Zaznacz stronę

Szkło kuchenne -lacobel niebieski

Niebieski kolor potrafi sprawić, że przestrzeń wygląda niezwykle świeżo i elegancko. Szkło kuchenne w tym odcieniu dzięki wykorzystaniu szklanej tafli dodatkowo uwydatnia zalety tego koloru. Sprawdź jak wygląda w aranżacjach kuchni!

Dostępne odcienie


Wnętrza z wykorzystaniem koloru niebieskiego wyglądają niebanalnie i nowocześnie. W naszej ofercie mamy trzyodcienie lacobel, które pozwolą w różny sposób zaaranżować przestrzeń.

Najjaśniejszy to pastelowy niebieski – subtelny kolor, który świetnie sprawdzi się w małych przestrzeniach optycznie je powiększając.  Przydymiony niebieski (7000) nawiązuje do palety szarości. Jest idealną bazą do tworzenia nowoczesnych, surowych aranżacji. Za to lśniący niebieski to opcja dla osób szukających odcienia, który zdecydowanie ożywi przestrzeń.

Lacobel niebieski- realizacje

Poniżej przedstawiamy galerie realizacji różnych odcieni niebieskiego. Dzięki temu można sprawdzić jak dany kolor wygląda w rzeczywistości.

1603

Pastelowy niebieski

PASTELOWY NIEBIESKI

Delikatny, przyjemny dla oka kolor pozwala w subtelny sposób ożywić przestrzeń. Wykorzystanie niebieskiego koloru w aranżacji sprawia, że pomieszczenie wygląda schludnie i czysto. Numer 1604 nawiązując swoim odcieniem do tematyki morskiej w ciekawy sposób sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w łazience.

 

7000

Przydymiony niebieski

PRZYDYMIONY NIEBIESKI

To odcień w którym można dostrzec silne wpływy szarości. Dzięki temu dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach nadając im surowego, zdecydowanego charakteru. Warto pomyśleć o zestawieniu go z białymi frontami, gdyż takie połączenie jeszcze bardziej uwydatnia jego intrygujące tony.

 

5002

Lśniący niebieski

LŚNIĄCY NIEBIESKI

Lacobel niebieski o numerze 5002 zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Intensywny kolor przykuwa wzrok i będzie stanowił mocny element aranżacji. By jak najlepiej wydobyć jego głębię warto zestawiać go z jasnymi kolorami. Takie połączenie sprawi, że całość nie będzie zbyt przytłaczająca. Pięknie prezentuje się w towarzystwie bieli.

 

Alternatywa dla niebieskiego lacobelu

W przypadku, gdy żaden lacobel niebieski nie spełnił Państwa oczekiwań zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkła z grafiką. Daje ono przede wszystkim ogromne możliwości w zakresie doboru tematyki i kolorów.

Niebieski kolor jest często kojarzony z tematyką morską. Widok plaży lub morza kojarzy się z wakacjami i pozwala się zrelaksować. Dodatkowo taki krajobraz zawiera różne odcienie niebieskiego, co jeszcze bardziej ożywia przestrzeń. Świetnie wygląda nie tylko jako panel szklany do kuchni, ale także szkło ozdobne do łazienki.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.