Zaznacz stronę

Przeszklona łazienka

Przeszklona łazienka to trend, który dopiero od niedawna staje się bardziej popularny. Dowiedz się jak stworzyć taką aranżację i czy jest to dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zalety i możlwości aranżacji
Szklana zabudowa sauny
Sprawdź galerię realizacji

Zabudowa szklana łazienki

Czy przeszklona łazienka to rozwiązanie dla Ciebie?

Tak, jeśli masz odpowiednio dużo miejsca i będziesz się czuć z tym komfortowo. Biorąc po uwagę, że taka aranżacja nie zapewnia dużej intymności, to szkło sprawdzi się w prywatnej łazience, np. przy sypialni. Warto by w mieszkaniu była też osobna, zamknięta toaleta dla gości.

Dlaczego warto mieć przeszkloną łazienkę?

Sypialnia z otwartą, przeszkloną łazienką pozwala stworzyć prywatną strefę relaksu. Przestrzeń zaaranżowana w ten sposób przywodzi na myśl luksusowy apartament. Nic więc dziwnego, że rozwiązanie to jest często pożądane w hotelu. Dużym atutem wykorzystania szklanej zabudowy jest dodatkowe doświetlenie. Pozwala to np. wydzielić małą łazienkę przy sypialni, do której będzie dochodziło dzienne światło. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie mlecznej szyby. Zapewni większą intymność, a po zmierzchu przy włączeniu oświetlenia w łazience, będzie klimatycznie doświetlać sąsiadujące pomieszczenie.

Zabudowy szklane Kraków

Przeszklenie łazienki z montażem możesz zamówić na terenie Krakowa lub okolic (woj. Małopolskiego). Jeśli jesteś z innego miasta, napisz do nas! Odpowiemy czy taka realizacja jest możliwa. Wykonujemy też zamówienia komercyjne, np. do hoteli.

Przeszklona Lazienka Przy Sypialni

Szkło w aranżacji łazienki

Na mojeszklo.pl możesz zamówić zabudowę szklaną wewnętrzną wykonaną na wymiar. Pomożemy Ci optymalnie dopasować ją do wnętrza i wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeśli posiadasz projekt wykonany przez architekta zrealizujemy go według wytycznych. Poniżej przedstawiamy propozycje wykorzystania szklanej zabudowy w aranżacji łazienki.

Przeszkolna Lazienka Narozna Ikona

Przeszklona łazienka narożna

Aranżacja wykorzystująca róg pomieszczenia i dwie szklane ściany. Większy metraż szkła to większa cena, ale efekt finalny jest tego wart.
Przeszkolna Lazienka Wnekowa Ikona

Łazienka we wnęce

Zabudowa szklana zamyka wnękę tworząc wnętrze łazienki. Wykorzystanie szkła pozwoli dodatkowo doświetlić pomieszczenie.
Szklane Drzwi Do Lazienki Ikona

Szklane drzwi do łazienki

Posiadamy szeroką ofertę drzwi szklanych na wymiar – w futrynie i bez, przesuwne, dwuskrzydłowe oraz z grafiką.

Urządź z nami łazienkę!

Na naszej stronie znajdziesz też inne elementy, które pozwolą Ci zaaranżować łazienkę.

  • Lustra – dowolny kształt, dowolny rozmiar. W opcji podświetlenie LED, które daje niesamowity klimat.
  • Kabiny na wymiar – zobacz nasze realizacje i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Bezpłatna wycena.

Dodatkowe informacje

Przeszklona łazienka a wc.

Wykorzystanie transparentnego przeszklenia w toalecie nie zapewni prywatności. Dlatego dla osób, które nie są tak odważne i zależy im na zachowaniu większej intymności możemy zaproponować kompromis jakim jest wykorzystanie szkła mlecznego lub z grafiką.

Szklane Drzwi Z Grafika Lazienkowe
Zabudowa Szklana Drzwi

Czy zabudowa szklana łazienki bardzo się brudzi?

W ciepłej kąpieli para wodna będzie osiadać na szklanej tafli, dlatego (jak w każdej łazience) warto zadbać o odpowiednią wentylację. Dodatkowo opierając się lub dotykając szybę można zostawić na niej odciski. Mimo to pielęgnacja szkła jest bardzo prosta. Wystarczy użyć standardowych środków do czyszczenia szyb, by tafla znów nabrała blasku.

Kiedy można rozpocząć montaż przeszklonej łazienki?

Montaż może zostać wykonany kiedy podłoga, ściany i sufit są już gotowe. Alternatywnie można szyby wpuścić w dylatacje w posadzce i ścianie i zamontować do faktycznego sufitu, a następnie te mocowania obłożyć sufitem podwieszanym. Stworzy to minimalistyczny efekt bez widocznych okuć.

Formularz wyceny

Sprawdź cenę!
Podaj wymiar, rodzaj szkła i sposób realizacji i dowiedz się się jaka jest cena. Jeśli chcesz kupić same drzwi szklane sprawdź naszą ofertę.
Ładowanie formularza...

[wycena indywidualna]

(i)

Wymiary

Rodzaj drzwi

Rodzaj szkła

Wykończenie loft

*Szprosy to dekoracyjne listwy wykonane z aluminium anodowego na czarno.

Sposób realizacji

Dodatkowe informacje

Korzystasz z naszych usług z rekomendacji?
Podaj mail polecającego.

Podaj dane do przesłania jednorazowej wyceny

Na maila wyślemy wycenę i chętnie odpowiemy na wszystkie ewentualne pytania.

* Wymagane

Zabudowa szklana sauny

Wykonujemy również szklane zabudowy sauny. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest odporne na działanie wysokich temperatur. Jeśli sauna stanowi osobne pomieszczenie można zamówić same szklane drzwi. Całość wykonana jest na wymiar, według wytycznych Klienta. W przypadku wątpliwości, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Drzwi Szklane Do Sauny
Szklana Zabudowa Sauny
Zabudowa Szklana Sauny Krakow

Nasze realizacje

Jeśli szukasz sposobu na efektowne wydzieleni łazienki w sypialni rozważ wykorzystanie szklanej ściany. Jak widać na poniższych realizacjach to rozwiązanie sprawi, że wnętrze łazienki będzie bardziej przestronne i jasne. Wyróżniającą się opcją, która równocześnie pozwala zachować większą intymność jest wybranie do łazienki szklanych drzwi z grafiką.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.