Panele szklane – grafika na szkle

Panele szklane z grafiką dają wręcz nieograniczone możliwości kreowania charakteru wnętrza. Szkło lacobel to tylko paleta 30 kolorów, tutaj masz możliwość dobrania grafiki tak, aby pasowała do pozostałych elementów kuchni czy łazienki.
Współpraca z nami rozpoczyna się od wstępnej wyceny. Podaj nam orientacyjne wymiary szkła, ilość otworów na gniazdka oraz jakiego typu motyw chcesz mieć na szkle. Jeśli zaakceptujesz wycenę kolejny etap to umówienie się na pomiar, po którym przygotujemy wstępną wizualizację twojego szkła.
Na tym etapie musisz wiedzieć jakiego typu grafika Cię interesuje. My oczywiście pomożemy w wyborze, ale aby ułatwić podjęcie tej decyzji poniżej przedstawiamy nasze wybrane realizacje. Zainspiruj się i stwórz ciekawy klimat w swoim domu.

Panele szklane – motywy owoców

Owoce to jeden z najpopularniejszych motywów na szkle w kuchni. Mocne barwy cytryn, limonek i innych owoców świetnie korespondują z charakterem kuchni. Pomieszczenie w żywych barwach będzie dodawało energii każdemu domownikowi.
Ci wszyscy, którzy od owoców wolą kawę, wino czy mocniejsze alkohole również znajdą panele szklane odpowiednie dla siebie.

Szkło z grafiką – abstrakcje

Jeśli szukasz czegoś mało zobowiązującego to abstrakcyjne motywy na szkle są do tego najlepsze. Taki wzór utrzymuje kuchnie w jednolitej kolorystyce dając jednak poczucie wyjątkowości wnętrza. Poniżej kilka wybranych realizacji.
Jeśli interesuje Cię jakiś inny motyw na szkle to jesteśmy otwarci na propozycje. Realizację zlecenia rozpoczynamy zawsze od wstępnej wyceny.
Możesz do nas zadzwonić 788 83 83 88 lub wysłać zapytanie (kliknij tutaj).

Panele szklane – motywy traw i kwiatów

Panele szklane z motywem trawy są również bardzo często wybierane przez klientów. Zieleń jest idealnym kompanem dla bieli czy całej gamy drewna i tworzy z nimi harmonijne wnętrza.
Na szkle sprawdzi się nie tylko trawa, ale także różnego typu kwiaty. Mogą to być bardzo delikatne dmuchawce, ale także storczyki, tulipany i wiele wiele innych.

Panele szklane – pejzaż

Może zamiast grafiki na szkle chcesz by każdego dnia w kuchni witał Cię piękny widok winnicy albo zachód słońca na plaży? Jeśli wolisz kontemplować inny widok to może na przykład alpejskie Livigno, widok australijskiej prerii czy jeziora w środku lasu… a może masz swój ulubiony widok?
Chcesz znać cenę? Wypełnij formularz kontaktowy!

Motywy miast

Kto nie chciałby mieć za oknem panoramy Manhattanu? Teraz taki widok możesz mieć ze swojej kuchni. Oczywiście możemy również zabrać Cię na przykład do Wenecji…

Panele szklane do łazienki

Szkło hartowane z grafiką jest wykorzystywane nie tylko w kuchniach, ale także w łazienkach nadając im ciekawy charakter. Panele szklane w kuchni to wiele różnych opcji, w przypadku szkła z grafiką do łazienki także mamy szeroki zakres wyboru…

Szkło z grafiką do firm i hoteli

Panele szklane z grafiką są wykorzystywane również realizacjach komercyjnych. Biuro firmy, recepcja czy hotelowa łazienka nabierze dzięki grafice na szkle niepowtarzalnego charakteru. Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe.

Panele szklane – inne zastosowania

Szkło z grafiką znajdzie także zastosowanie jako wypełnienie do szafy, ale także grafikę do przedpokoju. Może też stanowić ciekawy element salonu.
Chcesz znać cenę? Wypełnij formularz kontaktowy!