Zaznacz stronę

Czarny Lacobel w kuchni

Wnętrza z w wykorzystaniem czarnego koloru wyglądają niezwykle szykownie i interesująco. Czarny lacobel sprawdzi się dobrze nie tylko w kuchni, ale także w aranżacjach przestrzeni biurowych, a nawet salonu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne odcienie


Czerń może wydawać się nieco przytłaczająca. Jednak nawet w małych pomieszczeniach w zestawieniu z jasnymi kolorami sprawdzi się bardzo dobrze. Lacobel czarny to opcja nie tylko dla odważnych, gdyż z wykorzystaniem odpowiednich dodatków, taka aranżacja będzie wyglądała niemniej przytulnie, niż ta z wykorzystaniem jedynie jasnych barw. Co więcej będzie wyglądać elegancko i intrygująco.

Klasyczna czerń nadaje pomieszczeniu głębi. Ten intensywny kolor wygląda niezwykle efektownie.
Odcień o numerze 0337 to coś dla osób szukających bardziej nietypowy rozwiązań. Połyskujące drobinki na czarnym tle sprawiają, że szklana tafla tworzy niezwykle interesujący efekt.

Czarny lacobel – realizacje

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie odcieniami czerni. Zdjęcia z naszych realizacji mogą ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, gdyż prezentują jak lacobel prezentuje się w różnego typu aranżacjach.

9005

Klasyczna czerń

KLASYCZNA CZERŃ

Lacobel czarny będzie dobrze współgrał w różnych kompozycjach kolorystycznych. Ciekawy efekt można uzyskać zestawiając go z intensywnymi kolorami jak róż, czy zieleń. Jednak jak widać na przykładach największą popularnością cieszą się kontrastowe aranżacje z połączeniem bieli z czernią. Dzięki takiemu zestawieniu realizacja jest nowoczesna i minimalistyczna. Jednak jeżeli chcemy by przestrzeń była nieco bardziej przytulna można dodatkowo wykończyć ją drewnem.

 

0337

Czerń gwieździsta

GWIEŹDZISTA CZERŃ

Gwieździstą czerń wyróżniają delikatne, błyszczące drobinki. Nie jest to kolor tak oczywisty jak ten z numerem 9005, ale zarazem nie tak klasyczny. Z pewnością szklany panel z wykorzystaniem tego odcienia będzie bardzo charakterystyczny. Dlatego też należy uważać z doborem pozostałych elementów aranżacji, by nie stała się ona zbyt przytłaczająca. Niewątpliwą zaletą wyboru panelu lacobel o tym odcieniu jest to, że pięknie będzie odbijał światło.

 

Alternatywa dla czarnego lacobelu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkła z grafiką, które może stanowić ciekawą alternatywę dla szkła lacobel. Wykorzystanie zdjęcia o dowolnej tematyce oraz odcieniach pozwala tworzyć niepowtarzalne aranżacje.

Szklana tafla lacobel w czarnym kolorze stanowi mocny element aranżacji. By go nieco ożywić, jako alternatywę można wykorzystać szkło z grafiką przedstawiające np. nocny pejzaż miasta. Szklany panel wciąż zachowa przewagę czarnego koloru jednak kontury budynku i połyskujące światła przedstawione na zdjęciu sprawią, że ta czerń nabierze wyrazu.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.