Lustro okrągłe

Lustro może służyć jako praktyczna dekoracja, zwłaszcza gdy w ciekawych sposób można je wprowadzić do aranżacji. Nie tylko pozwala szybko skontrolować swój wygląd, ale też optycznie powiększa przestrzeń. Lustro okrągłe wygląda efektownie i szczególnie dobrze sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Lustro Okragle Lazienkowe Krakow - Lustro okrągłe. Efektowna dekoracja wnętrza

Okrągłe lustro w nowoczesnych aranżacjach 

W łazienkach najczęściej wykorzystuje się duże lustra klejone do ściany. W przedpokoju zwykle stawia się na wysokie, wąskie lustra pozwalające objąć całą sylwetkę. Oczywiście są to bardzo praktyczne rozwiązania, jednak chcąc wprowadzić do wnętrza nieco dynamiki warto wybrać lustro okrągłe.

Najczęściej wybierane lustra okrągłe mają średnice 50-80cm. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie galerii z luster, różniących się od siebie rozmiarem. Ten patent można wykorzystać nie tylko w łazience, ale np. w holu, gdzie zwykle nie ma wiele ozdób. Pozwoli to nieco ożywić przestrzeń.

Lustro okrągłe z oświetleniem

Okrągłe lustro jest raczej kojarzone z nowoczesnymi aranżacjami. Świetnie sprawdza się w stylu industrialnym. Jednak aby stało się jeszcze bardziej efektowną dekoracją, można postawić na lustro z podświetleniem LED.

  • LUSTRO Z POŚWIATĄ. Jednym z najpopularniejszych dekoracyjnych oświetleń lustra jest stworzenie dookoła poświaty. Do ściany montowana jest płyta gipsowo-kartonową, której boczną krawędź otacza się paskiem ledowym.
  •  

  • LUSTRO Z OŚWIETLENIEM. W naszej ofercie jest wiele gotowych luster z oświetleniem. To nowoczesne rozwiązanie nie tylko wspaniale się prezentuje, ale staje się też dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu.
Lustro Okragle Z Oswietleniem - Lustro okrągłe. Efektowna dekoracja wnętrza
Lumineo Beta Lustro Do Lazienki - Lustro okrągłe. Efektowna dekoracja wnętrza

Lumineo Beta

860 – 1 040 zł

Lumineo Beta charakteryzuje się nowoczesną, prostą elegancją. Lustro zostało zamocowane na odbarwionym szkle o takim samym kształcie. Dzięki zastosowaniu diod LED faza świeci się mocnym, rozproszonym światłem.

Dostępne rozmiary: 60×60 cm, 80×80 cm, 90×90 cm

Nowoczesne Lustro Okragle Kallisto - Lustro okrągłe. Efektowna dekoracja wnętrza

Kallisto

1 209 zł

Lustro Kallisto jest bardzo proste, ale jednocześnie od razu przyciąga uwagę. Jego krawędzie są wypolerowane, a taflę ozdabiają dwa wymatowane łuki, które podświetlone zostały od spodu diodami LED.  

Dostępne rozmiary: 70×70 cm
 

Okragle Lustro Lazienkowe Sun - Lustro okrągłe. Efektowna dekoracja wnętrza

Sun

829 – 999 zł

Model Sun to lustro dekoracyjne, ale jest też bardzo współczesne. Za lustrem umieszczone zostały diody LED, które podświetlają pierścienie, a ich kolor może być zmieniany za pomocą pilota.

Dostępne rozmiary: 60×60 cm, 80×80 cm, 90×90 cm

Zamów bezpośrenio na stronie Mojelustro.pl

Nasze realizacje

W galerii naszych realizacji mogą Państwo zobaczyć różne sposoby wykorzystania w aranżacji okrągłego lustra. Warto zauważyć, że po za łazienką czy przedpokojem świetnie sprawdzi się jako lustro do toaletki, a także jako uzupełnienie galerii ściennej.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This