Parawan nawannowy

Wanna i kabina prysznicowa w jednym? To możliwe dzięki rozwiązaniu jakim jest parawan nawannowy. Idealny to niewielkich łazienek, a dzięki rożnym rodzajom każdy znajdzie odpowiedni typ dla siebie.

Typy parawanów nawannowych

Parawan nawannowy to ciekawe rozwiązanie, które nie tylko pozwala połączyć funkcjonalność kabiny prysznicowej i wanny. Różnice konstrukcyjne i różne jego typy pozwalają dopasować się do wnętrza każdej łazienki. Zachęcamy też do sprawdzenia naszego wpisu o drzwiach do kabiny prysznicowej. 

Oto parawanny nawannowe najczęściej wybierane przez naszych Klientów:

1. Stałe. Mimo, że ten rodzaj nie ma możliwości składania, ani otwierania, wygląda niezwykle nowocześnie i elegancko. Istnieje możliwość montażu szkła do samego sufitu. Parawan nawannowy może także posiadać wycięcia, np. na geberit.

2. Wahadłowe. Skrzydło otwiera się w sposób wahadłowy, dlatego taki rodzaj wymaga odpowiedniej przestrzeni. Aby konstrukcja była stabilna, parawan nie może być zbyt szeroki.

3. Harmonijkowe. Składający się z dwóch skrzydeł, które składają się jak harmonijka lub na zasadzie element stały i drugi ruchomy.

Proces zakupu

Staramy się spełniać wszystkie wymagania naszych Klientów. Parawan nawannowy może zostać wykonany według dowolnych wymiarów, a cały proces zakupu można opisać w trzech krokach:

1. Wycena. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje, m.in. typ parawanu oraz jego wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

2. Wykonanie. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

3. Odbiór i montaż. Gdy parawan nawannowy będzię gotowy, możesz odebrać go w siedzibę naszej firmy. Alternatywnym rozwiązaniem jest zapewniona przez nas dostawa i montaż.

Parawan nawannowy- mocowania i montaż

W naszej ofercie mamy usługę montażu i dostawy do zamawianego szkła. Jeżeli zastanawiasz się jaki parawan nawannowy wybrać lub masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.

W zależności od wybranego typu parawanu nawannowego może być stabilizowany przez drążek

Warto tu wspomnieć, że okucia mogą być w wykończeniu chromu (błyszczące) lub satynowe (matowe). Od niedawna dostępne są okucia w kolorze czarnym.

  • Zasadniczo rodzaj mocowań potrzebnych do montażu parawanu nawannowego różni się w zależności od jego typu. Dla parawanów stałych będą to zazwyczaj okucia punktowe lub listwa oraz wspomniany już drążek. 
  • Parawany ruchome będą montowane na 2 zawiasach. 
  • Do realizacji używamy szkło hartowane 6 lub 8 mm.
  • Wszystkie szkła są maszynowo obrabiane.

Nasze realizacje

Parawan nawannowy to świetne rozwiązanie to mniejszych łazienek, gdzie nie ma już miejsca na dodatkową kabinę prysznicową. Pozwala pogodzić sympatyków długich kąpieli i szybkich pryszniców. Jeżeli szukasz takiego rozwiązania do swojej łazienki sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się z nami!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.