Czarny Lacobel w kuchni

Wnętrza z w wykorzystaniem czarnego koloru wyglądają niezwykle szykownie i interesująco. Czarny lacobel sprawdzi się dobrze nie tylko w kuchni, ale także w aranżacjach przestrzeni biurowych, a nawet salonu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Dostępne odcienie


Czerń może wydawać się nieco przytłaczająca. Jednak nawet w małych pomieszczeniach w zestawieniu z jasnymi kolorami sprawdzi się bardzo dobrze. Lacobel czarny to opcja nie tylko dla odważnych, gdyż z wykorzystaniem odpowiednich dodatków, taka aranżacja będzie wyglądała niemniej przytulnie, niż ta z wykorzystaniem jedynie jasnych barw. Co więcej będzie wyglądać elegancko i intrygująco.

Klasyczna czerń nadaje pomieszczeniu głębi. Ten intensywny kolor wygląda niezwykle efektownie.
Odcień o numerze 0337 to coś dla osób szukających bardziej nietypowy rozwiązań. Połyskujące drobinki na czarnym tle sprawiają, że szklana tafla tworzy niezwykle interesujący efekt.

Czarny lacobel – realizacje

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie odcieniami czerni. Zdjęcia z naszych realizacji mogą ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, gdyż prezentują jak lacobel prezentuje się w różnego typu aranżacjach.

Lacobel Kolory 9005 Klasyczna Czern - Czarny lacobel w nowoczesnej kuchni

9005

Klasyczna czerń

Lacobel Kolory Klasyczna Czern 9005 - Czarny lacobel w nowoczesnej kuchni

KLASYCZNA CZERŃ

Lacobel czarny będzie dobrze współgrał w różnych kompozycjach kolorystycznych. Ciekawy efekt można uzyskać zestawiając go z intensywnymi kolorami jak róż, czy zieleń. Jednak jak widać na przykładach największą popularnością cieszą się kontrastowe aranżacje z połączeniem bieli z czernią. Dzięki takiemu zestawieniu realizacja jest nowoczesna i minimalistyczna. Jednak jeżeli chcemy by przestrzeń była nieco bardziej przytulna można dodatkowo wykończyć ją drewnem.

 

Lacobel Kolory 0337 Gwiazdzista Czern - Czarny lacobel w nowoczesnej kuchni

0337

Czerń gwieździsta

Lacobel Kolory Gwiazdzista Czern 0337 - Czarny lacobel w nowoczesnej kuchni

GWIEŹDZISTA CZERŃ

Gwieździstą czerń wyróżniają delikatne, błyszczące drobinki. Nie jest to kolor tak oczywisty jak ten z numerem 9005, ale zarazem nie tak klasyczny. Z pewnością szklany panel z wykorzystaniem tego odcienia będzie bardzo charakterystyczny. Dlatego też należy uważać z doborem pozostałych elementów aranżacji, by nie stała się ona zbyt przytłaczająca. Niewątpliwą zaletą wyboru panelu lacobel o tym odcieniu jest to, że pięknie będzie odbijał światło.

 

Alternatywa dla czarnego lacobelu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkła z grafiką, które może stanowić ciekawą alternatywę dla szkła lacobel. Wykorzystanie zdjęcia o dowolnej tematyce oraz odcieniach pozwala tworzyć niepowtarzalne aranżacje.

Szklo Hartowane Do Kuchni Plaszow - Czarny lacobel w nowoczesnej kuchni

Szklana tafla lacobel w czarnym kolorze stanowi mocny element aranżacji. By go nieco ożywić, jako alternatywę można wykorzystać szkło z grafiką przedstawiające np. nocny pejzaż miasta. Szklany panel wciąż zachowa przewagę czarnego koloru jednak kontury budynku i połyskujące światła przedstawione na zdjęciu sprawią, że ta czerń nabierze wyrazu.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This