Zaznacz stronę

Lustro okrągłe

Lustro może służyć jako praktyczna dekoracja, zwłaszcza gdy w ciekawych sposób można je wprowadzić do aranżacji. Nie tylko pozwala szybko skontrolować swój wygląd, ale też optycznie powiększa przestrzeń. Lustro okrągłe wygląda efektownie i szczególnie dobrze sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Z podświetleniem LED

Lustra półokrągłe

Galeria realizacji

Okrągłe lustro w nowoczesnych aranżacjach

W łazienkach najczęściej wykorzystuje się duże lustra klejone do ściany. W przedpokoju zwykle stawia się na wysokie, wąskie lustra pozwalające objąć całą sylwetkę. Oczywiście są to bardzo praktyczne rozwiązania, jednak chcąc wprowadzić do wnętrza nieco dynamiki warto wybrać lustro okrągłe.

 

0

Jaka średnica lustra?

Najczęściej wybierane lustra okrągłe mają średnice 50-80cm.

Pomysł na aranżacje

Ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie galerii z luster, różniących się od siebie rozmiarem. Ten patent można wykorzystać nie tylko w łazience, ale np. w holu, gdzie zwykle nie ma wiele ozdób. Pozwoli to nieco ożywić przestrzeń.

Lustro okrągłe z poświatą LED

Okrągłe lustro jest raczej kojarzone z nowoczesnymi aranżacjami. Świetnie sprawdza się w stylu industrialnym. Jednak aby stało się jeszcze bardziej efektowną dekoracją, można postawić na lustro z podświetleniem LED.

Jednym z najpopularniejszych dekoracyjnych oświetleń lustra jest stworzenie dookoła poświaty. Do ściany montowana jest płyta gipsowo-kartonową, której boczną krawędź otacza się paskiem ledowym.

Lustra Okragle Z Poswiata Krakow

Lustra półokrągłe

Pod hasłem lustra półokrągłe często można znaleźć warianty nie tylko o kształcie stanowiącym dokładnie połowę okręgu. Chociaż to dość uogólniona nazwa często pokrywa też lustra z ściętym jednym lub dwom bokami. Dzięki temu można je dopasować do rogu ściany. Niezależnie czy poszukujesz lustra o kształcie półokręgu, ćwierć okręgu, czy pół owalu u nas możesz je zamówić!

Lustro Okragle Podswietlane Od Tyl
Lustro Okragle Sciete
Lustro Okragle Z Wycieciem
Lustro Polokragle Z Podswietleniem

Nasze realizacje

W galerii naszych realizacji mogą Państwo zobaczyć różne sposoby wykorzystania w aranżacji okrągłego lustra. Warto zauważyć, że po za łazienką czy przedpokojem świetnie sprawdzi się jako lustro do toaletki, a także jako uzupełnienie galerii ściennej.

Lustro okągłe

Lustra okągłe z podświetleniem LED

Lustra półokrągłe

Lustra owalne

Gotowe lustra z oświetleniem

W naszej ofercie jest wiele gotowych okrągłych luster z oświetleniem lub bez. Jeśli szukasz bardziej designerskich rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie mojelustro.pl.

Lumineo Beta

1 075  – 1 375 zł

Lumineo Beta charakteryzuje się nowoczesną, prostą elegancją. Lustro zostało zamocowane na odbarwionym szkle o takim samym kształcie. Dzięki zastosowaniu diod LED faza świeci się mocnym, rozproszonym światłem.

Dostępne rozmiary: 60×60 cm, 80×80 cm, 90×90 cm

Lustro Okragle Ray

Ray

1 200  – 1 740

Nowoczesne lustro Ray posiada  ramę o szerokości 2,2 cm, która jest wykonana z wodoodpornej płyty MDF. Uniwersalna stylistyka sprawi, że będzie wspaniałym uzupełnieniem wielu wnętrz.

Dostępne rozmiary: 70×70 cm, 80×80 cm, 90×90 cm, 100×100 cm,
 

Sun

1 130 – 1 350 zł

Model Sun to lustro dekoracyjne, ale jest też bardzo współczesne. Za lustrem umieszczone zostały diody LED, które podświetlają pierścienie, a ich kolor może być zmieniany za pomocą pilota.

Dostępne rozmiary: 60×60 cm, 80×80 cm, 90×90 cm

Zamów bezpośrenio na stronie Mojelustro.pl

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.