Zaznacz stronę

Panel szklany z widokiem na morze

Panel szklany ze zdjęciem plaży, egzotycznej wyspy czy morza to motyw często wybierany przez naszych Klientów.
Nic dziwnego – kiedy na zewnątrz temperatura spada poniżej zera, tego rodzaju szkło ozdobne sprawia, że od razu robi się cieplej i przyjemniej.

Panel szklany do kuchni i łazienki.

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Najważniejsze informacje

Panel szklany z grafiką daje wręcz nieograniczone możliwości kreowania charakteru wnętrza. Poniżej kilka odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu z nami!

Na jakim szkle wykonywane są grafiki?
Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.

Czy w szklany panel może posiadać wycięcia?
W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.
 

Jakie są zalety szkła z grafiką?
Pierwszą i oczywistą zaletą jest aspekt wizualny – panel szklany w kuchni nadaje jej nowoczesny i stylowy wygląd. Ponadto dużym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości, a także funkcjonalność i odporność na uszkodzenia.
 

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Motyw plaży na szkle

Decydując się na szkło dekoracyjne, na którym jest morze lub ocean stoimy przed kolejnym wyborem, bo dostępne są zarówno pejzaże kojarzące się z wakacjami, jak i raczej refleksyjne. Nawet jeżeli nadruk przedstawia krajobraz, który jest bardziej melancholijny niż pełen pozytywnej energii, to i tak przywodzi na myśl dalekie kraje czy rajskie wakacje.

Panel szklany w kuchni

Panel szklany w kuchni to z pewnością rozwiązanie praktyczne, lecz warto zwrócić uwagę, że umieszczona na nim grafika może sprawić, iż ucieknie się nieco myślami od codziennych obowiązków, więc ich wykonywanie stanie się znacznie lżejsze. W tym celu warto wybrać szkło, na którym widnieje morze lub ocean w niesamowitym kolorze, zachwycające wybrzeże, plaża ze złotym piaskiem, urocze
wysepki, palmy, domki czy inne egzotyczne widoki.

Panel Szklany Lazienkowy Plaza

Panel szklany w łazience

Panele do łazienki z plażą, muszlą, molo czy widokami z wyspy Bali? Czemu nie! Dzięki nim kąpiel lub prysznic nabiorą zupełnie nowego wymiaru i będą jeszcze większą przyjemnością. Dlatego właśnie szybę z takim nadrukiem montuje się często wewnątrz kabiny prysznicowej albo zamiast przeźroczystych drzwi szklanych. Ze szkła z grafiką mogą powstać również drzwi do łazienki czy pokoju.

U
Panele w łazience. Zobacz →

Nasze realizacje

Wiele osób montuje dekoracyjne szkło w kuchni. W pomieszczeniu tym spędza się stosunkowo dużo czasu, dlatego powinna panować w nim odpowiednia atmosfera. Grafika na szkle może być ważnym dodatkiem, który powoduje, że nawet dość przeciętna aranżacja nabiera specjalnego charakteru. Jednak panel szklany z tym motywem równie dobrze sprawdzi się w łazience. Zobacz jak motyw plaży prezentuje się w różnych pomieszczeniach.

Proces realizacji zamówienia

Zdjęcie, które ma znaleźć się na szkle może być własne lub ze zbiorów Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.
Proces realizacji zamówienia odbywa się w 4 prostych krokach:

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.