Lustro w czarnej ramie

Lustro to praktyczna dekoracja, która pozwala dodatkowo optycznie powiększyć przestrzeń. Może znaleźć swoje miejsce nie tylko w łazience, czy przedpokoju, ale także stanowić ważny element dekoracyjny salonu. Lustro w czarnej ramie potrafi zdecydowanie podkreślić charakter wnętrza.

Lustro jako element dekoracyjny

Lustro w czarnej ramie jest przede wszystkim kojarzone ze stylem loftowym i idealnie się w niego wpisuje. Jednak równie dobrze będzie prezentować się we wnętrzu w stylu skandynawskim. Tak naprawdę lustro w czarnej ramie daje bardzo duże możliwości, bo jest mocnym i charakterystycznym elementem, który może nadać ton całej aranżacji.

Lustro W Czarnej Ramie Okragle - Lustro w czarnej ramie w aranżacji wnętrz
Lustro W Czarnej Ramie Czyzyny - Lustro w czarnej ramie w aranżacji wnętrz

Wykorzystanie czarnej oprawy staje się bardzo popularne nie tylko w przypadku luster. Dużym powodzeniem cieszą się także kabiny prysznicowe w czarnych okuciach. Mogłoby się wydawać, że to bardzo mocny element, który wymaga równie chłodnej aranżacji.  Jednak czarna rama wspaniale współgra z bielą lub innymi jasnymi kolorami stanowiąc dla nich kontrast.

Taka dekoracja daje też możliwość zabawy z formą. Rama wcale nie musi być bardzo gruba, a lustro może być okrągłe, wąskie i wysokie, albo w kształcie dużego prostokąta. To daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

Rama o różnej szerokości

Wybierając lustro na wymiar można dobrać najbardziej odpowiadającą Państwu szerokość ramy. Jedną z opcji jest oszczędna w formie wersja o szerokości 1mm. Jednak rama może mieć szerokość nawet 45mm co w połączeniu z czarnym kolorem sprawi, ze lustro będzie mocnym akcentem w danym wnętrzu.

Lustro W Czarnej Ramie M04 - Lustro w czarnej ramie w aranżacji wnętrz
Lustro W Czarnej Ramie M01 - Lustro w czarnej ramie w aranżacji wnętrz

Styl loftowy w łazience

Styl loftowy cieszy się dużą popularnością, a wykorzystanie czarnych metalowych elementów, może stanowić dobry punkt wyjścia do zbudowania interesującej aranżacji. Kabiny o czarnych okuciach i profilach są coraz częściej wybierane przez naszych klientów. 

Kabina Prysznicowa W Czarnej Ramie - Lustro w czarnej ramie w aranżacji wnętrz

Tworząc aranżacje wnętrza warto zadbać o zachowanie pewnej spójności. Lustro w czarnej ramie będące dekoracją łazienki bardzo dobrze wygląda w towarzystwie kabiny prysznicowej, która posiada czarne okucia. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest postawienie na kabinę typu walk-in. Całość wygląda niezwykle nowocześnie, a czarna rama dodaje wnętrzu charakteru.

Nasze realizacje

Jak widać na poniższych realizacjach lustro w czarnej ramie bardzo dobrze sprawdza się w większych wnętrzach. Na małej przestrzeni mogło by wydawać się zbyt przytłaczające. W takim przypadku warto zestawić się go z jasnymi kolorami. Takie lustro może stać się przykuwającą wzrok dekoracją łazienki, salonu, przedpokoju, czy też garderoby.
Zapraszamy do przejrzenia galerii naszych realizacji!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This