Zaznacz stronę

Kabina prysznicowa przyścienna

Kabina prysznicowa przyścienna świetnie prezentuje się w dużych łazienkach lub pokojach kąpielowych. Z jednej strony wymaga odpowiedniej przestrzeni, jednak z drugiej pozwala zaoszczędzić miejsce w kątach pomieszczenia, które można inaczej zagospodarować.

Najważniejsze informacje

Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie okuć do szkła, a zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, lub masz pytania dotyczące realizacji zamówienia zapraszamy do kontaktu!

Gałka do drzwi prysznicowych, podobnie jak mocowania, jest do wyboru w różnych wersjach kolorystycznych. Co więcej, może różnić się pod względem kształtu – może być kwadratowa, okrągła lub w kształcie walca. Odpowiedni dobór elementów sprawia, że kabina prysznicowa dopasuje się do stylu każdej łazienki.

Kabiny są wykonywane
na wymiar

Przyścienna kabina prysznicowa pozwala stworzyć unikalną przestrzeń kąpielową. Dobrze wpasuje się w minimalistyczny styl wnętrza, gdyż duża powierzchnia szklanej tafli już sama w sobie jest ozdobą. 

– Typowa wysokość to około 200-210 cm.
– Okucia są dostępne w różnych kolorach.
– Kabina może zostać zamontowana na płytkach z odpływem liniowym lub na brodziku.
– Wykorzystujemy do tego szkło hartowane, w pełni bezpieczne i odporne na uszkodzenia.

Realizacja zamówienia

Kabina prysznicowa wolnostojąca, a także każdy inny typ kabiny, tworzony jest na wymiar,  według indywidualnych wytycznych naszych Klientów . Cały proces odbywa się w 3 etapach:

  1. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.
  2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).
  3. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Nasze realizacje

Kabina prysznicowa przyścienna idealnie wpasuje się we wnętrze nowoczesnej łazienki. Nie tylko spełnia swoją pierwszorzędną funkcję tworząc przestrzeń prysznicową, ale sama w sobie jest ozdobą (zwłaszcza gdy znajduje się w centralnym miejscu pomieszczenia. Jeżeli szukają Państwo takiego typu kabiny zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.