Zaznacz stronę

Panele szklane do łazienki

Panele szklane do łazienki to niebanalne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością.  Pozwala stworzyć ciekawą aranżację, która będzie służyć domownikom, jak również robić wrażenie na gościach.

Zalety szklanych paneli w łazience

Gdzie zamontować szkło w łazience

Łazienka w stylu SPA

Łazienka dla dzieci

Zalety szklanych paneli w łazience

N

Wygodne sprzątanie

Szklany panel nie chłonie wilgoci i jest łatwy w utrzymaniu czystości. W przeciwieństwie do płytek nie posiada fug, które mogą gromadzić zabrudzenia.
N

Duży wybór wzorów

Szklany panel do łazienki nawet najnudniejsze wnętrze może zamienić w efektowną przestrzeń. Wybierając z całej gamy motywów i kolorów łatwo dopasować coś do pozostałych elementów aranżacji.

N

Rozwiązanie na wymiar

Przygotowywane przez nas panele szklane do łazienki są wykonywane na wymiar, dlatego nie trzeba martwić się o wycięcia na kontakty czy też geberit. Szkło z grafiką można umieścić nad np. wanną lub w przestrzeni prysznicowej.

Panel szklany w łazience

Szklane panele w kuchni zwykle umieszcza się nad blatem. Natomiast w aranżacji łazienki spotykamy się z większą dowolnością. Jak widać na poniższych realizacjach, niezależnie od miejsca szkło sprawia, że wnętrze nabiera życia.
Oto nasze propozycje, gdzie można umieścić taki szklany panel w łazience.

Szkło na ścianę do łazienki

Łazienka to pomieszczenie, które ma między innymi służyć do regeneracji i relaksu. Dlatego warto postawić na motywy nam bliskie, które sprawią, że kąpiel w pięknie zaaranżowanej przestrzeni będzie prawdziwą przyjemnością.

Domowe SPA

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie grafiki ze zdjęciem bambusa, orchidei lub egzotycznych kwiatów. Przywołany w ten sposób klimat ZEN pozwala wypocząć i się zrelaksować. W efekcie można stworzyć przestrzeń kąpielową, która będzie domowym SPA.

p

W przykładowej realizacji wykorzystano dodatkowo fragment szklanej podlogi, który sprawia, że ta aranżacja jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Urządźmy razem łazienkę!

Zamów w jednym miejscu:

✓ szklane panele ✓ lustro ✓ kabinę

Zyskaj rabat

Łazienka dla dzieci

Odpowiednio dobrana grafika pozwala umilić korzystanie z łazienki przez dziecko. Kolorowy obraz nad wanną może pomóc przezwyciężyć ewnetualny strach przed kąpielą. Dla naszych klientów udostępniamy dowolne zdjęcie z banku zdjęć Adobe Stock.

Wskazówka: Jeśli obawiasz się, że dziecko szybko wyrośnie z bajkowych motywów, możesz postawić na neutralną, wesołą grafikę, która wprowadzi trochę koloru, a równocześnie tak szybko „się nie zestarzeje”.

Panele szklane z wodospadem

Zwykle pierwszym wyborem na szklanym panele jest zdjęcie przedstawiające wodospad. Trudno się dziwić, gdyż taki obraz w połączeniu z wodą spływającą z deszczownicy pozwala poczuć się jak na tropikalnych wakacjach.

Zamów razem z kabiną!
Ciesz się wyjątkowym prysznicem!
Panele Szklane Do łazienki Wodospad

Nasze realizacje

Wybierając panel szklany z grafiką do łazienki jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Tak jak pokazują poniższe przykłady realizacji, w łazience mogą sprawdzić się różne motywy, zarówno te pośrednio kojarzone z kąpielą, jak i te zdecydowanie mniej oczywiste.
Zachęcamy do sprawdzenia całej galerii!

Panele szklane do łazienki pod prysznic

Panel szklany pod prysznic często tematyką nawiązuje do motywu wody i krajobrazu morskiego.

Panele szklany nad wannę

Chętnie wybierane wzory szyby ozodobnej nad wannę przedstawiają plażę, molo, fale, rafę koralową lub widok oceanu. 

Szklane panele do toalety

Szklany panel umieszczony nad geberitem lub obok wc może stanowić dodatkowy element dekoracyjny. Z jednej strony ożywia aranżację, a z drugiej jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dlatego jest to rozwiązanie chętnie wykorzystywane w hotelach.

Szkło nad umywalkę

Szklaną taflę z grafiką można wykorzystać nad umywalką lub zaraz obok. Warto ją też skomponować z lustrem, tworząc tym samym funkcjonalną, estetyczną całość. Posiadamy w naszej ofercie lustra na wymiar, dlatego zachęcamy do większych zakupów, by móc za jednym razem dokonać montażu.

Drzwi szklane z grafiką do łazienki

Jeśli żadne z tradycyjnych drzwi nie pasują do twojej aranżacji – zaprojektuj je dla siebie! Wybierz dowolną grafikę, która ozdobi szklaną taflę drzwi.

Szkło do łazienki na ścianę

Szklany element  z grafiką może być świetnym przełamaniem dla płytek w łazience. Stawiając tylko na stonowane kolory może okazać się, że aranżacja będzie… nudna. By temu zapobiec można wykorzystać szklany panel ze zdjęciem np. nawiązującym do natury.

Proces składania zamówienia

Chcąc zamówić panele szklane do łazienki można skorzystać ze zdjęcia z własnych zasobów. Drugą opcją jest wybór fotografii ze ze strony Adobe Stock, które na potrzeby realizacji udostępnimy Państwu bezpłatnie.
Cały proces realizacji składania zamówienia można opisać w 4 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny prosimy o przesłanie potrzebnych informacji.
W razie posiadanego projektu również prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia z kolekcji zdjęć Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. W naszej ofercie jest także montaż.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.