Zaznacz stronę

Lustra stojące

Lustro stojące jest najczęściej wykorzystywane w aranżacji garderoby bądź sypialni. Dzięki swojej wysokości pozwala objąć całą sylwetkę, dlatego można szybko ocenić swój ubiór. Oczywiście takie lustro to też atrakcyjna dekoracja wnętrza.

Lustro Stojace W Ramie

Lustro stojące w aranżacji

Lustra stojące idealnie sprawdzają się w sypialni bądź garderobie. Jednak równie dobrze można wykorzystać je w większej łazience lub pokoju kąpielowym. Rozmiar lustra oraz odpowiedni kąt nachylenia pozwalają przejrzeć się w całości nawet wysokiej osobie.

  • Mobilne lustro. Dużą zaletą lustra stojącego jest to, że w przeciwieństwie do luster montowanych do ściany, można je dowolnie i łatwo przestawiać. W zależności od potrzeb można je wykorzystywać w różnych pomieszczeniach, a także dostosowywać jego położenie do warunków oświetleniowych (np. w dzień przesunąć bliżej do okna by korzystać z naturalnego światła).
  • Efektowna dekoracja. Mimo, że stojące lustro zajmuje nieco więcej miejsca niż lustro montowane do ściany, to zdecydowanie bardziej zwraca na siebie uwagę. To dobre rozwiązanie do większych wnętrz, gdzie jako funkcjonalna dekoracja zapełni nadmiarową przestrzeń.
  • Dopasowane do stylu. Wybór koloru i materiału z jakiego wykonana jest rama pozwala dopasować lustro do każdej aranżacji.

Zamów bezpośrenio na stronie Mojelustro.pl