Zaznacz stronę

Lustra dekoracyjne - zastosowania komercyjne

Lustra dekoracyjne w zastosowaniach komercyjnych można podzielić na wiele kategorii. Mimo różnic w zastosowaniu stanowią praktyczną ozdobę pomieszczenia, która pozwala optycznie powiększyć i rozświetlić przestrzeń.

Projekty na wymiar

Nasza firma oprócz realizacji w prywatnych domach i mieszkaniach zajmuje się wykonywaniem luster także w budynkach komercyjnych. Zapewniamy doradztwo, pomiar, transport i montaż. Posiadamy pełny asortyment nie tylko luster, ale także innych rodzajów szkła budowlanego i dekoracyjnego. Oprócz standardowych luster w naszej ofercie można znaleźć lustra dla niepełnosprawnych.

Lustro to praktyczna ozdoba, która w zależności od miejsca może pełnić nieco inną funkcję. Wiąże się z tym również wykorzystanie różnych wymiarów czy sposobów wykończenia (szlif, faza, rama).

Zastosowanie komercyjne

Lustra dekoracyjne są często wykorzystywane w branży HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie), jak również w sklepach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Poniżej przedstawiamy przegląd naszych komercyjnych realizacji, który oczywiście nie wyczerpuje możliwych zastosowań. Dlatego mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.

Lustra łazienkowe

Lustra dekoracyjne są nieodzownym elementem każdej łazienki, także tej w biurze czy galerii handlowej. Nie muszą być zawsze tylko dużym lustrem od ściany do ściany (na zdjęciach realizacja z Galerii Bronowice). Lustro w realizacji komercyjnej może także stanowić element dekoracyjny, gdzie strona funkcjonalna schodzi na plan dalszy, ale uzyskujemy ciekawą i nieszablonową przestrzeń. Przykładem takiego rozwiązania jest nasza realizacja we Wrocławskiej Galerii Aleja Bielany, która składa się z luster na wymiar w kształcie sześcianów umieszczonych w kompozycji pomiędzy płytkami. Do realizacji wykorzystaliśmy zarówno lustra srebrne jak i brązowe, które wraz z pozostałymi elementami tworzą niezapomniany efekt wizualny.

Lustra do salonu kosmetycznego / fryzjerskiego / SPA

We wszystkich miejscach związanych z poprawą bądź upiększeniem swojego wyglądu powinno znajdować się lustro. Dlatego w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich stanowią one jeden z najważniejszych elementów dekoracji. Często wykorzystywane są tam duże lustra, które sprawiają, że przestrzeń jest bardziej przestronna i jasna, i co najważniejsze klient może się w nich swobodnie przeglądnąć. Aranżacja wnętrza dodatkowo wpływa na ocenę danego miejsca, dlatego warto wybrać rozwiązanie, które będzie stanowiła spójną całość. Można również pomyśleć o wykorzystaniu luster LED lub w ramie.

Lustra do sklepu odzieżowego / przebieralni

Trudno wyobrazić sobie przebieralnie sklepową bez lustra. Wybór projektu na wymiar daje możliwość optymalnego zaaranżowania takiej przestrzeni. Ponadto lustro w sklepie może też znajdować się na filarze lub we wnęce. Zwykle takie realizacje obejmują wysokie lustra, które będą w stanie objąć całą sylwetkę osoby.

Lustro do windy

W naszej ofercie mamy również lustra do windy. Można się w nich przejrzeć w czasie przemieszczania między piętrami, a dodatkowo sprawiają, że przestrzeń nabiera głębi i staje się mniej klaustrofobiczna. Windy mogą mieć różne rozmiary, podobnie jak lustra, które mają się nich znaleźć. dlatego polecamy nasze rozwiązania na wymiar, które pozwolą dokonać najlepszego wyboru.

Lustra do holu / recepcji / poczekalni

Lustra mogą pełnić funkcję nie tylko praktyczna ale i dekoracyjną, zwłaszcza we wnętrzach, gdzie zazwyczaj nie wykorzystuje się wielu ozdób. Przykładem takich miejsc może być hol, recepcja lub poczekalnia. Lustra dekoracyjne wykonywane na wymiar można w różny sposób wkomponować do aranżacji, sprawiając, że przestrzeń staje się ciekawsza, bardziej przestronna i jasna.

Lustra do sal fitness / gimnastycznych / tanecznych

W salach fitness i tanecznych lustra pełnią niezwykle istotną rolę, gdyż pozwalają na bieżąco śledzić swoje postępy. Zachęcamy do sprawdzenia osobnego postu na ten temat takich rozwiązań, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

Kompleksowa realizacja na przykładzie Teatru Variete

Nasza firma wykonuje również duże, kompleksowe realizacje, czego przykładem może być zamówienie wykonane dla Krakowskiego Teatru Variete.

Realizacja na terenie jednego obiektu może zawierać różnego typu elementy. Zamówienie może obejmować nie tylko lustra łazienkowe i lustra na wymiar, ale także inne rodzaje szkła z naszej oferty. Zapewniamy pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań oraz profesjonalną usługę montażu.

 

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.