Panele szklane do łazienki

Panele szklane do łazienki to niebanalne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością.  Pozwala stworzyć ciekawą aranżację, która będzie służyć domownikom, jak również robić wrażenie na gościach.

Dlaczego warto postawić na szklany panel w łazience?

  • Szklany panel nie chłonie wilgoci i jest łatwy w utrzymaniu czystości.
  • W przeciwieństwie do płytek nie posiada fug, które mogą gromadzić zabrudzenia.
  • Niewątpliwą zaletą jest aspekt wizualny. Szklany panel do łazienki nawet najnudniejsze wnętrze może zamienić w efektowną przestrzeń.
  • Wybierając z całej gamy motywów i kolorów łatwo dopasować coś do pozostałych elementów aranżacji.
  • Przygotowywane przez nas panele szklane do łazienki są wykonywane na wymiar, dlatego nie trzeba martwić się o wycięcia na kontakty czy też geberit. Szkło z grafiką można umieścić nad np. wanną lub w przestrzeni prysznicowej.

Panel szklany w łazience

Szklane panele w kuchni zwykle umieszcza się nad blatem. Natomiast w aranżacji łazienki spotykamy się z większą dowolnością. Jak widać na poniższych realizacjach, niezależnie od miejsca szkło sprawia, że wnętrze nabiera życia. Oto nasze propozycje gdzie można umieścić taki panel w łazience.

Nad geberitem

W kabinie prysznicowej

Na drzwiach

Nad wanną

Grafika na szkle

Łazienka to pomieszczenie, które ma między innymi służyć do regeneracji i relaksu. Dlatego warto postawić na motywy nam bliskie, które sprawią, że kąpiel w pięknie zaaranżowanej przestrzeni będzie prawdziwą przyjemnością. Poniżej kilka propozycji, które mogą pomóc uzyskać taki efekt.

Zdecydowanie największą popularnością cieszy się motyw nawiązujący do wody i krajobrazu morskiego.  Obraz plaży wyeksponowany nad wanną sprawi, że w łazience będzie można poczuć się jak na wakacjach.

Do tej grupy motywów z pewnością można również zaliczyć wodospad. Szczególnie korzystnie wygląda on na jednej ze ścian kabiny prysznicowej.

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie grafiki ze zdjęciem bambusa, orchidei lub egzotycznych kwiatów. Przywołany w ten sposób klimat ZEN pozwala wypocząć i się zrelaksować. W efekcie można stworzyć przestrzeń kąpielową, która będzie domowym SPA.

W przykładowej realizacji wykorzystano dodatkowo szklany panel na podłodze, który sprawia, że ta aranżacja jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Oczywiście warto pamiętać, że wcale nie trzeba stawiać na najpopularniejsze wzory. Można wybrać coś bardziej nietypowego, co uczyni przestrzeń kąpielową  niepowtarzalną i niezwykle efektowną. Może być to jakaś grafika lub wyróżniające się zdjęcie, które nada łazience charakteru. 

Proces składania zamówienia

Chcąc zamówić panele szklane do łazienki można skorzystać ze zdjęcia z własnych zasobów. Drugą opcją jest wybór fotografii ze ze strony Adobe Stock, które na potrzeby realizacji udostępnimy Państwu bezpłatnie.
Cały proces realizacji składania zamówienia można opisać w 4 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny prosimy o przesłanie potrzebnych informacji.
W razie posiadanego projektu również prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia z kolekcji zdjęć Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. W naszej ofercie jest także montaż.

Nasze realizacje

Wybierając panel szklany z grafiką do łazienki jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Tak jak pokazują poniższe przykłady realizacji, w łazience mogą sprawdzić się różne motywy, zarówno te pośrednio kojarzone z kąpielą, jak i te zdecydowanie mniej oczywiste.
Zachęcamy do sprawdzenia całej galerii!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.