Lustro na ścianę w salach gimnastycznych i siłowniach

Duże lustro na ścianę, które znajdzie się w sali gimnastycznej, tanecznej lub siłowni pozwala śledzić swoje postępy. Co więcej optycznie powiększa przestrzeń i sprawia, że wydaje się bardziej przestronna. Dlatego warto postawić na projekty na wymiar, które pozwolą najlepiej dopasować lustro do wnętrza.

Lustra na wymiar

Duże lustro na ścianę w siłowni lub sali fitness będzie stanowiło jeden z istotniejszych elementów wystroju. Dlatego warto zadbać by było jak najbardziej funkcjonalne i pasowało do całości aranżacji. 

Stawiając na projekty na wymiar można odpowiednio dopasować rozmiar i ewentualne otwory.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości lustra na wymiar, wraz z profesjonalnym montażem. Wykonujemy wszelką obróbkę luster poprzez maszynowe docięcie szkła oraz jego szlifowanie lub fazowanie. Jeśli to konieczne przygotowujemy również otwory pod gniazdka, kinkiety, oświetlenie lustra. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Lustra fitness

Lustra to nieodzowny element sal gimnastycznych i tanecznych. Śledząc swoje ruchy można ocenić postępy i wprowadzić ewentualne korekty. Dodatkowo to wspomaga pracę w grupie. Poniżej przykłady realizacji w zależności od miejsca, po więcej zapraszamy do galerii.

Siłownia

Sala taneczna

Sala fitness

Lustro na kółkach

Alternatywnym rozwiązaniem jest lustro na kółkach. Może być wykorzystywane tam gdzie nie ma możliwość bezpośredniego montażu lustra na ścianie, np. w przypadku gdy istnieje duże ryzyko rozbicia. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego przemieszczania, dzięki czemu może być wykorzystywane w kilku salach.

Najważniejsze informacje:

  • Lustro może być w dowolnym wymiarze do 300 cm.
  • Posiada solidną stalową, lakierowaną konstrukcje.
  • Gumowe kółka z hamulcami zapewniają swobodne manewrowanie.

Nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy galerie naszych realizacji. Każdy projekt jest inny, gdyż są wykonywane według indywidualnych wytycznych naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo poznać orientacyjną cenę takiej realizacji, zachęcamy do skorzystania z arkusza wyceny.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.