Kabina prysznicowa przyścienna

Kabina prysznicowa przyścienna świetnie prezentuje się w dużych łazienkach lub pokojach kąpielowych. Z jednej strony wymaga odpowiedniej przestrzeni, jednak z drugiej pozwala zaoszczędzić miejsce w rogach pomieszczenia, które można inaczej zagospodarować. 

Najważniejsze informacje

Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie okuć do szkła, a zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, lub masz pytania dotyczące realizacji zamówienia zapraszamy do kontaktu!

Kabina Prysznicowa Galki - Kabina prysznicowa przyścienna na wymiar

Gałka do drzwi prysznicowych, podobnie jak mocowania, jest do wyboru w różnych wersjach kolorystycznych. Co więcej, może różnić się pod względem kształtu – może być kwadratowa, okrągła lub w kształcie walca. Odpowiedni dobór elementów sprawia, że kabina prysznicowa dopasuje się do stylu każdej łazienki.

Kabina Prysznicowa Przyscienna Wieliczka - Kabina prysznicowa przyścienna na wymiar

Kabiny są wykonywane
na wymiar

Przyścienna kabina prysznicowa pozwala stworzyć unikalną przestrzeń kąpielową. Dobrze wpasuje się w minimalistyczny styl wnętrza, gdyż duża powierzchnia szklanej tafli już sama w sobie jest ozdobą. 

– Typowa wysokość to około 200-210 cm.
– Okucia są dostępne w różnych kolorach.
– Kabina może zostać zamontowana na płytkach z odpływem liniowym lub na brodziku.
– Wykorzystujemy do tego szkło hartowane, w pełni bezpieczne i odporne na uszkodzenia.

Realizacja zamówienia

Kabina prysznicowa wolnostojąca, a także każdy inny typ kabiny, tworzony jest na wymiar,  według indywidualnych wytycznych naszych Klientów . Cały proces odbywa się w 3 etapach:

  1. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.
  2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).
  3. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.
Kabina Przyscienna Ze Skosem - Kabina prysznicowa przyścienna na wymiar

Nasze realizacje

Kabina prysznicowa przyścienna idealnie wpasuje się we wnętrze nowoczesnej łazienki. Nie tylko spełnia swoją pierwszorzędną funkcję tworząc przestrzeń prysznicową, ale sama w sobie jest ozdobą (zwłaszcza gdy znajduje się w centralnym miejscu pomieszczenia. Jeżeli szukają Państwo takiego typu kabiny zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This