Montaż lustra jest w praktyce bardzo łatwy i może zostać wykonany na dwa sposoby. Pierwszy to przyklejenie go do ściany specjalnym klejem do luster, Ze względu na łatwość montażu ten sposób jest bardzo praktyczny i popularny.

Wystarczy punktowo nanieść klej na ścianę, a następnie przyłożyć lustro równo całą powierzchnią. Warto pamiętać że klej wiąże około doby więc na ten czas lustro musi być podparte.

Kompletną instrukcję jak wykonać taki montaż samodzielnie znajdą Państwo pod tym adresem kliknij.

Lustro Na Wymiar Od Sciany Do Sciany - Jak Łatwo Zamontować Nowczesne Lustra
Lustro Do Lazienki Zaraz Po Montazu - Jak Łatwo Zamontować Nowczesne Lustra
Lustro Lazienkowe Kinkiety Na Lustrze - Jak Łatwo Zamontować Nowczesne Lustra
Lustra Na Wymiar Silownia - Jak Łatwo Zamontować Nowczesne Lustra

 

Drugim sposobem jest zawieszenie go na uchwytach montażowych (tzw zawieszkach). Taka opcja jest lepsza w sytuacji kiedy mamy możliwość łatwego wiercenia w ścianie, dodatkowo lustro zawieszone na uchwytach możemy zawsze przymocować w innym miejscu.

Do każdego zamówionego u nas lustra możesz w cenie 20 zł kupić komplenty zestaw do montażu lustra który zawiera: 2 haki z kołkami rozporowymi: 2 zawieszki do luster, 10 szt samoprzylepnych gąbeczek poziomujących które utrzymują lustro w równej odległości od ściany.

Tytuł
Montaz Lustra Gabeczka Samoprzylepna - Jak Łatwo Zamontować Nowczesne Lustra

W przypadku luster wieszanych warto wybrać również foliowanie zabezpieczające lustra. W takiej wersji tylna strona lustra jest pokrywana specjalną folią, która w razie ewentualnego rozbicia utrzymuje lustro w jednym kawałku. Foliowanie luster warto też wykonać jeśli ich przeznaczeniem będzie szafa przesuwna.

Tytuł
Lustro Montowane Na Plytkach Kinkiet - Jak Łatwo Zamontować Nowczesne Lustra

Wszystkie niezbędne elementy do wyżej wymienionych sposobów montażu lustra mogą Państwo kupić u nas w Krakowie w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy również do niezobowiązującej i szybkiej wyceny lustra poprzez formularz wyceny lub telefonicznie 788 83 83 88.

Pin It on Pinterest

Share This