Szklane półki do łazienki na wymiar

Szklane półki są chętnie wykorzystywane w łazienkach, gdyż są odporne na wilgoć. Oczywiście równie dobrze sprawdzą się w salonie lub kuchni, zwłaszcza z wykorzystaniem podświetlenia LED. To uniwersalny element aranżacji, który łatwo można dopasować do każdego wnętrza. 

Projekty na wymiar

Ze szkła można wykonać szklane półki na dowolny wymiar. Mogą też mieć różne kształty, zgodne z Państwa wymogami. Warto o tym pamiętać szczególnie w przypadku wyboru półek narożnych, które mogą mieć formę trójkąta, półokręgu lub wieloboku. Wszystkie półki wykonywane są ze szkła hartowanego, co sprawia że są niezwykle wytrzymałe i bezpieczne.
Szklane półki w przeciwieństwie do drewnianych są odporne na wodę i wilgoć przez co są chętnie wykorzystywane w łazienkach. Można je montować także w kabinie prysznicowej.
Również bardzo popularne są półki we wnęce. Pozwalają wykorzystać przestrzeń i w elegancki sposób wyeksponować wszystkie potrzebne akcesoria i artykuły. Wykorzystanie szkła sprawia, że całość wygląda lekko i nowocześnie.

Waskie Szklane Polki - Szklane półki do łazienki na wymiar

Jak zamówić szklane półki

Proces realizacji zamówienia odbywa się w 3 prostych krokach:

1 ikona - Szklane półki do łazienki na wymiar

Wycena

Aby otrzymać wycenę, prosimy przesłać potrzebne informacje, takie jak wymiary.

2 ikona - Szklane półki do łazienki na wymiar

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych  przystąpimy do przygotowania szkła.

3 ikona - Szklane półki do łazienki na wymiar

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres. Możliwa jest też usługa montażu.

Mocowanie szklanych półek

Półki wykonujemy w formie samego szkła hartowanego lub półki szklanej gotowej do montażu z uchwytami.

Szklana Polka Do Lazienki - Szklane półki do łazienki na wymiar

Uchwyty do półek szklanych


Najczęściej półki montuje się na uchwytach. Taki uchwyt do szkła mocowany jest na kołku rozporowym do ściany. Następnie wystarczy dokręcić ścisk półki szklanej. Najbardziej popularny model uchwytów to tzw. łódka.

Szklana Polka Lazienkowa - Szklane półki do łazienki na wymiar

Profile aluminiowe


Półki we wnęce można również zamocować na dwóch profilach aluminiowych. Do takiego montażu wystarczy aluminiowy anodowany ceownik o przekroju wewnątrz 10x10 (dla szkła 8 mm). Taki profil wystarczy zamocować na dwóch bocznych ściankach wnęki i wsunąć półkę na silikonie.

Szklane półki nie tylko do łazienki

Mimo, że szklane półki najchętniej są wykorzystywane w łazienkach, mogą zostać efektownie wykorzystane w kuchni lub salonie. Pozwalają mi. in. w niebanalny sposób wyeksponować ulubione dekoracje lub pamiątki. 

Szklane półki można łatwo przemyć z zabrudzeń, dlatego świetnie sprawdzą się też w kuchni. Szkło jest na tyle uniwersalnym materiałem, że z łatwością wpasuje się do większości aranżacji.  

Do tylnej ściany w płaszczyźnie półki można też przymocować pasek Led. Światło przechodzące przez półkę będzie tworzyło bardzo nastrojowe podświetlenie. 

 

Szklane Polki Do Salonu - Szklane półki do łazienki na wymiar

Nasze realizacje

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa galerie przykładowych realizacji. Jak widać szklane półki mogą różnić się kształtem, a także rodzajem wykorzystanego szkła (przezroczyste, barwione, matowe).  

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This