Zaznacz stronę

Kabina prysznicowa 90x90. Kabiny narożne

Kabina prysznicowa narożna wykorzystuje dwie narożne ściany łazienki. To wygodne rozwiązanie pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Kabina prysznicowa 90×90 to najpopularniejsza opcja, jednak możemy dowolnie dopasować wymiary.

Szyba i okucia

Sprawdź jak wyglądają okucia.

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Kabina narożna – szyba i okucia

Kabina narożna składa się zazwyczaj z bocznej ściany stałej oraz ściany wejściowej, gdzie drzwi mogą być na całą szerokość lub zostać podzielone na część stałą i drzwi. Takie rozwiązanie stosujemy kiedy szerokość ściany przekracza 90 cm lub na ścianie obok jest jakiś element (umywalka, grzejnik).

Grubosc Szkla Mojeszklo

Grubość szkła

Kabiny są wykonywane ze szkła hartowanego zazwyczaj w grubości 8 mm, dla kabin wysokich (powyżej 230 cm) stosujemy szkło 10 mm

Wyciecia W Szkle

Wycięcia

Z racji tego, że kabiny są wykonywane zawsze na wymiar to istnieje możliwość wycięcia szkła pod nietypowy element np. skos dachu.

Okucia Ikona Mojeszklo

Kolory okuć

Okucia są dostępne w różnych kolorach (chrom, satyna, czerń, złoto).

Powloka Enduro Shield Mojeszklo

Kabina narożna na wymiar

W przeciwieństwie do zakupów  w markecie, na mojeszklo.pl możesz też wybrać bardziej nietypowy model kabiny. Nie musisz ograniczać się tylko do standardowych wymiarów jak 80cm, 90cm lub 100cm, a wybrać dowolną szerokość i wysokość.
Oto kilka przykładów naszych realizacji:

Kabina Narozna Trzyelementowa Z Wycieciem

Z wycięciem
Szyba kabiny może mieć wycięcie, np. na szafkę pod umywalkę. Pozwala to stworzyć bardziej spójną aranżację oraz zaoszczędzić trochę miejsca.

Kabina Prysznicowa Dwuelementowa Ze Skosem

Pod skos
Jeśli chcesz zaaranżować łazienkę na poddaszu może okazać się, że będzie to wymagać kabiny z wycięciem pod skos. Na zdjęciu przykład takiej realizacji.

Kabina Prysznicowa Przy Wannie
Przy wannie 
Kabina narożna może być umiejscowiona zaraz obok wanny. Odpowiednia wysokość szyby pozwoli  optymalnie wykorzystać przestrzeń. Więcej zdjęć →
Kabina Prysznicowa Narozna Pieciokatna

Kabina pięciokątna
Kabina pięcokątna inaczej zwana też pentagonalną posiada symetryczne ścianki boczne oraz drzwi.

Kabiny Prysznicowe Dwuelementowe

Dwuelemntowa
Najpopularniejsze wymiary kabin narożnych to 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm. Możesz je u nas zamówić wybierając do tego rodzaj szkła i kolor okuć.

Kabina Prysznicowa Narozna Antisol Grafit

Szkło Antisol
Poza transparentnym szkłem hartowanym typu Float, można m.in. wybrać szkło barwione w masie antisol w odcieniu grafit lub brąz.

Kabina Prysznicowa Narozna Dwudrzwiowa

Do małej łazienki
Nie wiesz jaka kabina do małej łazienki? Pomożemy Ci dobrać odpowiednie drzwi i elementy, by zmieścić kabinę nawet w niewielkim wnętrzu.

Kabina Prysznicowa Ze Zlotymi Okuciami

Z złotymi okuciami
Zamiast standardowych okuć w kolorze chrom możesz postawić na złote nawiązujące do stylu glamour. W opcji również okucia czarne.

Montaż i mocowania

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące montażu i rodzaju mocowań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mocowania

Elementy stałe kabiny są zazwyczaj mocowane na okuciach punktowych. Dodatkowo wzmacnia je drążek stabilizujący montowany od góry szyby. Drzwi są mocowane na 2 zawiasach, dookoła znajdują się uszczelki, a do otwierania służy gałka. Okucia mogą być w chromie, satynie, czarne lub złote.

Gałki

Istnieje szeroki wybór kształtów gałki do drzwi, która może być kwadratowa, okrągła lub w kształcie walca. Dzięki odpowiedniemu doborowi elementów kabina prysznicowa z pewnością będzie pasować do stylu naszej łazienki.

Proces składania zamówienia.

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych Klientów .
Cały proces odbywa się w 3 etapach.

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gotową kabinę możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy ją dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Nasze realizacje

Kabina prysznicowa narożna występuje w różnych odsłonach.  Są takie dwu, trzy, a nawet czteroelementowe; z drzwiami dwuskrzydłowymi lub przesuwnymi. Różnice mogą być też ze względu na rodzaj szkła, czy kolor okuć. Sprawdź galerie naszych realizacji, by przekonać się, który typ najbardziej przypadnie Tobie do gustu oraz co równie istotne, który najlepiej dopasuję się do Twojej łazienki.

Kabina prysznicowa na wannie

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.