Zaznacz stronę

Podłogi szklane

Podłogi szklane to rozwiązanie dla osób, które chcą w niebanalny sposób urozmaicić swoje wnętrze. Ten charakterystyczny element sprawia, że aranżacja wygląda nowocześnie i luksusowo. Sprawdź jak wyglądają przykładowe realizacje!

Najważniejsze informacje

Sprawdź realizacje!

Podłogi szklane
– efektowna dekoracja

Szklane podłogi mogą wydawać się nietrwałe i podatne na uszkodzenia. Jest to jednak mylne przekonanie, gdyż wierzchnia warstwa z szkła hartowanego jest niezwykle wytrzymała.

Atrakcyjny wygląd takiego przeszklenia sprawia, że często znajduje swoje zastosowanie w biurach, hotelach czy restauracjach. Jest też coraz chętniej wybierane przez klientów indywidualnych. Szklana podłoga pozwala rozjaśnić pomieszczenie i nadać mu lekkości.

Dodatkowym atutem, który jeszcze bardziej podkreśla walory estetyczne tego rozwiązania jest zastosowanie podświetlenia. Co więcej można wykorzystać elementy dekoracyjne, takie jak kamyki bądź muszelki, które ciekawie prezentują się za szklaną taflą.

p

Realizacja wykorzystująca szkło przezroczyste, a aranżacja pod spodem została wykonana przez klienta z kamieni i światła led.

Najważniejsze informacje

Bezpieczne szkło

Do wykonania szklanej podłogi wykorzystujemy wyłączenie bezpiecznego szkła hartowanego, zazwyczaj trójwarstwowego.

/

Grubość szkła

Grubość szkła może mieć od 20 – 35 mm.

Mocowania

Szklaną tafle mocuje się na elastycznych uszczelkach z zastosowaniem drewnianej lub metalowej konstrukcji.

Proces realizacji zamówienia

Jeżeli mają Państwo wątpliwości jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Państwa wnętrzu, zachęcamy do kontaktu. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Sam proces realizacji można opisać w trzech prostych krokach.

Wycena

Aby otrzymać wycenę, należy przesłać wszelkie potrzebne informacje – rodzaj szkła i wymiary.

Wykonanie

Jeżeli wybiorą Państwo usługę montażem umówimy termin pomiaru. Jeśli nie – od razu przystąpimy do przygotowania szkła.

Odbiór lub montaż

Ggy szkło będzie gotowe można je odebrać w siedzibie naszej firmy lub może zostać dostarczone pod wskazany adres.

Nasze realizacje

Jak widać na przykładach podłogi szklane zdecydowanie przykuwają uwagę. Na naszych realizacjach występują często w towarzystwie grafiki na szkle. Takie zestawienie pozwala stworzyć nowoczesne, klimatyczne wnętrze, które będzie odpowiadać Państwa upodobaniom.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.