Drzwi szklane dwuskrzydłowe

Drzwi szklane dwuskrzydłowe są zwykle wykorzystywane w większych wnętrzach. Mimo sporej szerokości, dzięki szklanym skrzydłom konstrukcja dzieląca pomieszczenia wygląda nowocześnie i stylowo.

Szklane drzwi w aranżacji wnętrz

Drzwi dwuskrzydłowe często stosuje się w reprezentacyjnych pomieszczeniach. Mogą np. stanowić podział między salonem a holem lub salonem a jadalnią. Pozwalają w stylowy i dyskretny sposób podzielić te wnętrza.

Warto zauważyć, że stawiając na szkło przezroczyste można mieć łatwy wygląd do tego co dzieje się w pomieszczeniu obok. Idąc krok dalej można wybrać drzwi z systemem przesuwnym, które nie zajmują dużo miejsca, a otwarte pozwalają połączyć dwa sąsiadujące pomieszczenia w jedno.

Szeroki wybór przeszkleń i elementów pozwala w jak najlepszy stopniu dopasować drzwi do wystroju mieszkania. Warto zaznaczyć, że szklane drzwi niosą za sobą nie tylko walory estetyczne i wizualne. Są praktyczne i bezpieczne, a ponadto  charakteryzują się odpornością na wilgoć, dzięki czemu dobrze sprawdzą się np. w łazienkach. Ponadto znakomicie doświetlają daną przestrzeń.

Proces realizacji szklanych drzwi

Proces realizacji zamówienia odbywa się w 3 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie wszelkich potrzebnych informacji, takich jak typ drzwi i ich wymiary.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najważniejsze informacje

  • Wymiary skrzydeł są dostosowane według indywidualnych wytycznych naszych klientów
  • Drzwi szklane dwuskrzydłowe mogą zostać wykonane w systemie przesuwnym lub wahadłowym.
  • Do wykonania drzwi wykorzystujemy wysokiej jakości szkło hartowane.
  • Szklane skrzydło może być przeźroczyste, barwione lub matowe. Na szkle może zostać też nadrukowana dowolna grafika.
  • Drzwi mogą wchodzi w skład ścianki całoszklanej, które często są wykorzystywane biurach, hotelach lub innych miejscach użyteczności publicznej.
  • Dla ułatwienia wyboru najlepszego rozwiązania zachęcamy do kontaktu.

Nasze realizacje

Drzwi szklane dwuskrzydłowe wyglądają niezwykle efektownie zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w prywatnych mieszkaniach lub domach.  Poniżej kilka przykładowych realizacji, które być może zachęcą Państwa do ich zakupu.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This