Grafika na szkle Abstrakcje

Jeśli szukasz wzoru mniej zobowiązującego minimalistycznego to grafika na szkle z abstrakcyjnym wzorem nadaje się do tego idealnie.

Wszystkie szkła wykonujemy na wymiar

Zdjęcie może być własne lub ze strony Fotolia.pl. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

k

Wycena

Prześlij co potrzebujesz tzn jakie wymiary szkła Cię interesują oraz ilość otworów na gniazdka. Jeśli masz już wybrną grafikę to również ją prześlij.

Wykonanie

Jeśli zaakceptujesz warunki cenowe to umówimy się na pomiar (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia z banku fotolia.

Odbiór lub montaż

Gotową grafikę na szkle montujemy zazwyczaj sami, ale jeśli chcesz możesz odebrać szkło w naszej firmie lub możemy je dostarczyć.

Najważniejsze informacje

Sprawdź jak wyglądają mocowania.

Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.
Nadruk może być wykonany na szkle zwykłym lub Optiwhite. Ten drugi rodzaj będziemy sugerowali tam gdzie grafika ma dużo bieli lub jasnych odcieni. Różnica wynika z faktu, że na zwykłym szkle poddrukowanym jasnym kolorem lub bielą widoczna jest lekko zielonkawa barwa szkła. Optiwhite ma ten efekt znacząco zredukowany.
W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

Szkło

Minimalistyczne wnętrza wcale nie muszą być chłodne i jednolite. Wystarczy, że wybierzesz szkło ozdobne przedstawiające abstrakcję.

Taka grafika sprawdzi się doskonale nad blatem kuchennym, ale można też wykonać z niego zabudowę lub drzwi szklane do któregoś z pomieszczeń w mieszkaniu.

Obrazy na szkle, których nie da się określić jednym słowem czy zwrotem, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność, co bywa przydatne podczas przygotowywania posiłków. Ponadto tego rodzaju dekoracyjna szyba wprowadza do wnętrza niecodzienny i odrobinę szalony klimat. Kolorowa abstrakcja jest bardzo odpowiednia do pomieszczeń, w których przeważa biel, czerń i różne odcienie szarości. Chociaż grafika na szkle w stonowanych barwach również skutecznie przełamuje schematyczny charakter nowoczesnych aranżacji.

Oczywiście panele szklane do kuchni są też niezwykle funkcjonalne. Coraz więcej osób decyduje się na nie zamiast tradycyjnych płytek. Wszystko dlatego, że są łatwe w czyszczeniu i dodają niepowtarzalnego charakteru.

Dość często obraz na szkle ma postać pasów, fal czy smug w kilku kolorach lub odcieniach, które sprawiają wrażenie jakby były w ciągłym ruchu. Pojawiają się tu takie barwy jak pomarańcz, żółć, zieleń, fiolet i inne – czasami grafika przypomina wręcz tęczę, ale również popiel i czerń, zwykle na białym tle.

 

Nasze realizacje

Bulgocząca woda, a może to opary dziwnej substancji? Plama czy kałuża. Jeśli ktoś lubi zastanawiać się co właściwie przedstawione jest na zdjęciu, które ozdabia przestrzeń nad blatem kuchennym, powinien wybrać panel szklany z abstrakcją. Bez względu na to czy nadruk emanuje żywą czerwienią czy współtworzą go takie kolory jak czarny i biały, naprawdę intryguje.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kliknij aby przejść do kontaktuKliknij aby przejść do wyceny