Zaznacz stronę

Grafika na szkle - abstrakcje

Jeśli szukasz wzoru mniej zobowiązującego i minimalistycznego to grafika na szkle z abstrakcyjnym wzorem nadaje się do tego idealnie.

Wzory i kolory.

Szkło i proces zamówienia.

Sprawdź realizacje

Najmodniejsze wzory

Od projektu do realizacji

Dla naszych klientów udostępniamy zdjęcia z Adobe Stock (dawniej Fotolia). W razie potrzeby możemy dokonać zmian w kolorystyce lub drobne korekty grafiki.

Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

 

Szklane Panele Projekt Mojeszklo

Wybierz swój kolor

W zależności od tego na jaką paletę kolorów się zdecydujesz możesz uzyskać inny efekt. Jeśli grafika będzie na białym szkle, to nawet wybierając akcent w jednym  intensywnym odcieniu, całość wciąż może pozstać subtelna.

Grafika Na Szkle Przyklady Realizacji

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wszystkie szkła wykonujemy na wymiar

Zdjęcie może być własne lub ze strony Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

Otwory w szkle

W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np. parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

Optiwhite

Nadruk może być wykonany na szkle zwykłym lub Optiwhite. Ten drugi rodzaj będziemy sugerowali tam gdzie grafika ma dużo bieli lub jasnych odcieni. Różnica wynika z faktu, że na zwykłym szkle nadrukowanym jasnym kolorem lub bielą widoczna jest lekko zielonkawa barwa szkła. Optiwhite ma ten efekt znacząco zredukowany.

Otwory Na Gniazdka W Szklanym Panelu

Wycena

Przejdź do strony wyceny, wybierz miasto realizacji i uzupełnij formularz podając by na maila otrzymać kompletną wycenę

Wykonanie

Jeśli zaakceptujesz warunki cenowe to umówimy się na pomiar (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

Projekt graficzny

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbioru Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotową grafikę na szkle montujemy zazwyczaj sami, ale jeśli chcesz możesz odebrać szkło w naszej firmie lub możemy je dostarczyć.

Chcesz zamówić szklany panel? Dowiedz się więcej!

Szkło

Minimalistyczne wnętrza wcale nie muszą być chłodne i jednolite. Wystarczy, że wybierzesz szkło ozdobne przedstawiające abstrakcję.
Taka grafika sprawdzi się doskonale nad blatem kuchennym, ale można też wykonać z niego zabudowę lub drzwi szklane do któregoś z pomieszczeń w mieszkaniu.
Obrazy na szkle, których nie da się określić jednym słowem czy zwrotem, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność, co bywa przydatne podczas przygotowywania posiłków.  Kolorowa abstrakcja świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przeważa biel, czerń i różne odcienie szarości. Grafika na szkle w stonowanych barwach, również skutecznie przełamuje schematyczny charakter nowoczesnych aranżacji.
Oczywiście panele szklane do kuchni są też niezwykle funkcjonalne. Coraz więcej osób decyduje się na nie zamiast tradycyjnych płytek. Wszystko dlatego, że są łatwe w czyszczeniu i dodają niepowtarzalnego charakteru.
 

Nasze realizacje

Bulgocząca woda, a może opary dziwnej substancji? Plama czy kałuża. Jeśli ktoś lubi zastanawiać się co właściwie przedstawione jest na zdjęciu, które ozdabia przestrzeń nad blatem kuchennym, powinien wybrać panel szklany z abstrakcją. Bez względu na to czy nadruk emanuje żywą czerwienią czy współtworzą go takie kolory jak czarny i biały, naprawdę intryguje swoim designem.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.