Zaznacz stronę

Blat szklany na wymiar

Szklany blat na wymiar idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Łatwość utrzymania w czystości i odporność na działanie wody sprawia, że może być wykorzystywany w łazience, kuchni lub salonie.

Zalety blatów szklanych

Jaki powinien być blat szklany

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Szklane blaty

Szkło to bardzo wdzięczny materiał, który w ciekawy i nowoczesny sposób może zostać wykorzystany jako szklany blat do kuchni, łazienki czy salonu. Wyróżnia go piękno grubej krawędzi szkła, nieosiągalne w przypadku żadnego innego materiału.

N

Funkcja ochronna

Szklany blat na wymiar może pełnić funkcje ochronną, np. zabezpieczając powierzchnie mebli przed zabrudzeniami, zarysowaniami i odbarwieniami.

N

Nowoczesny design

Ze względu na walory praktyczne i nowoczesny wygląd jest też często wykorzystywany w biurach i salach konferencyjnych.

N

Wiele możliwości zastosowania

Szklana powierzchnia blatu pięknie odbija światło i dobrze współgra z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Może stanowić funkcjonalny element dekoracyjny – i jak widać na zdjęciu obok – można eksperymentować z jej wykorzystaniem.

Wybierz swój kształt blatu

Możesz u nas zamówić szkło hartowane na stół o dowolnym wymiarze i kształcie.

Blat Szklany Okragly

Okrągły / owalny

Blat Szklany Prostokatny

Prostokątny

Blat Szklany Kwadratowy

Kwadratowy

Blat Szklany Nieregularny

Nieregularny

Jaki powinien być blat szklany

Jakie szkło na blat stołu?

Blat szklany jest wykonany z grubego szkła hartowanego. Może to być szkło bezbarwne, barwione w masie lub matowe. Blat może być także lakierowany od spodu jednobarwnie, a także z dowolnym zdjęciem lub grafiką.

Jaką grubość szkła ma blat szklany?

Zwykle grubość blatu ma między 6 a 12mm. Zależy to m.in. od tego czy jest to blat ochronny czy samonośny.

Jaką krawędź wybrać?

Krawędź może być szlifowana lub fazowana. Obie opcje eliminują ryzyko skaleczeń. Faza ma bardziej dekoracyjny charakter. 

Szklany blat na wymiar

Ochronny blat szklany

Szklana powierzchnia jest odporna na wysokie temperatury i łatwa w utrzymaniu czystości. Dlatego często wykorzystywana jest jako blat ochronny. Chroni powierzchnie przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

  • Zwykle grubość blatu ochronnego wynosi 4mm lub 6mm.
  • Może być wykorzystywany, np. zamiast obrusu na stół. Świetnie sprawdzi się również na biurko, chroniąc jego powierzchnie przed ewentualnym zabrudzeniem np. przyborami szklolnymi.

Stolik z maszyny Singer

Kultowa maszyna Singer jest dziś chętnie wykorzystywana jako element dekoracyjny. My proponujemy połączyć ją ze szklanym blatem. Taki stolik będzie pasował do nowoczesnych i bardziej tradycyjnych wnętrz.

Blat Szklany Maszyny Singer

Szyba na blat szafki

Powierzchnia dookoła umywalki często jest narażona na zachlapania i zabrudzenia. Niechciane plamy mogą powstać w wyniku przypadkowego rozlania produktów kosmetycznych, podkładu czy pasty do zębów. Szyba ochroni blat, a zabrudzenia będzie można łatwo usunąć przy pomocy wilgotnej szmatki.

Szklany Blat Pod Umywalke

Szyba na stół z palet

Z drewnianej palety można stworzyć oryginalny stolik kawowy DIY, a wykorzystując do tego szybę hartowaną jako blat, można zwiększyć jego funkcjonalność. Ponadto łatwiej będzie stawiać na nim rzeczy i jest to dobry sposób by uchronić drewnianą fakturę od niechcianych plam. Oczywiście nie można pominąć aspektu wizualnego – stolik z palet ze szklanym blatem wygląda bardziej estetycznie.

Blat Szklany Na Wymiar Krakow

Od wyceny do zamówienia

1. W celu otrzymania wyceny skorzystaj z formularza poniżej. Prześlij orientacyjne wymiary szkła, a na tej podstawie przygotujemy wycenę.

2. Na maila otrzymasz niezobowiązującą wycenę. Jeśli zaakceptujesz warunki cenowe przystąpimy do przygotowania szkła.

3. Gotowe szkło będzie można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy go dostarczyć pod wskazany adres.

Sprawdź cenę blatu!
Ładowanie formularza...

(i)
Podane dodatkowe informacje nie są uwzględniane w automatycznej wycenie.
[wycena indywidualna]

Kształt i wymiary

Rodzaj szkła

Wycięcia i mocowania

Sposób realizacji

Dane do przesłania wyceny

Korzystasz z naszych usług z rekomendacji? Podaj mail polecającego.

* Wymagane

Nasze realizacje

Blat szklany na wymiar może mieć różne zastosowania – pełnić funkcje niezależnego blatu lub jego osłony, zdobić stół w salonie lub stoliczek nocny. Poniżej kilka przykładowych realizacji.