Kabina prysznicowa narożna

Kabina prysznicowa narożna wykorzystuje dwie narożne ściany łazienki. To wygodne rozwiązanie pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Montaż i mocowania

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące montażu i rodzaju mocowań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mocowania

Elementy stałe kabiny są zazwyczaj mocowane na okuciach punktowych. Dodatkowo wzmacnia je drążek stabilizujący montowany od góry szyby. Drzwi są mocowane na 2 zawiasach, dookoła znajdują się uszczelki, a do otwierania służy gałka. Okucia mogą być w chromie, satynie, czarne lub złote.

Gałki

Istnieje szeroki wybór kształtów gałki do drzwi, która może być kwadratowa, okrągła lub w kształcie walca. Dzięki odpowiedniemu doborowi elementów kabina prysznicowa z pewnością będzie pasować do stylu naszej łazienki.

Bez brodzika

Kabiny prysznicowe bez brodzika zyskują  coraz większą popularność. Wpływa na to przede wszystkim aspekt wizualny, gdyż nie da się ukryć, że ten sposób montażu dodaje łazience nowoczesnego wyglądu. Ponadto takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń.

Z brodzikiem

Tam gdzie nie ma możliwości zastosowania odpływu liniowego stosuje się kabiny prysznicowe z brodzikiem. Warto tutaj zauważyć, że można wybierać spośród płytszych, jak i tych tych głębszych (te mogą być wygodniejsze w przypadku posiadania małych dzieci).

Wszystkie nasze kabiny prysznicowe są wykonywane na wymiar

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych Klientów . Cały proces odbywa się w 3 etapach.

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary. 
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gotową kabinę możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy ją dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najważniejsze informacje

  • Kabina narożna składa się zazwyczaj z bocznej ściany stałej oraz ściany wejściowej, gdzie drzwi mogą być na całą szerokość lub zostać podzielone na część stałą i drzwi. Takie rozwiązanie stosujemy kiedy szerokość ściany przekracza 90 cm lub na ścianie obok jest jakiś element (umywalka, grzejnik).
  • Kabiny są wykonywane ze szkła hartowanego zazwyczaj w grubości 8 mm, dla kabin wysokich (powyżej 230 cm) stosujemy szkło 10 mm.
  • W większości przypadków jest to szkło bezbarwne, ale wykonujemy również kabiny ze szkła barwionego w masie na brąz lub grafit oraz ze szkła matowego.
  • Okucia są dostępne w różnych kolorach (chrom, satyna, czerń, złoto).
  • Z racji tego, że kabiny są wykonywane zawsze na wymiar to istnieje możliwość wycięcia szkła pod nietypowy element np. skos dachu.
  • Aby sprawdzić cenę kliknij przycisk poniżej.

Nasze realizacje

Kabina prysznicowa narożna występuje w różnych odsłonach.  Są takie dwu, trzy, a nawet czteroelementowe; z drzwiami dwuskrzydłowymi lub przesuwnymi. Różnice mogą być też ze względu na rodzaj szkła, czy kolor okuć. Sprawdź galerie naszych realizacji, by przekonać się, który typ najbardziej przypadnie Tobie do gustu oraz co równie istotne, który najlepiej dopasuję się do Twojej łazienki.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.