydłom konstrukcja dzieląca pomieszczenia wygląda nowocześnie i stylowo.

Szklane drzwi w aranżacji wnętrz

Drzwi dwuskrzydłowe często stosuje się w reprezentacyjnych pomieszczeniach. Mogą np. stanowić podział między salonem a holem lub salonem a jadalnią. Pozwalają w stylowy i dyskretny sposób podzielić te wnętrza.

Warto zauważyć, że stawiając na szkło przezroczyste można mieć łatwy wygląd do tego co dzieje się w pomieszczeniu obok. Idąc krok dalej można wybrać drzwi z systemem przesuwnym, które nie zajmują dużo miejsca, a otwarte pozwalają połączyć dwa sąsiadujące pomieszczenia w jedno.

Szeroki wybór przeszkleń i elementów pozwala w jak najlepszy stopniu dopasować drzwi do wystroju mieszkania. Warto zaznaczyć, że szklane drzwi niosą za sobą nie tylko walory estetyczne i wizualne. Są praktyczne i bezpieczne, a ponadto  charakteryzują się odpornością na wilgoć, dzięki czemu dobrze sprawdzą się np. w łazienkach. Ponadto znakomicie doświetlają daną przestrzeń.

Proces realizacji szklanych drzwi

Proces realizacji zamówienia odbywa się w 3 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie wszelkich potrzebnych informacji, takich jak typ drzwi i ich wymiary.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najważniejsze informacje

  • Wymiary skrzydeł są dostosowane według indywidualnych wytycznych naszych klientów
  • Drzwi szklane dwuskrzydłowe mogą zostać wykonane w systemie przesuwnym lub wahadłowym.
  • Do wykonania drzwi wykorzystujemy wysokiej jakości szkło hartowane.
  • Szklane skrzydło może być przeźroczyste, barwione lub matowe. Na szkle może zostać też nadrukowana dowolna grafika.
  • Drzwi mogą wchodzić w skład ścianki całoszklanej, która często jest wykorzystywana w biurach, hotelach lub innych miejscach użyteczności publicznej.
  • Dla ułatwienia wyboru najlepszego rozwiązania zachęcamy do kontaktu.

Nasze realizacje

Drzwi szklane dwuskrzydłowe wyglądają niezwykle efektownie zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w prywatnych mieszkaniach lub domach.  Poniżej kilka przykładowych realizacji, które być może zachęcą Państwa do ich zakupu.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.