Zaznacz stronę

Lustro na ścianę w salach gimnastycznych i siłowniach

Duże lustro na ścianę, które znajdzie się w sali gimnastycznej, tanecznej lub siłowni pozwala śledzić swoje postępy. Co więcej optycznie powiększa przestrzeń i sprawia, że wydaje się bardziej przestronna. Dlatego warto postawić na projekty na wymiar, które pozwolą najlepiej dopasować lustro do wnętrza.

Zastosowania.

Lustro do domowej siłowni.

Lustro na kółkach.

Lustra fitness na wymiar

Duże lustro na ścianę w siłowni lub sali fitness będzie stanowiło jeden z istotniejszych elementów wystroju. Dlatego warto zadbać by było jak najbardziej funkcjonalne i pasowało do całości aranżacji.

Lustro Dopasowane Do Wymiarow

Dopasowany wymiar

Stawiając na projekty na wymiar można odpowiednio dopasować rozmiar i ewentualne otwory.

Doswiadczenie

Duże doświadczenie

Bogata galeria zdjęć prezentuje tylko część wykonanych luster fitness. Mamy duże doświadczenie w tego typu realizacjach, co gwarantuje profesjonalnie wykonaną usługę.

Lustra fitness – różne zastosowania

Lustra to nieodzowny element sal gimnastycznych i tanecznych. Śledząc swoje ruchy można ocenić postępy i wprowadzić ewentualne korekty. Dodatkowo to wspomaga pracę w grupie. Poniżej przykłady realizacji w zależności od miejsca, po więcej zapraszamy do galerii.

Siłownia

Lustro w siłowni bywa mniejsze niż to w salach gimnastycznych. Może być wykorzystane w miejscu, gdzie podnosi się ciężary, by móc mieć pod kontrolą zachowanie poprawnej sylwetki.

Galeria. Zobacz

Sala taneczna

Duże lustro na ścianie jest nieodłącznym elementem w pracy nad choreografią taneczną. Może pomóc samodzilenie skorygować ustawienie ciała i płynność ruchów.

Galeria. Zobacz →

Sala fitness

Lustra fitness nie tylko wpływają na estetykę sali, ale sprawiają że trening jest bardziej efektywny.  Umieszczona na całej ścianie pozwalają wszytskim uczestniką zajęć kontrolować poprawnośc wykonywanych ćwiczeń.

Galeria. Zobacz →

Lustro do domowej siłowni

Duże lustro na całą ścianę może mieć też zastosowanie w domowej siłowni. Można tak dobrać wymiary by lustro sięgało do sufitu. Lustro o odpowiedniej wysokości pozwoli nie tylko objąć całą sylwetkę i dbać o poprawność wykonywanych ćwiczeń. Jest to też znakomity sposób by optycznie powiększyć pomieszczenie.

Wybierz lustro na wymiar do swojej domowej siłowni.

Lustro Do Domowej Silowni Na Wymiar
Lustro Do Domowej Silowni

Koszt realizacji sprawdź
korzystając z formularza szybkiej wyceny

Lustro na kółkach

Alternatywnym rozwiązaniem jest lustro na kółkach. Może być wykorzystywane tam gdzie nie ma możliwość bezpośredniego montażu lustra na ścianie, np. w przypadku gdy istnieje duże ryzyko rozbicia. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego przemieszczania, dzięki czemu może być wykorzystywane w kilku salach.

Najważniejsze informacje:

  • Lustro może być w dowolnym wymiarze do 300 cm.
  • Posiada solidną stalową, lakierowaną konstrukcje.
  • Gumowe kółka z hamulcami zapewniają swobodne manewrowanie.

Galeria – nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy galerie naszych realizacji. Każdy projekt jest inny, gdyż są wykonywane według indywidualnych wytycznych naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo poznać orientacyjną cenę takiej realizacji, zachęcamy do skorzystania z arkusza wyceny.

Lustra do sal tanecznych i gimanstycznych

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.